Hotel Jesenice ***

Hotel Jesenice ***
4,90 10
Hotel Jesenice ***

V kouzelné vesničce jménem Jesenice a přímo u břehu Velké rybníka se nachází ideální cíl vaší rekreační dovolené - hotel Jesenice. Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně vybaveny a perfektně si v nich odpočinete. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, TV/SAT a WiFi připojení.

V hotelové restauraci si pochutnáte na polopenzi, ale zavítat sem můžete také na oběd. Vyberete si z české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani zvěřina či grilované pokrmy. Z prosklené terasy si během jídla užijete skvostný výhled do krajiny.

U Velkého rybníka 188
Jesenice, 270 33
Česká republika
recepce@hotel-jesenice.cz
Webstránka
+420 313 599 260
+420 775 773 100

Recenze hotelu

10 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Hana Mojžíšová

Prostředí hotelu bylo moc pěkné. Vše co jsme si objednali bylo v naprostém pořádku. Wellness na jedničku, moc jsme si to užili. Personál byl velice milý a vstřícný. Celkový pobyt hodnotíme velice kladně.

pavla Pečenková

Vše, co bylo na kuponu jsme měli, služby vynikající, jídlo velice dobré - celková spokojenost.

Věra Trníková

Strava nadstandartní, chutná. Personál wellnesu velice milý, taktní, ochotný. Prostředí standartní, odpovídalo popisu. Personál hotelu nevtíravý, tichý, ochotný.

Iva Fraňková

Personál vstřícný, okolí na výlety krásné, pobyt odpovídal nabídce.

jiřina trnková

Velmi pěkné prostředí /na letní dovolenou i pro děti velmi pěkné/, se službami spokojenost, obsluha příjemná, doporučí i kam jet na výlet.

Miroslav Farář

Absolutní spokojenost s ubytováním (venkovní apartmán), super kvalita jídla, chuť a množství. Nádherný areál. Příští rok se tam chystáme znovu. Mirek a Eva.

Klára Prokopová

Prostředí bylo krásné, čisto a útulno. Personál velmi milý, až na obsluhu wellnes. Jídlo výborné, na výběr vše až do poslední chvíle vydávání. Jeli bychom znovu.

Miroslava Drymlová

Prostředí hotelu bylo pěkné. Pobyt hotelu odpovídal popisu. Vše souhlasilo s uvedeným kupónem. Jídlo bylo velice dobré a byli jsme spokojeni i s výběrem jídla. Personál byl milý a velice ochotný. Vždy nám vyšel vstříc.

Pavla Novotná

Ubytování, strava a přístup personálu skvělý. Prostředí hotelu bez chybičky. Bazén, kurty, hřiště, ohniště...výborné nejen pro děti. Okolí vhodné jak na kola, tak na pěší turistiku. Kousek Krtské skály, Jesenická stezka, Petrohrad se zříceninou a petrohradskými skalami a rybníky. Moc se nám tam líbilo a vše odpovídalo.

Monika Fraterová

Byli jsme velice spokojení a to se vším. Hotel odpovídal popisu na stránkách, byly nám poskytnuty všechny služby o kterých jsme byli informováni a personál, především neustále se usmívající servírka ( cca 40 let), která se velice naběhá ve velkých prostorách, mne velice příjemně překvapila svou stále milou náladou k nám všem.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím