Hotel Ráztoka ***

Hotel Ráztoka ***
4,70 10
Hotel Ráztoka ***

Užijte si dovolenou v hotelu Ráztoka ***, který se nachází v malebné oblasti Moravskoslezských Beskyd. V blízkosti hotelu je i lanová dráha, která vede až na samý vrchol Pusteven, odkud se dá pěší túrou dostat na vrchol Radhoště.

Hosté budou ubytování v útulně zařízených pokojích s dřevěným nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).

V hotelové restauraci si pochutnáte na specialitách z místního kraje a pokrmech z čerstvých a kvalitních surovin.

Trojanovice 364
Trojanovice, 744 01
recepce@raztoka.cz
Webstránka
+420 730 816 806
+420 556 731 011

Recenze hotelu

10 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jana Kováčiková

Strategická poloha. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme všechny benefity. Velmi chutná strava, velké množství, supr vířivka. Velmi příjemný a ochotný personál. Jediné negativum - velmi proleželé matrace.

Karel Němeček

Hotel byl ve výborném stavu, pobyt odpovídal popisu. Ano obdrželi jsme vše co bylo na kupónu, jenom z důvodu odstávky lanovky, kterou hotel neovlivní jsme dostali na výběr ze tří variant jako náhradu. Strava a personál na hotelu byl výborný. Tipy na výlety Zámek Kunín,Tatra Kopřivnice, Hukvaldy, Štramberk, Pustevny.

Martina Stejskalová

Prostředí hotelu je pěkné. Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi vše. Bowling děti nadchnul. Strava byla výborná. Personál velmi ochotný.

Zdeněk Wawrzacz

Pobyt byl skvělý. Ochotný a příjemný personál. Hotel čistý, udržovaný. Jedinou výtku mám k přistýlce, na které se opravdu spát nedá. Jídlo dobré, průběžně doplňované.

Ludmila Turcinkova

Vše odpovídalo popisu. Strava i se službami, personál perfektní.

lenka kočová

Velice příjemný personál, pobyt splnil očekávání, strava pestrá, dostatečná nabídka, hotel má pěknou lokalitu.

Martin Procházka

Líbilo se nám vybavení hotelu, odpovídá popisu, obrželi jsme všechno, co nám nabízel zakoupený kupón,strava a wellnes byly výborné.

Lubomír Molík

Vše bylo v naprostém pořádku. Personál v hotelu vstřícný a ochotný. Vše co bylo na kupónu jsme dostali. Autobusová zastávka je pár metrů od hotelu. K lanovce na Pustevny je to také jen kousek. Lanový park Tarzanie hned u parkoviště. Jídlo také výborné.

Jitka Kořenková

Personál příjemný, všechny nabídky voucheru jsme využili, spokojenost.

Karel Mičunek

Nabídka odpovídala našemu pobytu. Těch tzv. bonusů bylo ještě víc, než jsme čekali. S chováním personálu (recepce), jídla a vybavení pokoje jsme byli plně spokojeni. Tento hotel doporučuji pro atraktivní místo z hlediska turistiky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím