Hotel Lenart ****


Hotel je jedinečný i díky svému designu
 • Hotel je jedinečný i díky svému designu

  Hotel je jedinečný i díky svému designu

 • V pokojích se budete cítit jako v pohádce

  V pokojích se budete cítit jako v pohádce

 • V pokojích se budete cítit jako v pohádce

  V pokojích se budete cítit jako v pohádce

 • Těšte se na relaxaci ve vířivce

  Těšte se na relaxaci ve vířivce

 • Hotelové wellness si zamilujete

  Hotelové wellness si zamilujete

 • Po náročném dni vám přijde vhod sauna

  Po náročném dni vám přijde vhod sauna

 • V restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

  V restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

 • Ráno se posilníte bohatou snídaní

  Ráno se posilníte bohatou snídaní

 • Večer si pochutnáte na různých delikatesách

  Večer si pochutnáte na různých delikatesách

 • Vydejte se na výlet do unikátního solného dolu Wieliczka

  Vydejte se na výlet do unikátního solného dolu Wieliczka

 • Za návštěvu stojí i královský hrad Wawel v Krakowě

  Za návštěvu stojí i královský hrad Wawel v Krakowě

 • Udělejte si výlet do největšího aquaparku v Polsku

  Udělejte si výlet do největšího aquaparku v Polsku

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 274

Kontaktní informace:

Hotel Lenart ****
ul. Narutowicza 1
Wieliczka, 32-020
Polsko

Hotel Lenart **** se nachází v samotném srdci městečka Wieliczka. Hotel je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí dopřát dostatek luxusu. Poloha hotelu je také ideálním výchozím bodem pro toulky po historickém Krakowě - z hotelu do hlavního města se totiž dostanete za pouhých 20 minut autem.

V hotelu jsou k dispozici luxusní personalizované pokoje, ve kterých se budete cítit jako v pohádce. V každém pokoji najdete velkou LCD TV/SAT, pracovní stůl, minibar, trezor s elektronickým zámkem a příslušenství pro přípravu kávy a čaje a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana). Pokud chcete zažít ještě větší luxus, za příplatek jsou k dispozici i nádherné apartmány.

Načíst dalších 8 z 25 recenzí
Vladimír Jekl

Ubytování prostorné a pěkné, jedinou nevýhodou možnost větrání pouze přes klimatizaci, strava výborná. Recepce nenabídla možnost wellnessu dle nabídky. Spokojeni.

Vlastimila Baletková

Pobyt odpovídal popisu. Hotel je umístěn dvě minuty od nádraží, odkud jede vlak do Krakova. Cena lístku je 3,5 Zt a lze jej zakoupit buď v automatu před peronem nebo přímo ve vlaku u průvodčí. V Krakově jste za cca 20 minut. Součástí nádraží v Krakově je velké nákupní centrum a nachází se cca 5 minut od hlavního náměstí.

Helena Faladova

Hotel luxusní, na vysoké úrovni, služby rovněž, wellness příjemné, dokonce pro hosty hotelu zdarma bez omezení každý den, strava chutná, bohatá snídaně, velmi vkusně servírovaná, obsluha v restauraci a celkově personál byli ochotní, zdvořilí, milí, byli jsme velmi spokojeni.

Anna Baraniakova

S hotelom sme boli nadmieru spokojní.

Lukáš Humpl

Komfortní ubytování, příjemné wellness, skvělá kuchyně. Naprostá spokojenost.

adriana Kováčová

Hotel bol čistý, pekny, príjemný. Služby sme dostali vynikajúce aj personál hotela bol milý jediný detail bol, že nešla parená sauna ale inak velmi pozitívne a strava vynikajúca.

Petra Lošáková

Byli jsme velmi spokojení s ubytováním v hotelu Lenart. Jediné, proč nedáváme plný počet bodů bylo za nemožnost si otevřít okno (pouze klimatizace) a za slabší večeře - výběr ze dvou jídel, přičemž jedno bylo vždy vegetariánské. Jelikož polsky neumíme a anglicky ne zcela dokonale, bylo pro nás jídlo vždy překvapením :-) ale snídaně formou rautů byly na vysoké úrovni. Hotel je situován velmi dobře - přímo u hotelu je market na potraviny, pár kroků od hotelu je vlaková stanice (ideální spojení do Krakowa, člověk je tam za chvilku a cca za 20,- Kč). Solné doly cca 15min. chůze od hotelu.

Libor Motyčka

Jedním slovem skvělé : - čistý hotel, ochotný personál, chutná strava - "strategická lokace" - 15 minut procházky parkem k solnému dolu a doslova pod nosem zastávka vlaku (čisté a klimatizované vagóny), kde cca za 15 minut jste na hlavním nádraží v Krakově - velmi kvalitní matrace - jediným malým negativem pro někoho může být stav, kdy hotel je kompletně klimatizován a na pokojích tak nejdou otevírat okna

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím