Hotel Rosa *** (CK Nic než pryč)

Hotel Rosa *** (CK Nic než pryč)
5,00 4
Hotel Rosa *** (CK Nic než pryč)

Hotel Rosa *** je situován přímo na břehu známého italského jezera Lago di Garda. Během 5 minut jízdy se odtud dostanete do krásného městečka Malcesine.

Během pobytu vás čeká ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na svah a skály (cca 10 m², min./max. 2 dospělí). Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, fén, topení, trezor, telefon a TV. Za příplatek je možné ubytování v pokojích s balkonem s výhledem na jezero.

Těšte se na polopenzi během které ochutnáte italské i mezinárodní dobroty. Součástí hotelu je velká zahrada s bazénem, který ke svému odpočinku můžete využívat neomezeně. Krásná je také terasa s dech beroucím výhledem přímo na jezero.

Val di Sogno 17
Malcesine, 37018
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852

Recenze cestovní kanceláře

4 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Jan Šimonek

Prostě celková spokojenost. Vše bylo prezentováno tak, jak to bylo ve skutečnosti na místě :-)

Patrik Tůma

Hotel byl moc pěkný, personál přátelský a velké plus je umístění hotelu přímo u jezera a velmi dobrá kuchyně.

Petr Zumr

Hotel odpovídal informacím. WiFi už i na pokojích. Personál ochotný, nabídka jídel dostačující (výběr ze 3-4 u večeře), jídla chutná. Doporučuji pokoje s výhledem na jezero, ale kdo se chce "jen" vyspat, stačí i druhá strana.

Jiří Fučík

Prostředí hotelu bylo odpovídající obrázkům u nábídky. Okolí a celá oblast zájezdu předčila naše očekávání. Strava, personál vše v pořádku k naprosté spokojenosti. Jako tipy na výlety doporučujeme jízdu lanovkou na Monte Baldo v ceně jízdenky přikoupit vstupenku na hrad ve městě Malcesine. Při té příležitosti navštívit celé město. Dalé pak městečko Sirmione i když nával turistů v této oblasti by nemusel vyhovovat každému. Více jsme toho bohužel nestihli, ale určitě se tam ještě vrátíme.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím