Hotel Millenium ****

Hotel Millenium ****
4,85 48
Hotel Millenium ****

Vypravte se na pobyt do lázeňských Karlových Varů do wellness hotelu Millenium ****, ve kterém se prolíná historická i moderní architektura jež okouzlí hosty všech věkových kategorií.

Ubytováni budete ve zbrusu nových a moderně zařízených pokojích Standart Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu, kvalitní vína z Moravy i Francie nebo pivo z Krušovického pivovaru.

1. máje 27/49
Karlovy Vary - Dvory, 360 06
recepce@spahotel-millenium.cz
Webstránka
+420 353 449 801

Recenze hotelu

48 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Alena Vlasáková

Jídlo, ubytování, wellnes - procedury, perfektni. Vstřícná obsluha :-). Hrad Loket cca 7km, tam nás pustili i v lednu. Rádi se vrátíme.

Zuzana Roldánová

Hotel pěkný, téměř nový, trochu dále od centra. Počet procedur byl dodržen, malým mínusem to, že hotel neposkytuje v rámci balíčku župan ( možné jen s poplatkem). Stravování naprosto v pořádku. Personál ochotný, dobrá komunikace při objednávce pobytu i rezervaci procedur. Okolí krásné, doporučujeme.

Jana Šlajsová

Udělali jsme si s kamarádkou super víkend a byli jsme nadšené. Hotel je krásný, všechno čisté, příjemné, personál velmi milý. Jídlo nemělo chybu. Procedury byly také fajn. Celkově bez chyby.

PETR KOCIÁN

Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, profesionální přistup, strava perfektní, určitě doporučuji.

Lenka Štětinová

Velmi spokojený. Vše, jak bylo prezentováno, bylo i splněno.

Brigita Valášková

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Úroveň ubytování, stravy a veškerého servisu předčilo naše očekávání. Personál velmi vstřícný, vše velmi profesionální. Hodnotíme známkou 1*. Všem doporučujeme.

Hana Hadravová

V hotelu se nám velmi líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme. Vše probíhalo přesně tak, jak mělo. Personál byl milý a ochotný, i jídlo bylo velmi dobré. Byli jsme se podívat ve sklářském muzeu Mosser a vřele všem doporučuji.

Jitka Pospíšilová

Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu, hotel moc pěkný, čistý a výborná kuchyně, dostatek jídla po celou dobu, personál velmi ochotný, wellnes služby skvělé, velká možnost zajímavých výletů.

Helena Holíková

Mohu doporučit, byla jsem velmi spokojená jak s procedurami, tak s vybavením hotelu a rovněž s ochotou celého personálu hotelu.

Jan Štěňha

Hotel i personál výborný, strava snídaně - bohatý švédský stůl, večeře - bufet, tři hlavní jídla, velmi chutné, polévka, zmrzlina, vše perfektní. Poloha hotelu je sice dále od centra, zastávka městské dopravy v bezprostřední blízkosti.

Romana Budilová

Dostaly jsme s kamarádkou super péči, personál byl vstřícný, všechny procedury stály za to, určitě se do hotelu Millenium vrátíme. Výborně tam i vaří, všichni se stále usmívají, vřele doporučujeme všem, co potřebují načerpat energii. Adventní Vary také stály za procházku.

Ondřej Štěpánek

Všechno odpovídalo popisu, wellness dle udávaných časových dispozic, personál speciálně pro nás připravil veganské jídlo v rámci polopenze, za nás určitě spokojenost.

Marie chochoáčková

Nádherný hotel, milý personál, výborné jídlo .Prostě pohádka.

hana Jehliková

Pobyt byl úžasný! Vše na výborné úrovni. Jídlo i procedury perfektní a personál velmi příjemný a ochotný.

Marie Martinkova

Hotel Milénium Karlovy Vary, wellness. Krásný a velice čistý hotel, chutné jídlo a ochotna obsluha. Vzhledem k vánočnímu času jsme navštívili vánoční dům s velice příjemnou kavárničkou kde dělají výborně čaje.

Petra Novotná

Ubytování a celkový dojem z hotelu a personálu byl naprosto úžasný, vše se nám velice líbilo a hodnotíme velice kladně. Jako tip na výlet určitě doporučujeme nedaleké sklárny Moser, potom kostel sv.Lukáše s expozicí voskových figurín, celkově Karlovy Vary jsou překrásné město.

Petr Myslivec

Velmi pěkný hotel, obsluha bez problémů - ochotná, tak perfektně uklizeno a čisto jsem zatím v žádném hotelu nezažili.

Bohumila Munzarová

Hotel byl čistý, voňavý. Personál velmi ochotný, vyšel nám vstříc při objednávání procedur. Bylo nás 6, chtěli jsme wellness nakombinovat tak, abychom chodili spolu a nebo za sebou. Bylo nám plně vyhověno. Jídlo výborné, bylo ho dostatek. Wellness - ne každý pracovník poskytl stejnou službu stejně. Bylo znát, že klienti služby využívají a personál se snaží proces urychlit, ušetřit a odpočinout si. Doporučila bych službu typu pedikůra, kosmetika. Vzhledem ke skladně hostů, určitě by byly využity.

Zděnka Sklenářová

Všechno bylo podle očekávání, všichni velice ochotní, jídlo i služby dobré.

Karel Linhart

Vše co bylo na kuponu uvedeno, bylo poskytnuto. Doporučujeme všem k návštěvě velmi příjemného hotelu s procedurami, všichni zaměstnanci hotelu jsou příjemní, vstřícní. S wellness jsme byli velice spokojeni, bylo to nadstandardní.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím