Annaberg Sporthotel *** (CK Nic než pryč)

Annaberg Sporthotel *** (CK Nic než pryč)
5,00 2
Annarotte 21
Annaberg bei Mariazell , 3222
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852

Recenze cestovní kanceláře

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Tomáš Herman

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Ubytování bylo příjemné, se stravováním jsme byli taky spokojeni. Škoda, že nebyl v provozu bazén, jinak by dovolená neměla chybu, ale jeli jsme sem lyžovat, ne se koupat. Měli jsme k dispozici skibus na telefon, který pro nás přijel, jak jsme zavolali. Skiareál byl bezvadný, upravený, doporučuji pro rodiny s dětmi.

daniela korandova

Pěkný hotýlek na hezkém místě, příjemný personál a úžasný kuchař. Všechny služby bez problémů. Domluva dobrá, majitelé se hodně snaží, aby byli všichni spokojeni. My doporučujeme.

Zdeňka Baková

Pobyt odpovídal nabídce, snídaně - bufet v normě, večeře - slabší výběr. Nápoje i ostatní nabídka bez problémů, wellness v pohodě. Škoda, že není v provozu bazén ( vím, že v nabídce nebyl). Tip na výlet - Mariazell - katedrála i lyžařské středisko Mariazeller.

Martina Sušerová

Vše odpovídá, personál byl vstřícný a komunikativní.

Jarmila Ješinová

Strava výborná, polévky na jedničku, stejně i snídaně. Personál velmi ochotný.

Božena Suchomelová

V hotelu i jeho okolí se nám velmi líbilo. Personál byl velmi příjemný, ochotný. Jídlo bylo také dobré a bylo ho dost, stále doplňovali. V našem termínu jen nebyl zpřístupněn bazén, ale mohli jsme využívat vířivku třeba i několikrát denně. Slevová karta byla super, ušetřilo se spoustu peněz např. lanovka pro 1 osobu za 35 euro byla zdarma atd.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím