Hotel Kyjovský pivovar ***

Hotel Kyjovský pivovar ***
4,86 21
Hotel Kyjovský pivovar ***

Vydejte se do Kyjova, pociťte místní tradici a užijte si skvělý pobyt v rodinném Hotelu Kyjovský pivovar ***, který leží přímo v centru.

Ubytováni budete v moderních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV/SAT a WiFi.

V restauraci hotelu se těšte na vynikající stravu formou polopenze.


Nadšeni však budou především milovníci piva, protože Kyjovský pivovar *** si vaří své vlastní pivo dle ověřených technologií a z těch nejlepších surovin. Vybrat si můžete z piv plzeňského a bavorského typu, která jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná.


třída Komenského 596
Kyjov, 697 01
recepce@kyjovsky-pivovar.cz
Webstránka
+420 773 795 652
+420 518 614 313

Recenze hotelu

21 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Julia Pagacova

Strava a pivo boli super! Izby zariadené skromne, ale ochota personálu hotela všetko vynahradila.

Eva Sturzová

Pobyt odpovídal popisu. Vše, co bylo na kuponu, jsme dostali. Byli jsme velmi spokojeni, jak s ochotou personálu, tak i skvělou kuchyní. Vřele doporučujeme. Nejspíš to nebyl náš poslední pobyt.

Eva Hrabovská

Ubytovanie dobré, strava výborná.

Štefan Petkanič

Personál maximálne milý. Popis na kupóne zodpovedal realite. Strava výborná a pivo jedna báseň. Prostredie hotela - čisté, útulné, vkusne zariadené.

Kamila Straková

Pobyt se nám líbil, v Kyjově a okolí je spousta míst k vidění. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu je úslužný, snažili se nám vyjít vstříc. Pivo v pivovaru nám chutnalo.

Helena Fabianová

Pobyt v Hotelu pivovar Kyjov se nám velmi líbil, pěkné ubytování, kvalitní služby, milý personál, nebylo co vytknout, pobyt mohu doporučit.

Jiří Ticháček

Hotel je na velice dobré úrovni. Vybavení pokoje odpovídá požadované úrovni.Co bylo uvedeno na kupónu, tak jsme vše obdrželi. Poskytované služby byly nadstandardní, od ubytování, obsluhy v restauraci a úklid konče. Pro personál nebyl nic problém, byl vstřícný, milý, usměvavý a vyplnil každé naše přání. U snídaně jsme sice postrádali ovoce, ale ostatní sortiment tuto maličkost zastínil, takže jsme byli s jídlem nadmíru spokojeni. Velikým plus je, že se jak v hotelu, tak i v restauraci nekouří. V recepci nám paní recepční dala dobrý typ na výlet. Vřele doporučuji těm, kteří nejsou z okolí, výlet do Buchlovic, je zde nádherný zámecký park i zámek. Cca 10 km odtud je hrad Buchlov, který také stojí za prohlídku a také Velehrad, který se pyšní přenádhernou Bazilikou, kterou v roce 1990 navštívil i papež. Asi 6 km od Kyjova je Bukovanský mlýn, kde mají mimo jiné i vinný sklípek. Jinak jedna maličkost, těm kterým vadí hluk z ulice doporučuji pokoj na druhou stranu.

František Pisinger

Prostředí hotelu odpovídá popisu, lze označit jako standard. Bylo zde čisto. Výhodou je, že hotel je nekuřácký. Personál byl ochotný. Strava chutná, pivo výborné. Pokud nemáte přehnané nároky, budete spokojeni.

Miroslava Škaroupková

Pobyt bych určitě doporučila. Jen by měl být větší výběr denního meny. Jinak personál velmi příjemný.

Tereza Chýlová

Ubytování odpovídající, personál ochotný a vstřícný. Byli jsme velmi spokojeni a doporučili bychom výlet do skanzenu ve Strážnici a samozřejmě návštěvu vinného sklípku, kterých je v okolí spoustu.

Vladislava Mrkvičková

Hotel jsme navšívili s přáteli tento víkend. S umístěním hotelu, ubytováním i polopenzí jsme byli velice spokojeni. Jediné, co jsme postrádali u snídaně, bylo ovoce, ale jinak byl výběr dostatečný a večeře byly chutné. Neomezená konzumace piva v tom vedru byla velice příjemná :-) Pokoj byl také moc pěkný. Personál milý a ochotný. Prošli jsme si město, navštívili doporučovaný Bukovanský mlýn i zámek Milotice. Vzpomínat budeme i na šlapací drezínu v Ratíškovicích ;-) Zkrátka - pobyt vřele doporučujeme a věřte, že 3 dny na pobyt zde, jsou málo.

Zuzana Svitáková

Na pobyt v hotelu Kyjovský pivovar jsem jela s dcerou, 10 měsíční vnučkou a ještě jsme vzaly i psa. Všichni v hotelu byli milí, ochotní, usměvaví. Čisto na pokoji i všude po hotelu. Snídaně byly v pohodě, jen ovoce chybělo. Večeře chutí výborné. Ale estetika na talíři by se dala vylepšit. Takže za nás 9,5 bodu z 10. Díky.

Štěpánka Šimonovská

Vše bylo, jak mělo být, pivovarská restaurace příjemná. Kyjov pěkné město, v okolí úžasné výlety, zámky, společenské a kulturní podniky. Krásné vinné sklípky dokola kolem. Určitě doporučuji!

Dáša Holzapfelová

Pěkný hotel cca 10 min. od náměstí. pobyt odpovídal popisu, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Neomezená konzumace piva pro manžela pivaře vítána. Personál příjemný, poradili i s výlety v okolí, aniž bychom o to žádali.

Rostislav Blažek

Prostředí pěkné, naprostá spokojenost.

Ladislav Balek

Prostředí sympatické, obsluha také, obsah kuponu dodržen. Služby a personál v pořádku.

Petra Juskaničová

Pěkné prostředí, příjemná obsluha, krásné výlety v okolí.

Dalibor Liška

Prostředí hotelu odpovídalo našim představám a obdrželi jsme vše, co kupón sliboval. Skvělé jídlo, pivo, personál i posezení. No, personál nebyl skvělý, ten byl vynikající. Ochotní, milí a zároveň profesionální. Děkujeme.

Ivana Hlávková

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše (po upozornění paní recepční), co bylo na kupónu. Strava byla vynikající. Personál hotelu příjemný. Tipy na výlet: Baťův kanál, hrad Buchlov, zámek v Buchlovicích, vinné sklepy v Petrově.

Jana Moravcová

Personál byl milý a ochotný. Poradili s výběrem výletů, doporučuji hrad Buchlov, zámek Buchlovice. Kyjovské koupaliště, krásné a velmi levné, na celý den 35 kč.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím