Penzion PANDA

Penzion PANDA
4,88 8
Penzion PANDA

Vydejte se na pobyt do lázeňského městečka ležícího v Turčianské kotlině ohraničené pohořím Velké Fatry a Kremnické Vrchy a načerpejte novou energii. Penzion Panda najdete v centru oblíbených lázních. Přibližně 50 metrů od penzionu se nachází Spa & Aquapark Turčianské teplice.

Hosté budou ubytování v komfortně zařízených pokojích:

  • PANDA 1 - najdete zde pokoje s TV, telefonem, ledničkou a vlastní koupelnu s WC a sprchou. K dispozici je i jeden apartmán (za příplatek).

  • PANDA 2 - najdete zde pokoje s TV a společným sociálním zařízením na chodbě (WC, sprcha). K dispozici jsou také podkrovní pokoje (za příplatek).

V restauraci se můžete těšit na evropské a čínské speciality. Po celou dobu pobytu můžete také využít vstup do nočního baru Anakonda zcela zdarma.

Slnečná 706/3
Turčianske Teplice, 039 01
Slovenská republika
info@penzionpanda.sk
Webstránka
+421434924169
+421907200653

Recenze penzionu

8 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Aleš Soldát

Ihned po příjezdu se nás ujala velmi sympatická a příjemná paní, pohostila nás bílým vínem, předala nám všechny dokumenty, které jsme dle Slevokingu měli obdržet a dala nám všechny informace o Turčianských Teplicích i o tamních lázních. Přijeli jsme v době oběda, a protože na jídelním lístku bylo chili con carne, neodolal jsem. Přísahám - tak dobré chilli jsem doposud nejedl. Pokoje byly velmi pěkné, dobře zařízené a útulné. Strava typu kulinářské hody. Poslední večer čínská kuchyně, myslím, že se to jmenovalo Buddhova zahrádka. Manželka, dcera zeť i já jsme i dnes na tu lahůdku vzpomínali. Je naprosto zřejmé, že kuchařka penziónu je skutečná profesionálka a vaření je její velké hobby. Večerní posezení v restauraci bylo velmi příjemné i díky velmi milé, přátelské a vždy usměvavé obsluze - dámám Olze a Mišce. Pobyt vypršel a po srdečném rozloučení zbyly již jen vzpomínky. Závěr - shoda celé rodiny - jedna z nejhezčích dovolených. Můžeme jen a jen doporučit, i když jedna chyba by byla, a to, že určitě nezhubnete. Rodina Soldátova a Prokšova, Opava

Miroslava Beránková

S pobytem jsme byli velmi spokojeni :-)). Prostředí, personál, paní majitelka, prostě vše na jedničku.

Lucie Cvoreňová

Prostředí i popis penzionu odpovídal fotografiím uvedených u nabídky pobytu. Vše, co bylo na kuponu, jsme obdrželi. Paní majitelka byla velice příjemná, až nás to všechny překvapilo. S tak výborným vystupováním a ochotou majitelky a vůbec celého personálu se u nás ( skupina 9 lidí) nikdo nesetkal. Tento pobyt bych doporučila zajisté všem, co rádi lázně.

marián dodulik

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše jsem obdržel, strava výborná.

Eva Kröstová

Krásný penzion. Moc se nám líbilo.

Věra Nerudová Nerudová

Ubytování pěkné, paní majitelka penzionu nás hezky přivítala, vše nám vysvětlila, dala nám nějaké typy na výlety do okolí, termály a volné 3 hod. super, polopenze velmi dobrá, obsluha v restauraci milá a ochotná.

2 Jadamusová

všechno bylo v nejlepším pořádku. Služby i personál velice ochotný.

Milan Lachnit

Ochotný personál, kvalita ubytování a stravy na vysoké úrovni. Ochota v poskytování informací i o jiných aktivitách.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím