Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy ***
4,86 28
Hotel Most Slávy ***

Užijte si odpočinkovou dovolenou ve světoznámém městečku Trenčianské Teplice, které se nachází v pohoří Strážovské vrchy pouhých 12 km od Trenčína a 15 km od českých hranic.


Hotel Most Slávy byl několik let spojený s mezinárodním filmovým festivalem ART Film. Tento hotel navštívila například Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Denevue, Ornella Muti a legendární filmový bonviván Jean-Paul Belmondo a Franco Nero.


Hosté budou ubytování v komfortně zařízených pokojích s rustikálním nábytkem, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Dále v každém pokoji najdete TV/SAT, radio, telefon, fén a na vyžádání také připojení na internet.

Ul. 17 novembra 11
Trenčianské Teplice, 914 51
Slovenská republika
recepcia@hotelmostslavy.sk
Webstránka
+421 (0)32 651 36 11

Recenze hotelu

31 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Marek Rychlý

Hotel pěkný, čistý, personál super, vstřícní lidé, masáže úžasné. Můžeme jen doporučit !

Vladimir Hort

Musím říci, že vše, co bylo napsáno, bylo splněno!!!

Anežka Štrichelová

Prostředí hotelu pěkné, personál velmi milý. Strava super, opravdu moc dobře tam vaří.

Jiřina Pokorná

S pobytem a všemi službami jsme byli velice spokojeni, nabídka na vašich stránkách odpovídala realitě. Jídlo, personál i welness hodnotíme na jedničku.

Jiří Šantrůček

Prostředí hotelu nádherné, pobyt popisu v každém případě odpovídal, všechny služby co byly na kuponu jsme měli k dispozici, personál byl moc fajn profesionálové každým coulem, tento pobyt každému moc rád na potkání doporučuji.

Dagmar Bašičová

V hotelu se nám líbilo, odpovídal popisu a také jsme obdrželi vše, co bylo na kuponu uvedeno. Velmi příjemný a ochotný personál . Procedury byly postačující, hlavně jsme byli spokojeni s masážemi. Ty jsme si ještě přikoupili. Velmi jsme využívali možnost pobytu v sauně i v bazénu. Také strava byla vynikající, snídaně bohaté a také večeře velmi chutné. Líbilo se nám, že z hotelu je všude blízko, na promenádu i na procházky v přírodě. Opravdu všem plně doporučuji tento pobyt v hotelu Most slávy .

Ludmila Lyčková

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Výborná strava, hezké ubytování a především vstřícný a ochotný personál.

Kamil Turek

Vše odpovídalo popisu, hotel na úrovni, jídlo velmi dobré.

Pavla Vašíčková

Výborné, krásné prostředí, velmi dobře vybaven hotel. Úžasné služby, milé přijetí, profesionální personál. Nebyl problém s dětmi. Moc se nám všem líbilo a moc jsme si to všichni krásně prožili.

Klara Kinzlová

V hotelu bylo vše Ok. Personál ochotný a příjemný.

Jitka Podivínská

Hotel a vše odpovídalo popisu, personál hotelu velmi ochotný.

Margita Švestková

Maximální spokojenost. Pobyt odpovídal popisu. Ubytování luxusní v nádherném prostředí. Veškeré služby nám byly poskytnuty, jak bylo popsáno v nabídce. Personál hotelu vstřícný. Určitě se do daného hotelu znovu navrátíme.

Markéta Zawadová

Byli jsme velmi spokojeni. Hotel byl velice pěkný a vše co slíbil, také dodržel.

Markéta Zawadová

Pobyt byl velice pohodový. Vše co jsme měli obdržet jsme obdrželi.

Helena Kolínová

Byli jsme opravdu spokojeni se všemi službami, které hotel nabízí včetně výborné kuchyně.Hotel má skvělou polohu to je další plus proč se v Trenčanských Teplicích ubytovat právě v něm.Personál byl vstřícný, všechny služby na vysoké úrovni.V místě je Informační středisko, kde obdržíte mapky i návrhy výletů. Kolínovi

Jan Uhlář

Prostředí hotelu vynikající , plně odpovídal popisu zařadil bych do 4*, obdrželi jsme vše dle kuponu. Strava rovněž vynikají a dokázali bez problému zajistit i bezlepkovou stravu! Personál velice ochotný. Tipy na výlet, rozhodně Trenčín a Bojnice nejen zámek, ale také lázně a restauraci Bašta. Tento pobyt doporučuji. Honza

Zdeňka Kurtinová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hotel byl pěkný a čistý. Prostředí bylo opravdu jako v lázních. Personál byl velmi vstřícný a ochotný. Strava byla dobrá. Wellness služby jsme využívali v hojné míře. Se službami jsme byli spokojeni a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v nabídce. Vřele doporučuji.

Jitka Müllerová

V Trenčianských Teplicích jsme byli s manželem poprvé,prostředí v hotelu bylo velice příjemné,všude čisto a pobyt odpovídal všemu co bylo na kuponu uvedeno. Snídaně bufetové,ale strava pestrá-sýry,salámy,párky,vejce,ovoce a jiné.K pití od džusu,mléka,čaje a kávy prostě výběr. Večeře-mohlo být připraveno také něco z hovězího masa a neškodilo by 1x za týden něco jako např. kynuté knedlíky,sladká rýže nebo dukátové buchtičky.Wellness procedury byly slabší-na profesionální úroveň bychom hodnotili jenom proceduru masáže. Ta byla provedena velice kvalitně a odborně.Personál hotelu-na recepci příjemný,v jídelně obsluha usměvavá, na každý náš dotaz co se týkalo jídla ,rádi a ochotně odpověděli.Paní uklizečky jsme skoro nezahlédly,ale každý den byly dány čisté ručníky a vynesené koše. Při příjezdu byl pokoj velice čistě uklizen a při vstupu krásně čistě voněl.Novým návštěvníkům bychom jako výlet doporučili-vycházku k jelenovi,odtud ke kapličce,potom na baračku a pohled z bílé skály na Trenčianské Teplice.Potom ještě vycházky po parku,kolonádě a k labutímu jezeru. Prostě nádhera.

Květoslava Foltýnová

Krásné prostředí, spojení historie s veškerým komfortem, výborný personál, čistota, klid. A navíc nádherné počasí, takže opravdu to nemělo chybu. Všem vřele doporučujeme.

Marie Malá

Pěkný, čistý hotel, navíc nás oproti popisu překvapila chladnička na pokoji. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v kupónu, o župany jsme požádali na recepci. Velmi jsme byli spokojeni se všemi službami, bohaté snídaně i chutné večeře, příjemný bazén, vynikající masérka. Personál ochotný, na úrovni. Vřele tento hotel doporučujeme, určitě se ještě vrátíme. Doporučujeme vycházky lesem na různé vyhlídky a do Trenčína na hrad.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím