Garni hotel Praha ***

Garni hotel Praha ***
4,88 69
Garni hotel Praha ***

V srdci zeleného údolí Trenčianských Teplic najdete útulný Garni hotel Praha, který je ideálním místem pro váš relaxační pobyt.

Ubytováni budete na pokojích typu Suita junior, které jsou velice prostorné, mají vlastní sociální zařízení s vanou a vyhřívanou podlahou, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, fén a připojení na internet.

Těšte se na vynikající slovenskou i mezinárodní kuchyni, kterou si užijete formou polopenze - snídaní (7:30 - 9:00 hodin) a večeří (17:30 - 18:30 hodin). V den nástupu formou jednotného jídla, další dny výběrem z menu.

17. Novembra 7
Trenčianske Teplice, 914 51
Slovenská republika
recepcia@hotelpraha.sk
Webstránka
+421 32 655 2020

Recenze hotelu

75 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Sylvia Mečiarova

Vsetko bolo super. Vsetko sme dostali, co bolo na kupone uvedene. Maximalna spokojnost s mojej strany.

Alena Vodičková

Hotel je pěkný, po rekonstrukci, čistý. Personál velmi vstřícný. Jídlo na velmi dobré úrovni.

Lenka Junasová

Pobyt se nám líbil, hotel byl čistý, personál milý, všechny wellness procedury jsme dostali tak, jak bylo v popisu, jediný minus bych dala za stravování, které sice bylo chutné, ale museli jsme si vybrat jedno z několika nabízených jídel a nebyla možnost si přidat, jako když je strava podávaná formou bufetových stolů.

Eva Hennelová

Velmi spokojeni.

Libor Šťáva

Vybavení odpovídalo popisu, hotel pěkný a čistý, strava výborná, personál milý, kdyby člověk neřešil rodinnou krizi, tak si ten relax i užije :-(

Róbert Kántor

Hotel solídny vedľa mosta slávy. Parkovanie OK, veľká izba. Večeru nám aj nechali nakoľko sme vedeli že prídeme neskoro.

Lenka Malendová

Prostředí hotelu bylo příjemné,vše,co bylo na kuponu, jsme měli připraveno.

Zdeněk Janda

Prostředí hotelu pěkné, odpovídající popisu. Všechny služby jsme obdrželi, byli jsme s nimi spokojeni. Personál byl milý a ochotný. Jistě se znovu vrátíme.

Renáta Petrušková

Vybavenie hotela bolo podľa popisu, všetko čisté a upratané. Strava veľmi chutná a dostatočne veľké porcie. Personál ochotný a príjemný. Čo sa týka wellness, privítala by som namiesto dvoch vstupov do vírivky radšej saunový svet, nakoľko vstup do bazénového sveta bol v cene v neďalekom hoteli Flóra, ale sauny nie. Celkovo som bola s pobytom veľmi spokojná.

Michaela Pechová

Pobyt zodpovedal popisu, boli sme spokojní s poskytnutými službami a ochotou personálu. Strava bola chutná, možnosť výberu z menu na raňajky aj večere.

Zuzana Belešová

Bolo super. Výborná strava a milý personál.

Jiří Fries

Prostředí hotelu - čistota, pořádek, vše na velmi dobré úrovni. Vše co bylo deklarováno bylo i splněno. Personál vstřícný - max. spokojenost. Koupaliště "Zelená žába" - ale až v letní sezonu.

Hedvika Kolková

Všechno super! Výborné a levné víno ve vinotece v hotelu Slovakia.

Renata Slowiková

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Masáže byly příjemné, jídlo skvělé, personál příjemný. V okolí je rozlehlý park vhodný pro příjemné procházky. Doporučujeme si zajet na Trenčianský hrad.

Luděk Hrda

Ubytování je super, krásně opravený hotel, příjemný personál.

Vladimíra Šaurová

Pobyt se nám velice líbil, vše odpovídalo nabídce. Krásné prostředí, ochotný personál, výborné jídlo.

Alena Hurajtová

Pobyt se nám velmi líbil, naše očekávání byla splněna, personál byl velmi milý a vstřícný.

Jaroslav Dluhý

Nádherný celý pobyt, popis odpovídá skutečnosti, odpočinkový pobyt, vše probíhalo hladce, krásný velký pokoj s novým moderním nábytkem, příjemní recepční, ochotný personál, nabídka 10 večeří - hodnotím jedničkou s hvězdičkou. Díky za takovou nabídku. Lázně Hammam nejsou v celé Evropě nikde jinde.

Josef Vaniš

Hotel perfektní, strava parádní, personál OK, doporučuji koupel v Hammamu.

Renata Krmelova

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu, a také jsme obdrželi vše, co bylo uvedeno na kupónu.Strava v hotelu je chutná a dostačující. Personál hotelu je velmi milý a ochotný. Určitě bych doporučila návštěvu Hammamu, a taky nedaleké město Trenčín.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím