Annaberg Sporthotel *** (CK Nic než pryč)

Annaberg Sporthotel *** (CK Nic než pryč)
4,42 12
Annaberg Sporthotel *** (CK Nic než pryč)

Vydejte se na dovolenou do nádherných rakouských hor a ubytujte se ve Sporthotelu Annaberg, který leží v nadmořscké výšce 976 m n. m. v centru města Annaberg bei Mariazell 150 km od českých hranic.

Hosté budou ubytováni v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana) a fénem. V hotelu je dále k dispozici vstupní hala s recepcí (8:00 - 20:00 hodin), terasa a úschovna lyží se sušákem na lyže. Pro děti je zde připraven dětský koutek a pokoj na hraní.

Annarotte 21
Annaberg bei Mariazell , 3222
Rakousko
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852
Možná komunikace v češtině

Recenze cestovní kanceláře

12 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Eva Šťastná

Hotel Annaberg je určen pro méně náročnou klientelu a tomu odpovídala cena. Škoda, že nebyl v provozu bazén, děcka by si ho určitě užily. Sauny přišly po celodenním lyžování vhod. Strava by mohla být pestřejší. Příjemná byla konzumace alkoholu zdarma, s tím jsme se ještě nesetkali. Musíme pochválit personál z Polska, který byl pracovitý, milý a uctivý. Děkujeme :)

Renata Kroupová

Velmi pěkné místo, ale v malinké obci. Milý ochotný personál polské národnosti. Nebyl problém se domluvit více jazyky. Škoda, že v hotelu nebyl v provozu bazén, jinak fajn. Chutná domácí strava. Nádherná sjezdovka v blízkosti. Málo lyžařů - super sjezdování na konci sezony.

Potuznik Jan

Hotel odpovídal popisu a splnil naše očekávání. Celý personál hotelu byli Poláci, byli ale velmi příjemní a ochotní.

Milan Šiška

Dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Personál veľmi príjemní.

Dušan Rezníček, Ing.

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Dostali jsem všechno, na co jsme měli nárok. Wellness super, strava snídaně a večeře vynikající. Milý personál.

Adelka Dubnická

Personál veľmi milí a ochotní. Hotel starší, ale čistý. Jedlo bolo priemerné, ale bolo stále k dispozícií v určenom čase.

Tomáš Herman

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Ubytování bylo příjemné, se stravováním jsme byli taky spokojeni. Škoda, že nebyl v provozu bazén, jinak by dovolená neměla chybu, ale jeli jsme sem lyžovat, ne se koupat. Měli jsme k dispozici skibus na telefon, který pro nás přijel, jak jsme zavolali. Skiareál byl bezvadný, upravený, doporučuji pro rodiny s dětmi.

daniela korandova

Pěkný hotýlek na hezkém místě, příjemný personál a úžasný kuchař. Všechny služby bez problémů. Domluva dobrá, majitelé se hodně snaží, aby byli všichni spokojeni. My doporučujeme.

Zdeňka Baková

Pobyt odpovídal nabídce, snídaně - bufet v normě, večeře - slabší výběr. Nápoje i ostatní nabídka bez problémů, wellness v pohodě. Škoda, že není v provozu bazén ( vím, že v nabídce nebyl). Tip na výlet - Mariazell - katedrála i lyžařské středisko Mariazeller.

Martina Sušerová

Vše odpovídá, personál byl vstřícný a komunikativní.

Jarmila Ješinová

Strava výborná, polévky na jedničku, stejně i snídaně. Personál velmi ochotný.

Božena Suchomelová

V hotelu i jeho okolí se nám velmi líbilo. Personál byl velmi příjemný, ochotný. Jídlo bylo také dobré a bylo ho dost, stále doplňovali. V našem termínu jen nebyl zpřístupněn bazén, ale mohli jsme využívat vířivku třeba i několikrát denně. Slevová karta byla super, ušetřilo se spoustu peněz např. lanovka pro 1 osobu za 35 euro byla zdarma atd.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím