Thermal Hotel Visegrád **** Superior

Thermal Hotel Visegrád **** Superior
5,00 5
Thermal Hotel Visegrád **** Superior

Thermal Hotel Visegrád **** Superior se nachází v malebné oblasti Dunaje v klidném prostředí a těsné blízkosti lesoparku Pilis.

Ubytování budete v luxusně zařízených pokojích s nádherným výhledem do okolní přírody. Každý pokoj má TV/SAT, trezor, minibar, klimatizaci, balkon, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), fén a župan.

V hotelové restauraci se můžete těšit na bohatou polopenzi a různé speciality šéfkuchaře, který vaří pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Na vyžádání je možné připravit i pokrmy pro hosty se speciálními požadavky a pro děti.

Lepence-völgy hrsz. 1213
Visegrád, 2025
info@thv.hu
Webstránka
+36 26/801 900

Recenze hotelu

5 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Martin Nouza

Naprosto. Skvělý hotel, perfektní služby, výtečná kuchyně.

Michal Kouřil

Pobyt splnil naše očekávání, luxusní hotel s wellnessem, vynikající strava a ochotný personál. Personál mluví pouze maďarsky a anglicky.

IVANA Sklenářová

Jsme spokojeni s výběrem pobytu i službami.

Matus Grega

S hotelom ako aj s personálom sme boli max spokojní. Boli sme dve rodiny s malými deťmi (6r,4r,1r). detská postielka, pristelky bez problémov, izby čisté a velké. wellness pre nás postačoval, polpenzia úplne postačovala, na raňajky bohatý výber jedál a nápojov. na večeru polievky, dva druhy masa na rôzny spôsob, ryby a mnoho priloh a oblôh...

Zbyněk Krejčíř

Spokojeni po všech stránkách, wellness velmi dobré, strava vynikající, personál hotelu na vysoké úrovni (jazykově vybaveni, přístup k zákazníkům výborný), okolí hotelu skýtá velmi zajímavé výlety.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím