Gotthard Therme Hotel & Conference ****

Gotthard Therme Hotel & Conference ****
4,89 9
Gotthard Therme Hotel & Conference ****

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v nejzápadnějším maďarském městě Szentgotthárd jen 1,5 km od rakouských hranic. Rozlehlé prostory hotelu jsou nové a luxusně zařízené, ochotný personál vám maximálně zpříjemní pobyt. Spoustu informací navíc dostanete v češtině.

Velké dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, fén, nastavitelnou klimatizaci, minibar, telefon, trezor, TV/SAT a WiFi. K většině z nich patří i balkon, ze kterého je krásný výhled do hotelové zahrady a na okolní krajinu.

Füzesi út 3/B
Szentgotthárd, 9970
Maďarsko
reservation@gotthardhotel.hu
Webstránka
+ 36 94 554 066

Recenze hotelu

9 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Romana Holubová

Vše odpovídalo popisu. Nebyl problém s rezervaci, krásné misto, vhodné pro malé děti.

Kateřina Soukupová

Hotel byl luxusní, čistý. Vše odpovídalo popisu a kuponu. Jídlo bylo vynikající, samé delikatesy. Bylo ho dost a velký výběr. Personál byl vstřícný, ochotný. Všem bych doporučila využít hotel a jeho služby. Byli jsme maximálně spokojeni.

Věra Holečková

Ubytování, strava super. Personál hotelu super. My rádi chodíme, tak jsme si naplánovali turistiku ze Szengotthárd po červené k jezeru Hársas-tó takový okruh 13,5km. To mohu doporučit.

Věra Schönová

Moc pěkný hotel, spoustu jídla, které bylo báječné. Mohu všem doporučit. A pokud vezmete s sebou své děti, budete celá rodina moc spokojená.

Danuše Hluštíková

Nabídka Slevokingu plně odpovídala skutečnosti. Hotel je moderní, vkusně zařízený, v tichém prostředí na kraji velkého parku se vstupem chodbou do termálních lázní, k dispozici jsou župany a osušky, které můžete použít v lázních. Dvoulůžkový pokoj je velký s terasou (jen pár pokojů má jen okno s kazatelnou), koupelna s WC a sprchovým koutem. TV (příjem maďarských, německých a slovinských programů), Wifi připojení bez problémů. Příjemný personál, denní úklid, domluvíte se německy a anglicky. Polopenze plně dostačující, velmi bohaté snídaně ( čaje, různé druhy kávy, džusy, jogurty, müsli, džemy, 5-6 druhů salámů od šunky až po trvanlivé, 5 druhů sýrů, smažená, vařená vejce, osmažená slanina, 2 druhy párků, vařená a syrová zelenina, olivy, ovoce, 5 druhů pečiva) a večeře ( 5-6 druhů masa k výběru, denně ryby, různé přílohy, zelenina vařená a syrová, 3 druhy vynikajících zákusků. Nemáte šanci ochutnat všechno. Jídlo je popsáno kartičkami v maďarštině, němčině a v češtině, což je příjemná pozornost hotelu. K večeři si můžete objednat zdarma vodu s ledem a citronem nebo džusy, pivo, víno, nealko , platíte až při odjezdu. V sobotu v hlavní hale je hudební program, můžete jen poslouchat nebo si zatančit. Termální lázně jsou krásné, hlavní bazén s vířivkami, divokou řekou, bazén v klidové zóně, plavecký bazén, další 2 vířivky zvlášť, dětský bazén, široká skluzavka pro děti, tobogán. Vše v teplé vodě od 30-38 st. Plavecký bazén s teplotou 24st. Venku jsou další 2 bazény, ale v zimním období se nepoužívají. Restaurace, sauna, masáže po domluvě, spousta lehátek a rostlin, všude je čisto. Městečko Szentgotthárd je malé, zajímavé jsou kostely, muzeum, 1x týdně tržiště, procházky udržovaným parkem a okolo řeky Ráby. Městečko leží na kraji národního parku, krásná příroda, dá se projet autem i na kole. Pěkné je jezero Hársas-to u Mariaújfalu. Jestliže je kupon nabízený pro dítě zdarma, je to velmi výhodná cena.

Vladimír Bulíř

Ubytování, personál, jídlo a vše bylo naprosto úžasné!

Petr Festrmajer

Vše bylo přesně dle propozic, strava vynikající, wellness moc pěkné.

Pavel Holec

Vše co bylo inzerováno na daný pobyt bylo splněno.Vše ok. Mohu doporučit.

Josef Žofka

Hotel je velmi kvalitní, moderní, pokoje moderně vybavené, prostorné. Strava pestrá, pravidelně doplňovaná. Překvapen jsem byl vstřícným chováním personálu, který se choval naprosto profesionálně. Okolí hotelu a samotné městečko působí naproti tomu dost zanedbaným dojmem a nenabízí žádné zajímavosti.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím