Garni hotel Praha ***

Garni hotel Praha ***
4,88 65
Garni hotel Praha ***

V srdci zeleného údolí Trenčianských Teplic najdete útulný Garni hotel Praha, který je ideálním místem pro váš relaxační pobyt.

Ubytováni budete na pokojích typu Suita junior, které jsou velice prostorné, mají vlastní sociální zařízení s vanou a vyhřívanou podlahou, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, fén a připojení na internet.

Těšte se na vynikající slovenskou i mezinárodní kuchyni, kterou si užijete formou polopenze - snídaní (7:30 - 9:00 hodin) a večeří (17:30 - 18:30 hodin). V den nástupu formou jednotného jídla, další dny výběrem z menu.

17. Novembra 7
Trenčianske Teplice, 914 51
Slovenská republika
recepcia@hotelpraha.sk
Webstránka
+421 32 655 2020

Recenze hotelu

65 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Zuzana Belešová

Bolo super. Vyborna strava a mily personal.

Jiří Fries

Prostředí hotelu - čistota, pořádek, vše na velmi dobré úrovni. Vše co bylo deklarováno bylo i splněno. Personál vstřícný - max. spokojenost. Koupaliště "Zelená žába" - ale až v letní sezonu.

Hedvika Kolková

Všechno super! Výborné a levné víno ve vinotece v hotelu Slovakia.

Renata Slowiková

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Masáže byly příjemné, jídlo skvělé, personál příjemný. V okolí je rozlehlý park vhodný pro příjemné procházky. Doporučujeme si zajet na Trenčianský hrad.

Luděk Hrda

Ubytování je super, krásně opravený hotel, příjemný personál.

Vladimíra Šaurová

Pobyt se nám velice líbil, vše odpovídalo nabídce. Krásné prostředí, ochotný personál, výborné jídlo.

Alena Hurajtová

Pobyt se nám velmi líbil, naše očekávání byla splněna, personál byl velmi milý a vstřícný.

Jaroslav Dluhý

Nádherný celý pobyt, popis odpovídá skutečnosti, odpočinkový pobyt, vše probíhalo hladce, krásný velký pokoj s novým moderním nábytkem, příjemní recepční, ochotný personál, nabídka 10 večeří - hodnotím jedničkou s hvězdičkou. Díky za takovou nabídku. Lázně Hammam nejsou v celé Evropě nikde jinde.

Josef Vaniš

Hotel perfektní, strava parádní, personál OK, doporučuji koupel v Hammamu.

Renata Krmelova

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu, a také jsme obdrželi vše, co bylo uvedeno na kupónu.Strava v hotelu je chutná a dostačující. Personál hotelu je velmi milý a ochotný. Určitě bych doporučila návštěvu Hammamu, a taky nedaleké město Trenčín.

Lenka Slívová

Krásný hotel, čistota, ochotný a milý personál, blízko centra města. Vynikající kuchyně, příjemný welness.

Lenka Slívová

Pobyt byl přesně podle popisu. Hotel byl hezký, blízko centra. Obdrželi jsme přesně vše, co bylo v popisu na voucheru. Tento pobyt na 100% doporučujeme.

Marie Šustková

Velmi spokojeni, ubytování luxus, personál moc dobrý, vše bylo tak jak v nabídce poskytovaných služeb, opět bych tento hotel ráda navštívila a taky ráda doporučím.

Libuše Šlangerová

Velmi čistý hotel, personál příjemný, veškerá nabídka byla dodržena, strava výborná, wellness úžasné. Čekali jsme velké lázeňské město, bylo malé, ale útulné, vše pěšky v dosahu. Navíc jsme navštívili turecké lázně a uskutečnili procházku na vyhlídku Jelen a okolí. Moc pěkné. Rádi se do hotelu vrátíme.

Lucie Zabloudilová Trendlová

Vše super! Přesně podle popisu. Ubytování i jídlo perfektní.

Ludmila Koucká

Pobyt byl bez chyby, všude čisto a ochotný personál.

Eva Neumannová

Vše se nám líbilo, klapalo, hotel čistý, pěkný, milý personál.

Alena Mocová

Vše bylo v naprostém pořádku. Pobyt se nám líbil, byli jsme velmi spokojeni.

Martina Pospíšilová

Velká spokojenost, ochotný personál, krásné ubytování, dobré služby a úžasné prostředí.

Ladislava Lančiová

Hotel je opravdu krásný, personál velmi vstřícný a příjemný, jídlo vynikající, trošku mě zarazilo, že na pokoji nebyla manželská postel, ale to jsme rychle vyřešili, jinak byl pokoj velký a prostorný a nádherný s balkónkama na dvě strany, což umožnilo nádherný výhled. Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi a wellness mají krásné a s naprostým soukromím. Velmi doporučuji.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím