Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy ***
4,83 36
Hotel Most Slávy ***

Užijte si odpočinkovou dovolenou ve světoznámém městečku Trenčianské Teplice, které se nachází v pohoří Strážovské vrchy pouhých 12 km od Trenčína a 15 km od českých hranic.


Hotel Most Slávy byl několik let spojený s mezinárodním filmovým festivalem ART Film. Tento hotel navštívila například Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Denevue, Ornella Muti a legendární filmový bonviván Jean-Paul Belmondo a Franco Nero.


Hosté budou ubytování v komfortně zařízených pokojích s rustikálním nábytkem, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Dále v každém pokoji najdete TV/SAT, radio, telefon, fén a na vyžádání také připojení na internet.

Ul. 17 novembra 11
Trenčianské Teplice, 914 51
Slovenská republika
recepcia@hotelmostslavy.sk
Webstránka
+421 (0)32 651 36 11

Recenze hotelu

36 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

František Jarolímek

Vše odpovídalo nabídce. Strava, personál, služby byly kvalitní.

Dana Slípková

Prostředí hotelu se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava byla vynikající, personál hotelu též bez chyby. Výlety jsme absolvovali v okolí autem- hrad Trenčín , Čachtický hrad, Beckov hrad a v okolí pěší výlety například k jeskyni a k Jelenu. Doporučujeme vyzkoušet též turecké lázně-Hamam na kolonádě.

Marie Bačovská

Pěkné ubytování, ochotný a milý personál hotelu. Všude čisto. Jidlo bylo také velmi dobré. Neměli jsme k ničemu připomínky. Doporučili bychom tento hotel a určitě bychom se tady rádi ještě vrátili.

Michal Biben

S obsluhou spokojeni, personál ochotný, milý - vše odpovídalo kuponu. Hodnoceni 1.

Miroslav Horák

Prostředí hotelu Most slávy bylo velmi pěkné a příjemné. Vše co bylo na kuponu nám bylo poskytnuto. Strava naprosto perfektní, personál příjemný, wellness byl celý pobyt k dispozici jak bylo v nabídce uvedeno. Pouze prostředí města Trenčanských Teplic neskýtalo příjemné pocity neboť bylo ještě neuklizené , špinavé včetně parkových ploch a chodníků.

Marek Rychlý

Hotel pěkný, čistý, personál super, vstřícní lidé, masáže úžasné. Můžeme jen doporučit !

Vladimir Hort

Musím říci, že vše, co bylo napsáno, bylo splněno!!!

Anežka Štrichelová

Prostředí hotelu pěkné, personál velmi milý. Strava super, opravdu moc dobře tam vaří.

Jiřina Pokorná

S pobytem a všemi službami jsme byli velice spokojeni, nabídka na vašich stránkách odpovídala realitě. Jídlo, personál i welness hodnotíme na jedničku.

Jiří Šantrůček

Prostředí hotelu nádherné, pobyt popisu v každém případě odpovídal, všechny služby co byly na kuponu jsme měli k dispozici, personál byl moc fajn profesionálové každým coulem, tento pobyt každému moc rád na potkání doporučuji.

Dagmar Bašičová

V hotelu se nám líbilo, odpovídal popisu a také jsme obdrželi vše, co bylo na kuponu uvedeno. Velmi příjemný a ochotný personál . Procedury byly postačující, hlavně jsme byli spokojeni s masážemi. Ty jsme si ještě přikoupili. Velmi jsme využívali možnost pobytu v sauně i v bazénu. Také strava byla vynikající, snídaně bohaté a také večeře velmi chutné. Líbilo se nám, že z hotelu je všude blízko, na promenádu i na procházky v přírodě. Opravdu všem plně doporučuji tento pobyt v hotelu Most slávy .

Ludmila Lyčková

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Výborná strava, hezké ubytování a především vstřícný a ochotný personál.

Kamil Turek

Vše odpovídalo popisu, hotel na úrovni, jídlo velmi dobré.

Pavla Vašíčková

Výborné, krásné prostředí, velmi dobře vybaven hotel. Úžasné služby, milé přijetí, profesionální personál. Nebyl problém s dětmi. Moc se nám všem líbilo a moc jsme si to všichni krásně prožili.

Klara Kinzlová

V hotelu bylo vše Ok. Personál ochotný a příjemný.

Jitka Podivínská

Hotel a vše odpovídalo popisu, personál hotelu velmi ochotný.

Margita Švestková

Maximální spokojenost. Pobyt odpovídal popisu. Ubytování luxusní v nádherném prostředí. Veškeré služby nám byly poskytnuty, jak bylo popsáno v nabídce. Personál hotelu vstřícný. Určitě se do daného hotelu znovu navrátíme.

Markéta Zawadová

Byli jsme velmi spokojeni. Hotel byl velice pěkný a vše co slíbil, také dodržel.

Markéta Zawadová

Pobyt byl velice pohodový. Vše co jsme měli obdržet jsme obdrželi.

Helena Kolínová

Byli jsme opravdu spokojeni se všemi službami, které hotel nabízí včetně výborné kuchyně.Hotel má skvělou polohu to je další plus proč se v Trenčanských Teplicích ubytovat právě v něm.Personál byl vstřícný, všechny služby na vysoké úrovni.V místě je Informační středisko, kde obdržíte mapky i návrhy výletů. Kolínovi

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím