Hotel Panoráma ***+


V létě jsme pro vás hotel osobně ověřili
 • V létě jsme pro vás hotel osobně ověřili

  V létě jsme pro vás hotel osobně ověřili

 • Vyberte si variantu se vstupem na Piešťanské zrkadlisko

  Vyberte si variantu se vstupem na Piešťanské zrkadlisko

 • Zrkadlisko s termální minerální vodou vás okouzlí

  Zrkadlisko s termální minerální vodou vás okouzlí

 • Odpočinout si můžete v hotelové sauně

  Odpočinout si můžete v hotelové sauně

 • Pokoje hotelu jsou útulně zařízené

  Pokoje hotelu jsou útulně zařízené

 • V hotelové restauraci si vychutnáte nezapomenutelný výhled

  V hotelové restauraci si vychutnáte nezapomenutelný výhled

 • V restauraci vás čeká příjemná atmosféra a chutné jídlo

  V restauraci vás čeká příjemná atmosféra a chutné jídlo

 • U bazénu můžete relaxovat v nedalekém hotelu Korekt

  U bazénu můžete relaxovat v nedalekém hotelu Korekt

 • Lázeňské město Piešťany vás chytne za srdce

  Lázeňské město Piešťany vás chytne za srdce

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 191

Kontaktní informace:

Hotel Panoráma ***+
Červená veža
Piešťany – Banka 7, 921 01
Slovenská republika

Hotel Panoráma ***+ najdete na úpatí Červená Veža s panoramatickým výhledem na Piešťany. Hotel je umístěný v malebném a klidném prostředí lesoparku a svou moderní architekturou a citlivým včleněním se do přírody plní představy i těch náročnějších hostů.

K dispozici jsou útulně zařízené pokoje s minibarem, TV/SAT, rádiem, telefonem a vlastním sociálním zařízením (WC/sprcha nebo vana). Každý pokoj má navíc i balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

V hotelové restauraci si pak pochutnáte na různých dobrotách - od tradičních specialit slovenské kuchyně až po flambované pokrmy. V létě můžete posedět na terase a popíjet chutné slovenské vína.

Načíst dalších 8 z 24 recenzí
Hana Čejková

Poloha hotelu a hotel samotný velmi pěkný. Příjemný personál. V hotelu čistota a klid.

Vladimír Doležal

Snídaně formou švédského stolu, výběr dostatečný, množství dobré Večeře výběr ze 3 jídel., zákusek nebo zmrzlina. Personál ochotný. Zrkadlisko v lázních. Recepce zajistila, vše v pořádku

Jana Dvorak

Hotel PANORAMA V Piešťanech má krásnou polohu, pro toho kdo rád snídá či večeří s vyhlídkou do okolí - vyhlídka na slepé rameno Váhu dole tvořící lázeňský ostrov, lesy a pohoda, personál vstřícný a pilný, vše šlape ke spokojenosti klientů, pokoje příjemně barevně sladěny - do sluníčkových teplých barev, díky tomu bude jistě v hotelu krásně i za podzimních či zimních večerů, zvláště když se roztopí krb v restauraci Koliba. Ráda tento kout naši slovenské země doporučuji na příjemný pobyt ve dvou i celé rodiny s dětmi - je zázemí i klouzačka u terasy s venkovním posezením - prostě jeďte se podívat :-)

stanislav mikulastik

Hotel má daleko do Lux hotel, podvod na nás, že v ceně je zrcadlový termální bazén.

Odpověd Hotelu...

Dobrý deň pán Mikuláštík, je mi ľúto, že ste sklamaný. Snažila som sa Vám pri príchode vysvetliť, že ste si kúpili pobyt, ktorý v cene nemá zahrnuté zrkadlisko - termálny bazén, ale kúpili ste si pobyt so vstupom do vonkajšieho bazéna v hoteli Korekt, ktorý je možné využiť v období 1.7.-31.8.2017. Teda našťastie to zo žiadnej strany podvod nebol.

Ladislav Velíšek

Prostředí hotelu nás přímo uchvátilo a určitě se tam zase vrátíme. Tak krásný výhled jak z pokoje tak i z jídelny jsme fakt neviděli. Strava byla výborná. Personál byl velice vstřícný, milý a se vším nám poradili. Pokoje hotelů byli nádherné a jak jsme už říkali výhled je k nezaplacení. Nádherné turistické výlety. Opravdu nádherné prostředí a okolí. Hotel má jednu velikou přednost a to je ticho. Takové ticho jsme ještě nikde nezažili a za to by jsme dali i milion hvězdiček. Všem doporučuji.

Blanka Horáková

V hotelu jsme byli velmi spokojení, příjemný a ochotný personál, klidné místo kousek od centra, výhodou je že jídlo se podává od 12 hodin a je na vás jestli si dáte oběd nebo večeři. Určitě stojí za návštěvu park miniatur v obci Podolie a hrad Beckov, hezký celodenní výlet na kole po rovině podél Váhu.

Jana Lukešová

Prostředí hotelu velmi pěkné, s ubytováním a vybavením pokoje spokojeni, nic nám nechybělo. Komunikace s personálem velmi dobrá, všichni ochotní, vstřícní a usměvaví. Okolí hotelu je hodně zeleně a naprostý klid, opravdu si tu odpočinete. Cesta k hotelu je do kopce, pro pěší trochu náročnější. Strava dobrá. Lázně velmi pěkné, okolí nabízí trasy na procházky i posezení v lázeňském parku. Doporučit mohu i návštěvu parku miniatur v obci Podolí.

Eva Kasparová

Prostředí je tam naprosto kouzelné. Úžasný klid a hlavně kousek od koupelí a centra Piešťan. Samotný hotel je útulný a hlavně čistý. Nádherný výhled z restaurace. Personál je milý a velmi ochotný. Jídlo také dobré. Snídaně bohaté, velký výběr od každého chuť. Porce večeří dostačující, výběr ze dvou až tří jídel a k tomu moučník pokaždé jiný. Dostali jsme vše co bylo v kuponu naprosto bez problému. Doporučily by jsme in-line okruh kolem jezera Slňava. Začíná hned pod hotelem u mostu a má cca 12 km nenáročný. A výlet na Čachtický hrad. Lázně jsou super a skvělá dostupnost různých procedur.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím