Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy ***
4,87 47
Hotel Most Slávy ***

Užijte si odpočinkovou dovolenou ve světoznámém městečku Trenčianské Teplice, které se nachází v pohoří Strážovské vrchy pouhých 12 km od Trenčína a 15 km od českých hranic.


Hotel Most Slávy byl několik let spojený s mezinárodním filmovým festivalem ART Film. Tento hotel navštívila například Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Denevue, Ornella Muti a legendární filmový bonviván Jean-Paul Belmondo a Franco Nero.


Hosté budou ubytování v komfortně zařízených pokojích s rustikálním nábytkem, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Dále v každém pokoji najdete TV/SAT, radio, telefon, fén a na vyžádání také připojení na internet.

Ul. 17 novembra 11
Trenčianské Teplice, 914 51
Slovenská republika
recepcia@hotelmostslavy.sk
Webstránka
+421 (0)32 651 36 11

Recenze hotelu

47 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ivana Baletková

Byli jsme spokojeni. Vše odpovídalo tomu, co bylo na kupónu uvedeno.

František Dvořák

Prostředí hotelu se nám velice líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše. Strava výborná, wellness dobré. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Rozpis procedur velice dobrý nejen ze zdravotního hlediska, ale i časovým rozvržením.

Marcela Rašková

Hotel se nám velice líbil, všude čisto. Jídlo dobré a personál milý. Doporučuji navštívit turecké termální lázně.

Dagmar Střelcová Střelcová

Pobyt splnil naše očekávání beze zbytku. Hotel působí velice příjemně a čistě. Byli jsme spokojeni se všemi službami, personál milý, jídlo skvělé. Určitě se ještě někdy vrátíme, také kvůli krásným procházkám v okolí Trenčianských Teplic.

Silvia Šolková

Hotel byl v krásném prostředí, vše nabízené jsme obdrželi, personál byl vstřícný, strava výborná. Myslím, že není třeba v daném místě nic vylepšovat.

Josef Bártl

Vše výborné, personál, strava, ubytování.

Jaroslav Bursák

Prostředí hotelu výborné. Služby i strava vynikající. Personál velmi vstřícný.

Jaroslav Popelka

Prostředí hotelu a čistota nemá chybu, masáže a strava na jedničku personál perfektní, škoda že týden byl tak krátký. Opět se vrátíme, je co poznávat.

Ludmila Šmídová

Byli jsme velmi spokojeni, jak s ubytováním, tak se stravou a obdrželi jsme vše, co jsme měli zakoupené. Krásné okolí s možnostmi vycházek.

Hana Greplová

Bylo krásné počasí, takže i spokojenost v hotelu "Dům Slávy" byla o to větší. Ubytování pohodlné, prostředí čisté, snídaně, večeře velmi chutné, personál na procedurách, v kuchyni příjemný. Procházky, turistika, zábava: jsme spokojeni a doporučujeme vyzkoušet.

Miroslav Adamec

Prostředí hotelu se nám líbilo, personál hotelu byl příjemný a vstřícný, strava podle očekávání, ubytování taky. Nejslabším bodem byly lázeňské procedury. Od těch jsme očekávali trochu víc.

František Jarolímek

Vše odpovídalo nabídce. Strava, personál, služby byly kvalitní.

Dana Slípková

Prostředí hotelu se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava byla vynikající, personál hotelu též bez chyby. Výlety jsme absolvovali v okolí autem- hrad Trenčín , Čachtický hrad, Beckov hrad a v okolí pěší výlety například k jeskyni a k Jelenu. Doporučujeme vyzkoušet též turecké lázně-Hamam na kolonádě.

Marie Bačovská

Pěkné ubytování, ochotný a milý personál hotelu. Všude čisto. Jidlo bylo také velmi dobré. Neměli jsme k ničemu připomínky. Doporučili bychom tento hotel a určitě bychom se tady rádi ještě vrátili.

Michal Biben

S obsluhou spokojeni, personál ochotný, milý - vše odpovídalo kuponu. Hodnoceni 1.

Miroslav Horák

Prostředí hotelu Most slávy bylo velmi pěkné a příjemné. Vše co bylo na kuponu nám bylo poskytnuto. Strava naprosto perfektní, personál příjemný, wellness byl celý pobyt k dispozici jak bylo v nabídce uvedeno. Pouze prostředí města Trenčanských Teplic neskýtalo příjemné pocity neboť bylo ještě neuklizené , špinavé včetně parkových ploch a chodníků.

Marek Rychlý

Hotel pěkný, čistý, personál super, vstřícní lidé, masáže úžasné. Můžeme jen doporučit !

Vladimir Hort

Musím říci, že vše, co bylo napsáno, bylo splněno!!!

Anežka Štrichelová

Prostředí hotelu pěkné, personál velmi milý. Strava super, opravdu moc dobře tam vaří.

Jiřina Pokorná

S pobytem a všemi službami jsme byli velice spokojeni, nabídka na vašich stránkách odpovídala realitě. Jídlo, personál i welness hodnotíme na jedničku.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím