Penzión Blanka **


Zažijte ideální rodinnou dovolenou v penzionu Blanka
 • Zažijte ideální rodinnou dovolenou v penzionu Blanka

  Zažijte ideální rodinnou dovolenou v penzionu Blanka

 • Pokoje mají možnost přistýlky

  Pokoje mají možnost přistýlky

 • Těšte se na pravou domácí kuchyni

  Těšte se na pravou domácí kuchyni

 • Užijte si skvělou dovolenou se vším všudy

  Užijte si skvělou dovolenou se vším všudy

 • Relaxovat můžete v sauně či vířivce

  Relaxovat můžete v sauně či vířivce

 • Odpočívejte, zatímco děti si budou hrát na pískovišti

  Odpočívejte, zatímco děti si budou hrát na pískovišti

 • Belianské Tatry jsou nádherné

  Belianské Tatry jsou nádherné

 • Vydejte se na výlet na kolech

  Vydejte se na výlet na kolech

 • Nebo se projděte po jedné z mnoha turistických stezek

  Nebo se projděte po jedné z mnoha turistických stezek

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 256

Kontaktní informace:

Penzión Blanka **
Ždiar č. d. 393
Ždiar, 059 55
Slovenská republika

O Belianských Tatrách se říká, že jde o nejhezčí část slovenských velehor. Přesvědčte se o tom sami při pobytu v penzionu Blanka, který leží ve Ždiaru a je obklopen přírodou a tradiční lidovou architekturou. Z penzionu je navíc krásný výhled do hor.

Penzion Blanka je stylově zařízený a pokoje jsou komfortně a vkusně vybaveny. V celém objektu dominuje dřevo a užít si můžete i řezbářská umělecká díla. Na každém pokoji je možnost přistýlky a najdete zde vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WiFi připojení a rádio. Některé pokoje mají balkon.

Načíst dalších 8 z 28 recenzí
Jana Ciráková

Penzión čistý, strava chutná, pestrá. Wellness sme nevyskúšali. Veľa možností spoznávania okolia, my sme boli v Poľsku kvôli práve prebiehajúcemu Tour de Pologne fandiť. Blízko na túry do Belianskych tatier, Poľských tatier.

Denisa Turčanová

Ubytovanie bolo zodpovedajúce popisu, personál bol veľmi príjemný a ústretový.

Marcela Rybáčková

Byli jsme maximálně spokojeni. Krásná příroda, velmi přívětiví majitelé, dobré jídlo, útulný a čistý penzion. Budeme se sem vracet. Všem moc doporučujeme.

Odpověd Hotelu...

Ďakujeme pekne.

anna bártová

Ubytování moc hezké, čisto, rodinný penzion, majitelé velmi příjemní, strava výborná.

Odpověd Hotelu...

Ďakujeme pekne.

Božena Kopřivová

Všechno bylo v nejlepším pořádku, se vším jsme byli spokojeni.

Květuše Kvasničková

Dobrý den, velmi jsme byli spokojeni, sice jsme wellness nevyužili, ale tzv. wellness byl všude kolem, nádherná příroda, počasí nám též vyšlo. Ubytování bylo výborné a penzion vedou neskutečně milí lidé, pán je vynikající kuchař! Jsme neskutečně spokojeni a prosím vyslovit obrovský dík. Perfektní dovolená. Pojedeme příště zase.

Odpověd Hotelu...

Ďakujeme Vám za Vaše ohodnotenie.

Otisk Tomáš Tomáš

Krásné místo pobytu a penzion je příjemný s nádhernou květinovou výzdobou. Hlavním pozitivem je klid v penzionu a precizní čistota pokojů. Vhodné místo pro rodiny s dětmi - trampolína po celodenní tůře potěší. Náš pokoj byl však velice tmavý navíc s příšernými plastovými lampičkami na nočních stolcích, které nesvítily - opraveno po dvou dnech! Jídlo na večeři průměrné, dost se na něm šetří, ale asi odpovídá ceně pobytu. Snídaně byly lepší, především domácí palačinky potěšily. Majitele se snaží a penzion má své pozitiva. Pokud hledáte čisté klidné místo pro rodinu s dětmi a na jídlo nejste nároční tak doporučuji k navštívení.

Odpověd Hotelu...

Dobrý deň prajem pán Otisk. Ďakujeme za ohodnotenie Nášho penziónu a nedá mi nereagovať na Váš názor. Počas celého pobytu ste sa na nič nesťažovali a po mojej otázke či Vám chutilo, ste vždy odpovedali áno. Burgunská hovädzia pečienka s tarhoňou, pečené kuracie nohy s ryžou, slivkové knedlíky atď., nie je podľa môjho názoru priemerné jedlo a každý deň je na výber jedno mäsité a jedno bezmäsité jedlo a steaky v Našom penzióne nepodávame. Za príšerné lampičky sa však ospravedlňujeme. S úctou a pozdravom, rod. Andrášová.

Lucie Pítová

Útulný rodinný penzión, čisté pokoje, výborné jídlo, majitelé byli velmi milí a ochotní, umístění je ideální na výlety. Určitě bychom se znovu vrátili.

Odpověd Hotelu...

Ďakujeme za pozitívne ohodnotenie Nášho penziónu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím