Penzion a sklep u Tomčalů

Penzion a sklep u Tomčalů
3,50 2
Penzion a sklep u Tomčalů

Dovolená s vínem je ideální kombinací pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, potěšit své chuťové pohárky dobrým vínem a zároveň poznat krásy jižní Moravy.

Pokoje penzionu a sklepu U Tomčalů jsou moderně zařízené a mají vlastní sociální zařízení a možnost přistýlky. Za doplatek se můžete ubytovat v pokoji s vířivou vanou.

Kde jinde si na vínu pochutnáte víc, než právě v penzionu, který má svůj vlastní vinný sklípek? Součástí balíčku je ochutnávka 10 vzorků vína přímo z produkce vinařství Tomčala a také láhev lahodného vína.

Čejč 398
Čejč, 696 14
Česká republika
penziontomcala@seznam.cz
Webstránka
731 461 555
608 256 608

Recenze penzionu

2 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Karel Chorouš

Penzion je umístěn poblíž hlavní silnice, ale není to zas až tak na závadu. Na netu jsme si našli polohu a tak jsme s tím počítali. Ze tří stran jsou vinohrady a tak se hluk poněkud tlumí. Pokoje jsou skromně a jednoduše zařízené, chybí některý nábytek, např. skříň na oděvy , odkládací stolek apod. V ceně pobytu byla polopenze - chválíme, dále lahev vína a degustace 10 druhů vín z vlastní produkce. Na tu nedošlo, protože pan majitel se více zabýval přípravami na sobotní svatbu. Nicméně, díky vstřícnému přístupu personálu, jsme na závěr pobytu obdrželi druhou lahev vína, jako kompenzaci za neproběhlou degustaci. Na druhou stranu musíme zase panu majiteli poděkovat za výborné tipy na výlety, např. Templářské sklepy v Čejkovicích s prohlídkou a degustací, nebo zámeček Milotice v krásném prostředí s vynikající průvodkyní a v neposlední řadě jako večerní odpočinek Lázně Hodonín, různé druhy saun, pára, bazén, vířivka a pod. Takže závěr věcí je, až na drobné nedostatky, celkem spokojenost.

Vladimír Pacola

Všetko bolo o.k. Dostali sme presne to čo bolo na kupóne. Personál milí a ochotný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím