Hotel Zelený Dům ***


Hotel Zelený Dům leží v nejvýše položeném horském městečku
 • Hotel Zelený Dům leží v nejvýše položeném horském městečku

  Hotel Zelený Dům leží v nejvýše položeném horském městečku

 • Pokoje hotelu jsou útulně vybavené

  Pokoje hotelu jsou útulně vybavené

 • Pokoje hotelu jsou útulně vybavené

  Pokoje hotelu jsou útulně vybavené

 • V restauraci si pochutnáte na specialitách místní kuchyně

  V restauraci si pochutnáte na specialitách místní kuchyně

 • V létě si užijte venkovní posezení

  V létě si užijte venkovní posezení

 • Pro ty nejmenší je zde i venkovní dětský koutek

  Pro ty nejmenší je zde i venkovní dětský koutek

 • Hotel Zelený Dům vás překvapí svou rozlohou

  Hotel Zelený Dům vás překvapí svou rozlohou

 • Vydejte se na hrad Loket

  Vydejte se na hrad Loket

 • Krušné Hory, to znamená krásnou přírodu

  Krušné Hory, to znamená krásnou přírodu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 136

Kontaktní informace:

Hotel Zelený Dům ***
Boží Dar 46
Boží Dar, Česká republika
Česká republika

Ubytování v nejvýše položeném horském městečku v Evropě

Vydejte se na pohodovou dovolenou do nejvýše položeného horského městečka v Evropě a ubytujte se v hotelu Zelený Dům, který patří mezi jednu z dochovaných památek Božího Daru.

Hosté budou ubytováni v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a TV/SAT.

V restauraci se můžete těšit na širokou škálu teplých i studených pokrmů a další řadu místních specialit. V případě teplých dní si můžete vychutnat grilované speciality na venkovní terase. Pro děti je zde k dispozici i dětský koutek.

Načíst dalších 7 z 15 recenzí
Miroslav Dvořák

Letní pobyt v hotelu Zelený Dům v Krušných horách se mi spolu s partnerkou velice líbil. Krom pohodlného a příjemného ubytování, příjemného a vstřícného personálu, nám vyšlo i počasí a tak to byl odpočinek jak má být. Po několika letech jsem byl překvapen nad zvelebením většiny oblastí v Krušných horách. Nemile nás překvapil stav chaty na Klínovci, vůbec se nedá srovnávat s německým Fichtenberkem. Dále nás nemile překvapila cena lanovky na Klínovci a některých jiných služeb v uvedené oblasti, tyto jsou postaveny na německou a pražskou klientelu. Rozhodně důchodci a chudý lid ze Severu si moc vyskakovat nemohou. Ono se toto prolíná celkově v Krušných horách, ale na Klínovci je to opravdu negativní příklad.

jitka koppová

Moc se nám líbilo všechno. Personál velice ochotný. Pobyt odpovídal popisu obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce uvedeno. Strava výborná a chutná není co vytknout.

Štěpánka Valová

Ubytování, stravování, personál, okolí... vše v naprostém pořádku!

Petr Veit

Prostředí hotelu pěkné. Odpovídal nabídce. Pro pobyt s vnoučaty jsme dostali velký ubytovací prostor. Tři místnosti a velkou šatnu. Služby v pořádku, personál příjemný.

Kateřina Blešová

Pobyt na Božím Daru v hotelu Zelený Dům byl super, prostředí pěkné, personál ochotný. Večere servírované (na druhý den výběr ze 3 chodů), ale dostačující - polévka, hlavní chod a dezert. Okolí Božího Daru - krásná příroda, s dětmi doporučuji Ježíškovu cestu:) Příští na déle a s koly. Kateřina

Marie Žalská

Celý pobyt byl skvělý, ubytování a vše v Zeleném Domě bylo po všech stránkách výborné. Vybavení hotýlku, čistota, jídlo a ke všemu vynikající personál - pohoda domova. Rozhodně doporučuji a budu se ráda vracet. Velmi dobré jsou slevy z slevových portálů, takže jaro a podzim si i důchodci a rodiny s dětmi mohou dovolit. Moc děkuji - více takových pobytů

Pavla Vrzáková

Hotel je vidět už při příjezdu do Božího Daru. Strava výtečná, snídaně i večeře bohaté. Boží Dar má krásné okolí, přírodu, klid. Škoda jen, že se druhý den počasí nevyvedlo a pršelo, takže jsme nemohli využít jízdu na kolech. Měli jsme pěkný pokoj ve 3. patře, jen byl trochu problém s nízkým stropem a velkou výškou přítele:-) Jinak bez problému. Chválím vtipnou a příjemnou obsluhu.

Andrea Bystrá

Personál milý, pokoj moc hezký.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím