Gotthard Therme Hotel & Conference ****

Gotthard Therme Hotel & Conference ****
4,82 33
Gotthard Therme Hotel & Conference ****

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v nejzápadnějším maďarském městě Szentgotthárd jen 1,5 km od rakouských hranic. Rozlehlé prostory hotelu jsou nové a luxusně zařízené, ochotný personál vám maximálně zpříjemní pobyt. Spoustu informací navíc dostanete v češtině.

Velké dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, fén, nastavitelnou klimatizaci, minibar, telefon, trezor, TV/SAT a WiFi. K většině z nich patří i balkon, ze kterého je krásný výhled do hotelové zahrady a na okolní krajinu.

Füzesi út 3/B
Szentgotthárd, 9970
Maďarsko
reservation@gotthardhotel.hu
Webstránka
+ 36 94 554 066

Recenze hotelu

33 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Vladimír Springer

Popis služeb přesně odpovídal skutečnosti, nemáme připomínek. Klidné prostředí, velmi dobré ubytování, bezvadné jídlo.

Miloš Kraft

Hotel a wellnes super, spousta bazénů včetně plaveckého. Jídlo dobré, salátovy bufet horší. Možnost půjčení kola a poznávání okolí.

Pavel Kerekes

Hotel fajn, strava bohatá, wellness skvelé.

Andrea Benickova

Hotel sa nachádza pri parčíku, naoko sú cesty na cyklistiku, pekne prostredie. To čo bolo uvedené v kupone sme aj mali zabezpečené, strava bola výborná, rôzne typy jedál, dva druhy polievok, dostatok zeleniny​ aj na raňajkách aj pri večeri. Ubytovanie tiež ok. Bazény výborne, nikde nebolo chladno, teplá voda, živé rastliny pri bazenoch. Nám sa veľmi páčilo. Personál tiež ok, nevedeli sme maďarský, ale postačí aj čiastočná angličtina či nemčina.

Maria Nicolini

Strava vynikajuca, personal pozorny k hostom, okolie a prostredie pekne, ale mohli by viac akvizicii v turizme okolia propagovat.

František Štěpánek

Velká spokojenost s ubytováním i stravou.

Božena Jamrichová Jamrichová

So všetkým sme boli spokojní, vynikajúca strava, výborný wellness a taktiež personál.

Bedřich Němec

Vše naprosto v pořádku, čistý hotel, výtečná strava, bezva wellness.

Eva Smolíková

S pobytem jsme byli moc spokojeni vše bylo na jedničku. Eva Smolíková.

Jaromír Šťastný

Hotel i termální lázně OK. Strava vynikající. Dobrá kombinace s turistikou. Jezero Hársas-to, skanzen u Szalafö (Pityerszer).

Anna Dohnálková

Hotel je nedaleko městečka Szentdotthárd, kde je co k vidění při pěkné procházce. Pobyt odpovídá popisu na 100%. Strava velmi dobrá. Personál příjemný a pozorný.

Lumir Labik Labik

Krásný hotel, super služby, výborná a velmi chutná jídla. Bazény čisté, příjemně teplá voda, klidná atmosféra.

Eva Jurášková

Hotel a hotelový personál ochotný a vstřícný, strava výborná, termální bazény hezké. Příště pojedeme raději během týdne, v sobotu byl celkem nával místních návštěvníků a v termálech bylo rušno.

Jarmila Droznová Adamíková

Prostředí hotelu čisté, útulné, pokoje prostorné. Trezor bez příplatku na pokoji. Strava jako vždy v Maďarsku exkluzivní. Wellness super, všem se nám tam moc líbilo a vůbec se nám nechtělo domů. Personál hotelu byl příjemný, v pohodě jsme se domluvili německy.

Eva Rohanová

Vše, co bylo nabízeno, bylo také splněno. V hotelu bylo málo lidí, takže nebyl problém kdykoliv využívat jacuzzi, léčebný bazén i ostatní wellness. Rovněž v odpočinkové zóně byl dostatek soukromí. Personál hotelu byl vstřícný, lépe se domlouvalo německy než-li anglicky. Kuchyně výtečná, nabídka jídel pestrá.

Elena Pivková

Prostredie hotela bolo veľmi pekné, hotel plne zodpovedal popisu, strava vynikajúca, personál hotela veľmi milý, ochotný, ústretový

Radek Štěpán

Hotel byl velice pěkný. Pokoj veliký i s dvěmi přistýlkymi nebyl problém s prostorem. Úklid vzorový. Jídlo na velmi vysoké úrovni. Vždy se dalo vybrat velmi chutné jídlo, které bylo často doplňováno. V lázních byla příjemně teplá voda, prostoru dostatek. Uvítal bych více atrakcí pro děti. Cena piva v lázních cca 60Kč, v hotelu taky poměrně draho. Ale u 4* je to v normě. Ve srovnání s Park Innem v Sarvaru je v Gotthardu vyšší kvalita jídla a uklizenosti pokojů, ale pro děti jsou lepší lázně v Sarvaru. Velice hezky strávená dovolená - doporučuji.

Ladislav Dolanský

Maximální spokojenost se všemi službami, vynikající jídlo, pozornost hotelu byla na vysoké úrovni.

Marek KLUFA

Pěkný hotel s kompetentním personálem. Nabízené pokrmy velmi dobré. Lázeňský areál s nabízenými službami je pěkný a čistý, možnost vyžití dostatečná.

Marie Svobodová

V hotelu bylo vše perfektní a čisté. Strava výborná a pestrá. Dalo se vybrat i pro dítě. Dva večery byly i s živou hudbou, což nás příjemně překvapilo.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím