Hotel Dixon ****

Hotel Dixon ****
4,31 16
Hotel Dixon ****

Hotel Dixon **** je situován v klidné zóně Banské Bystrice, které se nachází ve středu Slovenska v podhůří Nízkých Tater. Hned vedle hotelu leží oblíbený Aqualand a sportovně-rekreační areál, takže pobyt zde je ideální k relaxaci, aktivnímu odpočinku a také pro rodiny s dětmi.

Těšte se na ubytování v komfortních pokojích Executive, které mají možnost přistýlky, vlastní sociální zařízení, fén, trezor, minibar, TV/SAT a WiFi.

V hotelové restauraci si vychutnáte polopenzi, ale dopřát si zde můžete kdykoli během dne i další kulinářské speciality. Na něco dobrého zajděte do baru ve vstupní hale, do koktejlového baru nebo poseďte na letní terase. Během dne můžete využít také stánky s rychlým občerstvením a ochutnat tak místní specialitu - domácí langoše.

Švermova 32
Banská Bystrica, 974 01
Slovenská republika
recepcia@dixon.sk
Webstránka
+421 48 471 78 00

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ludmila Kraváčková

Byli jsme velmi spokojení, jídlo výborné, personál velmi ochotný, velká spokojenost.

Tomáš Gorelka

Personál, strava na velmi dobrej úrovni. Wellness - spokojnosť.

Alan Vaněk

Služby v pořádku a personál velmi vstřícný. Pokoj byl zařadil spíše jako *** .

pavlina kuzdasova

Vše bylo, jak jsme si představovali, personál byl velmi příjemný, jídlo nám moc chutnalo. Doporučuji.

Milan Havel

Prostředí hotelu bylo pěkné. Pouze ve venkovních bazénech nebyla avizovaná teplota. Strava byla dobrá, ale bez velkého výběru. Personál hotelu vystupoval vstřícně a přispěl také k dobré pohodě na dovolené. Doporučuji si zajít v areálu zachytat pstruhy a potom si na nich pochutnat. Jako zpestření doporučuji výlet do Nízkých Tater.

Emilie Koliskova

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Personál byl velice vstřícný a ochotný nám poradit kam na výlet, jak využít všech služeb co bylo uvedeno na kuponu. Každému bych doporučila užít si takového skvělého ubytování, jídla a všech služeb poskytnutých v hotelu. Na výlet bych doporučila prohlídku města, krásného dřevěného kostelíka, který byl postaven bez použití hřebíků, nebo prohlídka lázní Sliač s letištěm a lázeňským parkem.

Radka Kantová

Pěkný hotel,obrovské parkoviště, vše prostorné - pokoje, jídelna, společenské prostory.... Vše čisté. Personál velmi milý, jídlo velmi dobré - jediná drobnost, co bychom uvítali v nabídce v rámci snídaní byl citron do čaje:) Využili jsme možnost pronájmu tenisových kurtů s 20% slevou v těsné blízkosti hotelu. Velká kapacita kurtů, velmi příjemné. Byl inzerován na kuponech vstup na in line okruh, doufali jsme, že bude k dispozici i půjčovna bruslí, ale pozor, je nutné mít brusle své. Bowlingová hala také v blízkosti hotelu (přes lávku), s objednáním drah nebyl problém. Aqualand byl otevřený i přes nepříliš teplé počasí, byly zde akce - ochutnávky, líčení, taneční vystoupení atd. V případě hodně chladného počasí byl umožněn vstup do hotelového wellness. Pro nákupy lze doporučit NC Evropa, určitě stojí za shlédnutí večerně osvětlené náměstí BB. Za půlhodinku se dá zajet na Donovaly, krásný areál.

Pavla Rybáková Paušová

Byli jsme spokojení, vše bylo dle informací od Slevokingu.

Josef Lýsek

S hotelem Dixon velká spokojenost. Vstřícný personál, všude čisto, polopenze skvělá, wellness na hotelu bez chyby, denně úklid na pokoji (čisté ručníky, ustláno, župany.....). Hotelové služby dle voucheru na 100%. Ve vedlejším aquaparku jsem postrádal termální bazény.

Romana Nesejtová

Vše co bylo v popisu platilo. Personál + strava vše ok.

Jaroslav Vágai

Personál a strava perfektní.Prostředí hotelu z 10 bodů 8.

Alena Kopáčiková

Hotel odpovídal popisu, pokoj byl čistý, obdrželi jsme všechny služby, které byly uvedeny na kuponu. Personál velmi vstřícný, strava výborná.

Ivana Javorská

Vše bylo v naprostém pořádku, jídlo vynikající.

Jiří Skřeček

Hotel byl čistý, odpovídal popisu, personál hotelu byl milý a ve všem ochotně poradil. Strava velice chutná, neměla chybu, poskytované služby odpovídaly popisu. Vše odpovídalo danému popisu akce a fungovalo bezchybně.

Pavel Polcer

Hotel byl super, odpovídal přesně popisu. I personál byl velmi příjemný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím