Hotel Millenium ****

Hotel Millenium ****
4,85 87
Hotel Millenium ****

Vypravte se na pobyt do lázeňských Karlových Varů do wellness hotelu Millenium ****, ve kterém se prolíná historická i moderní architektura jež okouzlí hosty všech věkových kategorií.

Ubytováni budete ve zbrusu nových a moderně zařízených pokojích Standart Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu, kvalitní vína z Moravy i Francie nebo pivo z Krušovického pivovaru.

1. máje 27/49
Karlovy Vary - Dvory, 360 06
Česká republika
recepce@spahotel-millenium.cz
Webstránka
+420 353 449 801

Recenze hotelu

92 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marie Pospíšilová

Obdrželi jsme všechny objednané služby. Personál hotelu velmi ochotný, rautová strava výtečná a bohatá, neustále doplňována. Mohu jen doporučit

Marie Pospíšilová

Obdrželi jsme všechny objednané služby. Personál hotelu velmi ochotný, rautová strava výtečná a bohatá, neustále doplňována. Mohu jen doporučit.

Šárka Nová

Luxusní hotel v krásném lázeňském městě. Ochotný personál, dokonalý relax ve wellness, strava formou bufetu. DOPORUČUJI :-)

Jaroslava Benešová

S pobytem v hotelu Millenium jsme byli maximálně spokojeni. Personál, ubytování i stravování na špičkové úrovni. Vřele doporučujeme všem. I my plánujeme v budoucnu hotel znovu navštívit.

Jaromír Mikulenka

Byli jsme spokojeni s ubytováním stravou i podávanými procedurami, velmi dobře fungovala obsluha v hotelu a její personál. Z tipů na výlet doporučujeme navštívit hrad Loket a samozřejmě centrum K. Varů.

zdenek derco

Hotelu a službám není co vytknout, vše bylo na úrovni, personál milý a vstřícný. Můžeme vřele doporučit.

Jana Maroušková

Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti.

Simona Šumovská

Úžasný pobyt, který nadmíru předčil mé očekávání. Pobyt jsem dala mamince, jako dárek. Též byla naprosto spokojená a říkala mi, že na wellness víkendech byla mockrát, ale tento byl nejlepší. Dávám tedy 1čky s * za ubytování, jídlo, profesionální personál. Kousek do centra, autem 5 minut, snadné parkování v centru. MHD, zastávka je za humny. -- Štěpánka Blažková

Eva Francova

Naprostá spokojenost ve všem. Personál vynikající, strava dobrá, ubytování luxusní. Wellness znamenitý. Doporučuji opravdu všem věkovým kategoriím. Moc děkujeme.

Josef Mareš

Dobrá strava, příjemný personál jak hotelu tak i na wellness. Doporučuji všem případným zájemcům.

Jana Nesnídalová

Prostředí hotelu pěkné, stravování super, wellness spokojenost, až na nutnost používání županů.

Veronika Votavová

Personál milý, strava výborná, pokoje krásné - co víc si přát :) Vary plné slunce - krásný výlet.

Vladislav Kučera

Se vším jsme byli spokojeni, zejména s poskytovaným wellness službami. Personál milý, příjemný. Strava chutná a vyhovovala nám.

Jozef Machala

Pobyt príjemný, personál tiež.

Marcela Šachová

Hotel byl hezký a čistý. Jídlo bylo vynikající. Co se týkalo wellnessu, vše proběhlo jak mělo být. Personál byl velmi ochotny. Moc se nám to líbilo.

Milena Horvatova

Moc se nám líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Všechny procedury jsme dostali. Vše bylo na 1* - wellness super a personál také. Celé Karlovy Vary jsou nádherné.

Kateřina Pšeničková

Příjemně překvapeni, spokojeni. Doporučujeme. Vše čisté, nové, příjemné, ochotný personál, dobrá strava.

Pavel Hassmann Hassmann

Hotel Millenium v KV je na vynikající úrovni.

Sabina Veselá

Hotel je nedaleko od města, což je fajn, udělali jsme si i výlet. Je vidět, že je po rekonstrukci. Vše nové, čisté a příjemné. Procedury byly profesionální a personál velice příjemný. Jídlo bylo také vynikající.

RENÁTA ZOUBKOVÁ

Každopádně jeďte, stojí to za to. Nemělo to ani malinkou chybu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím