Hotel Millenium ****

Hotel Millenium ****
4,85 55
Hotel Millenium ****

Vypravte se na pobyt do lázeňských Karlových Varů do wellness hotelu Millenium ****, ve kterém se prolíná historická i moderní architektura jež okouzlí hosty všech věkových kategorií.

Ubytováni budete ve zbrusu nových a moderně zařízených pokojích Standart Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu, kvalitní vína z Moravy i Francie nebo pivo z Krušovického pivovaru.

1. máje 27/49
Karlovy Vary - Dvory, 360 06
recepce@spahotel-millenium.cz
Webstránka
+420 353 449 801

Recenze hotelu

67 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Petr Zumr

Hotel odpovídal popisu, byli jsme velmi spokojeni se vším. Wellness, strava, personál, vše bylo v pořádku. Hotel je na kraji města, ale do centra je to pár minut autobusem. Určitě se do tohoto hotelu ještě vrátíme.

Daniela Vytisková

Vše čisté, nové, ochotný personál, výborné jídlo.

Denisa Terelmešová

Tento pobyt mohu s klidným srdcem doporučit. Personál velice příjemný, nic nebyl problém:-). Služby, které jsme si zaplatili, jsme dostali. Hotel je krásný a jídlo dobré.

Soňa Skopalová

Prostředí i personál příjemný, hotel čistý.

Martin Krupil

Příjemný, vstřícný a usměvavý personál :-D Rád se někdy vrátím...

Pavel Mínář

Líbilo se nám, pěkný čistý hotel. Služby také v pořádku.

Kamila Holasová

Se vším jsme byly spokojené.

Petra Divišová

Prostředí bylo velmi hezké, čisté, příjemné. Personál velmi ochotný, příjemný.

Olga Molnárová

Naprostá spokojenost se vším.

Dana Kalná

:-) super

2 Kukačová

Velmi příjemné prostředí i služby.

Filip Syruček

Opravdu vše bylo dokonalé, služby, obsluha, jídlo, procedury atd... opravdu super pobyt! :)

Jiřina Nechvílová

Vše probíhalo na 1*. Užili jsme si super víkend :-) Personál byl vždy usměvavý a velice ochotný, jídlo chutné a vždy dostatek, hotel čistý, útulný a krásně vybavený, wellness úžasné. Obdrželi jsme vše, co bylo v kupónu uvedeno. Mohu pouze a jen vřele doporučit !!!

Hana Němcová

Super. Vřele doporučuji. Hotel krásný, čistý a personál velmi ochotný. Jídlo výborné a místní tatarák bezchybný. Super, super, super.

Jitka Vostřesová

Prostředí hotelu pěkné, wellness zóna velmi pěkná a poskytnuté služby v pořádku. Strava chutná, zeleninový bufet slabý, dezert jen zmrzlina, personál milý, informační brožury na pokoji - dostatek tipů na aktivity, my zvolili návštěvu Moser, velmi se líbilo. Nevýhoda je velmi drahé parkování, ačkoliv je hotel v okrajové části K.V.

Alena Vlasáková

Jídlo, ubytování, wellnes - procedury, perfektni. Vstřícná obsluha :-). Hrad Loket cca 7km, tam nás pustili i v lednu. Rádi se vrátíme.

Zuzana Roldánová

Hotel pěkný, téměř nový, trochu dále od centra. Počet procedur byl dodržen, malým mínusem to, že hotel neposkytuje v rámci balíčku župan ( možné jen s poplatkem). Stravování naprosto v pořádku. Personál ochotný, dobrá komunikace při objednávce pobytu i rezervaci procedur. Okolí krásné, doporučujeme.

Jana Šlajsová

Udělali jsme si s kamarádkou super víkend a byli jsme nadšené. Hotel je krásný, všechno čisté, příjemné, personál velmi milý. Jídlo nemělo chybu. Procedury byly také fajn. Celkově bez chyby.

Ladislav Písařík

Vše bylo podle naší spokojenosti. Budeme doporučovat dále.

PETR KOCIÁN

Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, profesionální přistup, strava perfektní, určitě doporučuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím