Hotel Millenium ****

Hotel Millenium ****
4,91 34
Hotel Millenium ****

Vypravte se na pobyt do lázeňských Karlových Varů do wellness hotelu Millenium ****, ve kterém se prolíná historická i moderní architektura jež okouzlí hosty všech věkových kategorií.

Ubytováni budete ve zbrusu nových a moderně zařízených pokojích Standart Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu, kvalitní vína z Moravy i Francie nebo pivo z Krušovického pivovaru.

1. máje 27/49
Karlovy Vary - Dvory, 360 06
recepce@spahotel-millenium.cz
Webstránka
+420 353 449 801

Recenze hotelu

35 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

hana Jehliková

Pobyt byl úžasný! Vše na výborné úrovni. Jídlo i procedury perfektní a personál velmi příjemný a ochotný.

Marie Martinkova

Hotel Milénium Karlovy Vary, wellness. Krásný a velice čistý hotel, chutné jídlo a ochotna obsluha. Vzhledem k vánočnímu času jsme navštívili vánoční dům s velice příjemnou kavárničkou kde dělají výborně čaje.

Petra Novotná

Ubytování a celkový dojem z hotelu a personálu byl naprosto úžasný, vše se nám velice líbilo a hodnotíme velice kladně. Jako tip na výlet určitě doporučujeme nedaleké sklárny Moser, potom kostel sv.Lukáše s expozicí voskových figurín, celkově Karlovy Vary jsou překrásné město.

Petr Myslivec

Velmi pěkný hotel, obsluha bez problémů - ochotná, tak perfektně uklizeno a čisto jsem zatím v žádném hotelu nezažili.

Bohumila Munzarová

Hotel byl čistý, voňavý. Personál velmi ochotný, vyšel nám vstříc při objednávání procedur. Bylo nás 6, chtěli jsme wellness nakombinovat tak, abychom chodili spolu a nebo za sebou. Bylo nám plně vyhověno. Jídlo výborné, bylo ho dostatek. Wellness - ne každý pracovník poskytl stejnou službu stejně. Bylo znát, že klienti služby využívají a personál se snaží proces urychlit, ušetřit a odpočinout si. Doporučila bych službu typu pedikůra, kosmetika. Vzhledem ke skladně hostů, určitě by byly využity.

Zděnka Sklenářová

Všechno bylo podle očekávání, všichni velice ochotní, jídlo i služby dobré.

Karel Linhart

Vše co bylo na kuponu uvedeno, bylo poskytnuto. Doporučujeme všem k návštěvě velmi příjemného hotelu s procedurami, všichni zaměstnanci hotelu jsou příjemní, vstřícní. S wellness jsme byli velice spokojeni, bylo to nadstandardní.

Miroslav Pešek

Prostředí hotelu velmi útulné, pěkné prostředí, velmi milý a vstřícný personál hotelu. Co se týče hotelové kuchyně tak bych chtěl vyzvednout , že všechna jídla, které jsme ochutnali byla velmi dobrá. Co se týče wellnessu, tak k tomuto bodu bych též neměl co bych vytknul.

Jitka Veseláková

Krásný hotel, vše co nám bylo slíbeno, proběhlo k naší spokojenosti. Personál ochotný a milý, strava vynikající.

Lucie Kotoučová

Hotel krásný, vše nové a čistě. Personál tak laskavý, že se to dnes vážně nevidí. Byli jsme nadšení a určitě se vrátíme.

Irena Zemanová

Pobyt splnil veškerá naše očekávání. Příjemný personál i ubytování. Na výlet je krásný např.Vánoční dům-směrem na Doubí. Jen počasí jsme neovlivnili, takže moc na výběr obhlídky nebylo. Ale i tak jsme byli spokojeni.

Jana Neumannová

Všechno bylo v pořádku, personál ochotný a usměvavý. Pobyt v tomto hezkém hotelu doporučuji.

Věra Tesařová

Bylo to super. Krásný, čistý hotel. Strava vynikající. Ráda vařím a mám moc ráda jídlo a zde mi moc chutnalo. Personál vstřícný, stále usměvavý. Velice dobrá organizace wellness, vše plynule navazovalo, bez čekání. Mohu jen doporučit.

Michal Follauf

Prostředí hotelu bylo krásné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu a s poskytnutými službami jsme byli opravdu spokojeni. Strava vynikající, chutná, pestrá a všeho opravdu dost. Personál hotelu, obsluha a recepční velmi ochotní a milí lidé.

Zina Dušková

Pobyt v hotelu Milenium v Karlových Varech byl úžasný po všech stránkách. Pobyt předčil popis, vše, co bylo v kuponu jsme obdrželi. Strava byla vynikající, wellness bez problémů. Personál byl velmi milý a vstřícný, ohodnotila bych ho velkou jedničkou s hvězdičkou:-) Všem zákazníkům vřele doporučuji, nádherný nový hotel. Navštívili jsme rozhlednu Diana s motýlím domem, nádherný pravoslavný kostel Petra a Pavla, dále městečko s hradem Loket a rovněž jsme absolvovali divadelní představení v nádherném karlovarském divadle.

Jana Václavková

Vše bylo naprosto super. Prostředí i lidi.

Eliška Lazecká

Hotel velmi hezký - na úrovni. Vše odpovídalo nabídce. Strava chutná, pestrá - domácí kuchyň jako od maminky. Hodnocení personálu hotelu pro všechny - velká spokojenost. Majitel hotelu příjemný, vstřícný. Hodnocení na 1.

Petr Ječmen

Prostředí hotelu je velice příjemné. Pobyt překonal naše očekávání. Vše co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi v prvotřídní kvalitě. Strava byla pestrá a velice chutná. Wellness v moderním a účelně pojatém prostředí bylo poskytováno na profesionální úrovni. Personál hotelu byl vstřícný a přátelský. Kupodivu nám vyšlo i perfektní počasí. Karlovy Vary na nás zapůsobily neopakovatelnou atmosférou. Doporučujeme vyjet lanovkou na Dianu. Z rozhledny máte Karlovy Vary jako na dlani, pak se nabízí příjemné posezení v jedinečné restauraci. Návrat dolů pěšky vám nabídne nezapomenutelné vyhlídky, a přírodní zákoutí s historickými památníky.

Jan Bardoděj

Hotel vynikající, personál snaživý, vstřícný, jídlo dobré, takže maximální spokojenost. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na kuponu. Wellness odpovídal našim představám. Celkově jsme tedy byli spokojeni.

Zdeňka Křížová

Vše bylo o.k., nové pokoje, vše čisté - personál byl vstřícný a pozorný. Strava chutná. Stojí za to se jít podívat do muzea skla a výrobu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím