Golden Ball Club ****


Přímo u hotelu je krásná zahrada
 • Přímo u hotelu je krásná zahrada

  Přímo u hotelu je krásná zahrada

 • V hotelovém wellness naleznete i vířivku

  V hotelovém wellness naleznete i vířivku

 • Odpočiňte si ve vyhřívaných bazénech

  Odpočiňte si ve vyhřívaných bazénech

 • Odpočiňte si ve vyhřívaných bazénech

  Odpočiňte si ve vyhřívaných bazénech

 • Kromě saun je k dispozici i tepidárium a vířivka

  Kromě saun je k dispozici i tepidárium a vířivka

 • Hotel jsme osobně ověřili

  Hotel jsme osobně ověřili

 • Dvoulůžkové pokoje jsou hezky vybavené

  Dvoulůžkové pokoje jsou hezky vybavené

 • Pochutnejte si v místní restauraci na maďarských specialitác

  Pochutnejte si v místní restauraci na maďarských specialitác

 • Vydejte se do blízkých termálních lázní

  Vydejte se do blízkých termálních lázní

 • V lázních se zabavíte i s dětmi

  V lázních se zabavíte i s dětmi

 • Györ je plný zajímavých památek

  Györ je plný zajímavých památek

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 641

Kontaktní informace:

Golden Ball Club ****
Szent István út. 4
Györ, 9021
Maďarsko

Hotel Golden Ball Club *** leží přímo v centru turisticky oblíbeného města Györ, v blízkosti je klidný park i známé termální lázně. Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, minibarem, sejfem, klimatizací, LCD TV a WiFi.

Hotelové wellness, které je otevřené každý den od 9:00 do 21:00 hodin (pátek - neděle už od 8:00 hodin), vás uchvátí vyhřívanými bazény s celkovou vodní plochou 120 m², vířivkou, dětskými bazény nebo saunovým světem (každý den 15:00 - 21:00 hodin, pátek - neděle už od 10:00 hodin) s parní lázní a tepidáriem.

Načíst dalších 8 z 78 recenzí
Miroslav Várady

Bolo tam všetko podĺa mojich predstáv. Boli sme spokojný.

Ivana Urbanová

Hotel i služby odpovídaly popisu, personál vstřícný, žádný důvod ke stížnostem.

Silvia Bolfová

Strava aj wellness boli podla popisu, personal bol komunikativny a dohovorili sme sa aj po nemecky.

Miluše Rumanová

Pobyt odpovídal popisu a vše jsme obdrželi, co bylo uvedeno na kupónu. Služby velmi dobré, personál milý a ochotný. Strava byla vynikající, bohaté snídaně, spaní super, vysoké matrace, spaly jsme jak na obláčku. Večer klid i když byl hotel plný, perfektní lokalita, centrum za rohem. Auto bylo stále na parkovišti, co jsme chtěli vidět, jsme zvládly chůzí. Archa úmluvy, bazilika, zpívající fontána (byla krásnější večer, hrála všemi barvami) termály s jodovou vodou, skvělé na klouby to vše bylo na dosah. Mile nás překvapilo, že nám dali nabídku menu ve Slovenštině, což jsme ocenily. Maďarsky neumíme, anglicky a německy taktéž. Na řece Ráb kotví loď, kde se dá skvěle najíst, čepují tam skvělé pivo (naše - Staropramen v černém vydáním). Nejpěkněji se tam sedí při setmění, kdy mosty v okolí krásně svítí a zvlášť jeden, který neustále mění barvy. Györ mě mile překvapil, řekla bych, že právem patří mezi nejkrásnější města Maďarska.

Milan Masar

Hotel nie je 4 star, mozno 3.5, ale wellness je 5 star, jedlo 5 star. Personal mily, anglicky hovoriaci. Centrum mesta velmi pekne. Poznamka; V nedelu je hotelovy bar zatvoreny.

Vladimira Zavodska

Hotel aj služby zodpovedali popisu, strava vynikajúca, personál priateľsky. Hotelový bazén a sauny aj celé wellness centrum čisté a útulné, poloha skvelá, pár krokov do mesta. Jediný nedostatok pobytu na izbách typu Superior je spanie na galérii, aj pri pustenej klimatizácii a s ventilátorom v letných nociach veľmi horúci až nedýchateľný vzduch.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na náš hotel. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami. Omlouváme se za nespokojenost s nedostatečnou klimatizací. Neustále se snažíme udržovat naše pokoje v co nejlepším stavu. Zároveň Vám děkujeme za konstruktivní kritiku, která nám pomůže zlepšit naše služby. Věříme, že Vás budeme moci u nás v hotelu pohostit i v budoucnu. S pozdravem, Barbara Fodor Reception Golden Ball Club

Petra Vlachynská

Luxusní, můžeme jedině doporučit, hotel na perfektním místě, příjemný personál.

Ladislav Knytl

Dobrý den, co se týká wellness, tak bohužel nebyly funkční všechny trysky ve vířivce - perlila jen uprostřed a do zad ne, ve velikém bazénu obsluha nepouštěla nic. Pokoje byly malé, bez balkonu - nebylo místo na sušení županů a osušek. Postele úzké. Personál ochotný. Snídaně v pořádku, ale večeře formou výběru z menu byla tragédie a podvod na klienty. Nikdy jsme nic tak hrozného nedostali. V nabídce nebyli žádné maďarské speciality, dva dny bylo menu stejné, pro vegetariány prakticky žádné možnosti. Kvalita a velikost porcí strašná. Jsme velmi zklamaní a cítíme se podvedeni! Pokud je Slevoking seriozní společnost, byla by na místě minimálně 30% finanční kompenzace .

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme vděční za Vaše informace, které nám pomohou i do budoucna zlepšovat naše služby. Věříme, že Vás v našem hotelu budeme mít tu čest hostit i v budoucnu. S pozdravem, Golden Ball Team

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím