Hotel Victoria ****

Hotel Victoria ****
4,89 28
Hotel Victoria ****

V tiché lokalitě a krásném prostředí Malé Fatry a jen kousek od centra města Martin se nachází moderní hotel Victoria. Milý personál a rodinná atmosféra se postarají o váš pohodový pobyt.

Ubytováni budete v komfortně vybavených dvoulůžkovém pokoji typu Standard s fénem, trezorem, minibarem, kabelovou TV a WiFi připojením.

V hotelu si potrpí na kvalitní pokrmy z domácích surovin. V restauraci se tedy těšte na bohaté snídaně během kterých ochutnáte domácí mléčné výrobky, pečivo, vejce, ale i tradiční klobásky. Součástí hotelu je také vinotéka, kde si můžete dopřát slovenská i zahraniční vína, Salón El Barco s možností degustace kvalitních koňaků, whiskey a cigaret a také pivovar s domácím pivem z poctivých surovin.

V. Žingora 9820
Martin, 036 01
Slovenská republika
recepcia@hotelvictoria.sk
Webstránka
+421 43 43 04 836
+421 911 406 407

Recenze hotelu

28 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Andrea Nesvadbová

Vše odpovídalo popisu, personál velmi příjemný, hotel čistý, hezký.

Lukáš Srsen

Hotel byl čistý, personál ochotný, všechny aktivity v hotelu byly na dobré úrovni. Jídla bylo dostatek a chuť vynikající, i u večeře byla možnost si vybrat z více jídel.

Vlastimil Sušeň

Vše bylo dle našeho očekávání. Se službami jsme byli nad míru spokojeni. Počasí nám sice nevyšlo, proto jsme výlety neuskutečnili. O to víc jsme ocenili wellness.

Lenka Tomčalová

Pobyt byl super, vše bylo dle našich představ. Moc jsme si užili bazén, který jsme měli vždy sami pro sebe. Masáž horkou aroma svíčkou byla moc příjemná. Hráli jsme taky bowling, biliard a hunting. Vše nás bavilo. Jídla byla výborná. Vždy jsme si pochutnali, hlavně bych vypíchla polévky. Snídaně byly také velmi dobré. Určitě bych pobyt doporučila. Člověk ani nemusí vytáhnout paty z hotelu a zabaví se na celý den.

Radka Hlawiczková

Hotel je v klidné lokalitě města, moderní, čistý, pokoj útulný. Personál milý, úslužný, usměvavý a vycházející vstříc. Wellness, strava bez žádných výhrad. Krásné místo na relax a odpočinek, spousta krásných míst v okolí.

Václav Řídký

Hotel byl super, odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše objednané, personál byl ochotný a milý.

Šárka Blažková

Hotel byl hezký v klidné části města, zařízení odpovídalo popisu. Dostali jsme vše podle kuponu, bez problémů. Jídlo bylo dobré, formou bufetu, bylo z čeho vybírat, wellness byl hezký, jen bazén byl na mě moc studený a pocitová teplota u bazénu mohla být také trochu vyšší. Personál byl velice příjemný a ochotný. V okolí je spousta míst kam lze vyrazit na výlet, přímo v hotelu nám dali leták s tipy na výlet.

Aneta Běťáková

Nádherný hotel, milý personál,wellnes suprovní.

Jaroslav Zlámal

Hotel byl moderně zařízen, velký výběr jídla u švédských stolů, líbila se mi možnost jít přímo z pokoje v županech do wellness.

Jarmila Vicencová

Příjemné prostředí, skvělé jídlo a nejlepší pivo.

Markéta Strakošová

Vše se nám moc líbilo, do budoucna určitě navštívíme hotel znovu. Akorát by mohla být teplejší voda v bazénu.

Hana Vaňková

Prostředí hotelu, hotel, jídlo, wellness a personál - vše na jedničku. :-) v okolí hotelu klid, nic nás nerušilo, u snídaní i večeří bylo vždycky z čeho vybírat a jídlo bylo dobré. Z výletů do okolí doporučujeme samozřejmě Malou/Velkou Fatru, Jánošíkovy Diery atd., možností je spoustu a příroda je tam krásná. :-)

Dita Vychodilová

Ubytování, wellness, strava, zkrátka vše bylo, jak má být. Personál ochotný. Krásné okolí s možností turistiky. Doporučuji.

David Zůza

Jedním slovem super - personál, prostředí atd.

Miroslav Jaworski

Vynikající jídlo, vstřícnost personálu. Obdrželi jsme vše dle kupónu. Vřele doporučujeme.

Helena Pavlíková

Hotel se nám velmi líbil. Byla to velmi dobrá volba. Příjemný a ochotný personál, výborná kuchyně, myslím, že si vybere každý. Poloha hotelu nám vyhovovala - klidná část města. Kousek od hotelu je prodej zmrzliny - výběr z mnoha druhů a výborná. Sjíždí se na ni auty lidé z okolí, prodej až do 21 hodin. Z hotelu jsou dostupné i výlety do okolních hor. Ferrata v Martinských Holach (sice náročnější výstup, ale zážitkový), po hřebeni Martinských Holi, Sutovský vodopád vc. Mojžíšových pramenů, Gardecká dolina, apod.

Pavel Šedý

Velmi pěkný hotel v klidné části,výborná strava,příjemná a vstřícná obsluha.Jako jediné mínus bohužel musím uvést,že jsme nebyli upozorněni,že karty k otvírání dveří do pokoje se nesmí uložit v blízkosti mobilního telefonu a pokud se tak stane,stávají se nefunkčními a musejí se znovu nakodovat.

Ivana Veselá

Hotel splnil vše, co bylo inzerováno, prostředí velice příjemné, perzonál ochotný a vynikající kuchyně! Wellness jsme příliš nevyužili, vyhovovalo nám spíše okolí s možností turistických výletů. Nabídka je tak velká, že budeme muset pobyt opakovat, abychom stihli vše, co bychom rádi.

Šárka Machálková

Vše, co na kuponu bylo obsaženo, jsme při pobytu získali a v dobré kvalitě.

Eva Mašíčková

Velice spokojeni. Všem doporučuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím