Hotel Alpen Arnika ***


Hotel Alpen Arnika *** vás potěší českým personálem
 • Hotel Alpen Arnika *** vás potěší českým personálem

  Hotel Alpen Arnika *** vás potěší českým personálem

 • Dvoulůžkové pokoje jsou hezky zařízené

  Dvoulůžkové pokoje jsou hezky zařízené

 • Zažijete to pravé pohodlí

  Zažijete to pravé pohodlí

 • Těšte se na vynikající jídlo

  Těšte se na vynikající jídlo

 • Ochutnejte nějakou místní specialitu

  Ochutnejte nějakou místní specialitu

 • Třeba tradiční štrůdl určitě přijde k chuti

  Třeba tradiční štrůdl určitě přijde k chuti

 • Zajeďte si na výlet na kole

  Zajeďte si na výlet na kole

 • Užijte si alpskou turistiku

  Užijte si alpskou turistiku

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 301

Kontaktní informace:

Hotel Alpen Arnika ***
Tauplitzalm 8
Bad Mitterndorf, 8983
Rakousko

Hotel Alpen Arnika *** leží v nadmořské výšce 1 650 m ve středisku Tauplitzalm nedaleko městečka Bad Mitterndorf, které je oblíbené pro mnoho turistických stezek, cyklotras i termální lázně. Pobyt vám zpříjemní česky mluvící personál.

Komfortní pokoje se mohou pochlubit vlastním sociálním zařízením, ručně vyrobeným nábytkem z borového dřeva, TV/SAT a výhledem na hory, některé mají navíc i balkon.

Restaurace s krbem podává tradiční štýrská jídla z místních produktů. V její nabídce jsou také kvalitní vína a čepované pivo Plzeňský Prazdroj.

Načíst dalších 8 z 37 recenzí
Eliška Doležalová

V hotelu se nám velmi líbilo. Dostalo se nám všeho, co bylo při nákupu voucheru uvedeno. Strava byla přímo úžasná a zaměstnanci hotelu milí a ochotní. Ve všem se snažili být nápomocni.

Odpověd Hotelu...

Milá pani Doležalová, děkujeme za Vaše hodnocení, budeme se těšit na další příjemné setkání s Vámi. Pavla a Alpen Arnika*** Team

Tereza Patočková

Velice ochotný a milý personál!!! Nic nebyl problém, ač jsme měli speciální požadavky ohledně stravy (dieta). Nádherné prostředí. Hotel obklopen jezírky a všude kravičky. Doporučený výlet : http://www.vitalresort.at/de/solebad-hotel-bad-aussee

Odpověd Hotelu...

Milá paní Patočková, děkujeme Vám za hezké hodnocení a za tip na výlet pro ostatní hosty hotelu. Přejeme Vám pěkné léto! Pavla a Hotel Alpen Arnika*** Team

Jana Kemrová

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Strava byla pestrá a velmi chutná. Dostali jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Personál byl velmi přátelský a ochotný. Okolí je velice krásné, udržované. Rádi se budeme vracet.

Odpověd Hotelu...

Milá paní Kemrová, děkujeme Vám za návštěvu a hezkou zpětnou vazbu. Přejeme pěkné prázdniny! Pavla a Hotel Alpen Arnika*** Team

Petr Březina

Vše bylo naprosto super, personál, jídlo, ubytování. Max spokojenost.

Milan Kozák

Prostředí hotelu pěkné, odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše z kuponu. Strava i ostatní služby hotelu velmi dobré personál vynikající. Trochu nevýhoda v malé místnosti na lyže při zaplněném hotelu.

Veronika Hadová

Vše, co bylo slíbeno, bylo k dispozici. Neuvěřitelně milý a vstřícný personál byla už jen třešnička na dortu!

Pavel Procházka

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné včetně milého personálu. Pobyt odpovídal popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Strava byla výborná. Sauna by zasloužila větší péči v úklidu sprch apod. Lyžování a počasí úžasné.

Svatava Drnková

S pobytem jsem byli velice spokojeni. V hotelu to bylo moc příjemní, všichni byli laskaví. Sjezdovka přímo u hotelu. Paráda.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím