Klinika Młodości Medical SPA


V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness
 • V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

  V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

 • Odpočiňte si uprostřed nádherné přírody

  Odpočiňte si uprostřed nádherné přírody

 • Po náročném dni si užijete vířivku

  Po náročném dni si užijete vířivku

 • V pokojích si užijete maximální komfort

  V pokojích si užijete maximální komfort

 • Pokoje jsou zařízeny v teplých přírodních barvách

  Pokoje jsou zařízeny v teplých přírodních barvách

 • V ceně balíčku máte polopenzi

  V ceně balíčku máte polopenzi

 • Snídaně a večeře formou bufetu

  Snídaně a večeře formou bufetu

 • Vaše děti si vyhrají v herně

  Vaše děti si vyhrají v herně

 • Užijte si nádherné okolí hotelu

  Užijte si nádherné okolí hotelu

 • Dovolená v Jizerských horách nadchne děti i dospělé

  Dovolená v Jizerských horách nadchne děti i dospělé

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 255

Kontaktní informace:

Klinika Młodości Medical SPA
ul. Spadzista 1-3
Świeradów Zdrój, 59-850
Polsko

Vydejte se na dovolenou na úpatí Jizerských hor a užijte si ubytování v penzionu Klinika Młodości Medical SPA, který se nachází pouhé 2 km od českých hranic. Díky skvělému umístění se můžete těšit na ticho, přímý kontakt s přírodou a zasloužený odpočinek od každodenního života.

Pro hosty jsou zde k dispozici pohodlně a útulně zařízené pokoje v klasickém stylu v teplých přírodních barvách. Součástí každého pokoje je LCD TV, telefon, lednička a vlastní sociální zařízení s fénem.

V restauraci se můžete těšit na chutnou stravu, za příplatek cca 20 zł/osoba/den lze na vyžádání připravit i pokrmy pro osoby s intolerancí na lepek či vegetariány.

Načíst dalších 8 z 27 recenzí
Bohumir Pelant

Vše bylo prima.

Lubomír Ťoupalík

Celkový dojem z pobytu je velmi dobrý. Personál ochotný a příjemný, strava velmi dobrá. Doporučil bych výlet do Swieradowa-Zdroje na Stog Izerski 1060 m, kde mají též dobré občerstvení a cenově přístupné. Ve městě mě velmi zklamalo, že ani v parku nelze volně ochutnat minerální vodu z Flinsova pramene. Pouze lázeňský dům nabízí 2 dcl za 1 zlotý.

Naděžda Weignerová

Při objednání pobytu jsme si museli doplatit za pokoj Komfort s čím jsme souhlasili. Na místě jsme byli zklamaní, že u komfort pokoje není balkón. Nevíme, jaký byl tedy rozdíl mezi pokojem standart a komfort. Jinak bylo vše, jak se inzerovalo. Každý den nám také na pokoj byly doplňovány dvě třetinkové lahve s perlivou a neperlivou vodou Prostředí hotelu bylo dobré, strava dostatečná. Pouze k snídani nebylo podáváno sladké pečivo a málo ovoce. Jen jablka padavky a jednou meloun. Personál byl vstřícný. Výborné wellness. V okolí je dost míst k vidění, jak na pěší procházky, tak na kolech. Nevýhoda, že klinika stojí na dost vysokém kopci, což pro starší s koly je trochu náročnější, ale i v 65 letech jsem to dala. Dobrá je bezplatná doprava malým autobusem, která Vám umožňuje jezdit po okolí. Jedna nevýhoda, než si zvyknete na turustické značení, které je jen u hlavních kižovatek.

Petr Dovole

Nikdy jsem v Polsku nebyl, jako celoživotní zaměstnanec letecké společnosti jsem byl téměř na všech kontinentech světa a byl jsem velice mile překvapen jak kvalitou hotelu tak i personálu. Doporučuji výlet na Smierk.

Miroslav Boček

Celý pobyt naprosto dokonalý, vše odpovídalo nabídce. Strava vynikající, v dostatečném množství, ubytování v odpovídající kvalitě, bazén celý den k dispozici, příjemný personál i prostředí hotelu. Spousta možností výletu po okolí.

Milada Kadlčíková

Celý areál lázní je situován na okraji lesa, což je velmi příznivé pro procházky i jízdy na kole. Personál zařízení vstřícný, milý, strava velice a to chci zdůraznit, velice dobrá a v neomezeném množství až do konce termínu pro snídani a večeři, často byl bufet ponechán i přes dobu ukončení stravování.

Helena Metelová

Prostředí hotelu příjemné, strava mohla být pestřejší, více ovoce. Na recepci vstřícnost vůči všem hostům. Ubytování průměrné, čisté pokoje. Služby wellness dobré. Doporučuji vzít si vlastní župan. Parkování u hotelu zdarma. Výlet autem do centra vhodný pro nákup dárků.

Marie Punčochářová Punčochářová

Vše bylo v naprostém pořádku, milý personál, strava výborná, všude čisto. Opravdu jsme byli velmi mile překvapeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím