Hotel Marina-Port ****

Hotel Marina-Port ****
5,00 2
Hotel Marina-Port ****

Ubytujte se v přepychovém hotelu Marina-Port ****, který leží v městečku Balatonkenese na východním pobřeží jezera Balaton. Čekají na vás dvoulůžkové či rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT a WiFi.

Kromě komfortu pokojů si užijete také gastronomii místní restaurace. Při přípravě jídel v ní myslí na všechny včetně dětí či vegetaránů. Zajít si můžete také do několika vnitřních i venkovních barů nebo ochutnat grilované speciality na terase.

Kikötő u. 2 - 4
Balatonkenese, 8174
Maďarsko
info@hotelmarinaport.hu
Webstránka
+36 88 492369

Recenze hotelu

2 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Sona Cabanekova

Hotel aj služby boli nadštandardným prekvapením. Poloha hotela, upravená pláž, lehatka a vonku spoločenské hry, veľký šach, ping-pong boli bonus. Ani chvíľu sme sa nenudili. Deti potešil hoplaland ako detský kútik, či stolný futbal. Balaton studený ale wellnes dostatočne rozsiahly a zaujímavý.

Anna Mészárosová

S hotelom sme boli maximálne spokojný! Personál bol veľmi milí a ochotný, izba čistá, prestranná a plno vybavená. Využili sme wellnes, fitnes centrum, bazény, vlastný pláž s pohodlnými lehátkami. Strava bola pestrá a veľmi hutná. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi, keďže animátorky sú celý deň k dispozícii. Úžasná dovolenka, Hotel odporúčam!

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím