Penzion Patrícia

Penzion Patrícia
4,89 28
Penzion Patrícia

V poklidném lázeňském městečku Bük leží rodinný penzion Patrícia, který je ideální pro pobyt rodin s dětmi, párů i seniorů, kteří se chtějí zrekreovat a načerpat nové síly. K lázním Bük (2 km) dojdete během chvilky příjemnou procházkou.

Pokoje jsou moderně zařízeny a samozřejmostí je vlastní koupelna, TV a balkon či terasa. V některých pokojích a na každém patře je kuchyňský kout. WiFi připojení je ve společných prostorách.

Připravena je pro vás domácí, ale především chutná, polopenze. Ochutnáte maďarské speciality, ale ochuzeni nebudete ani o mezinárodní kuchyni. Doporučujeme vyzkoušet výtečná maďarská vína.

Kristály u.35
Bük, 9737
Maďarsko
patriciapanzio@gmail.com
Webstránka
+36 30 439 9156
+ 36 94 311-731

Recenze penzionu

28 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Vladimír Biggles

Vše bylo super, výborná strava, ubytování. Rodina se vzorně o hosty starala. Jenom malá připomínka. Nevím zda jsem správně pochopil to, co bylo uvedeno v nabídce. A nebyl jsem sám. Bylo uvedeno 2. - 4. volné vstupenky do lázní. Ale skutečnost je taková - že kdo má tři noclehy, má nárok pouze na dvě vstupenky a 4.vstupenky obdrží ten kdo má 4.noclehy. Jinak vše super.

Hana Šaldová

Pobyt byl příjemný, strava výborná, personál velice vstřícný a milý. Doporučuji navštívit.

Jiři Houžvic

Ubytování bylo pěkné, odpovídalo ceně pobytu.

Yveta Vidmanová

Penzion byl velmi pěkný, udržovaný, pokoje hezké, personál velmi vstřícný, ochotný, strava výborná. Prostě velká spokojenost. Do lázní je to kousek autem, ale při pěkném počasí je to hezká procházka. Lázně skvělé.

Blanka Koudelková

Personál byl velmi vstřícný, strava výborná. Ubytování jsme očekávali prostornější, apartmán byl dost malý.

Marta Jakešová

S pobytem jsme byly nad míru spokojeni. Příjemný penzion i majitelé, výborné jídlo, i na děti mysleli. Vše co bylo slíbeno na kuponu. Všem vřele doporučuji.

Josef Adamik

Vše bylo tak jak mělo. Personal milý a vstřícný.

Gabriela Švidrnochová

S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Pobyt odpovídal popisu, strava výborná. Personal velmi příjemný.

Jaroslav Šolc

Příjemný penzion s domácí atmosférou. Vše absolutně v pořádku včetně jídla. Můžeme jen doporučit. Majitelka též velmi vstřícná a milá.

Jiří Novák

Klasické ubytování s příjemně překvapivou domácí kuchyní.

Radim Boháč

Byli jsme velice spokojeni jak s kvalitou ubytování, tak hlavně s příjemnou obsluhou, přístupem a dobrý jídlem. Parkování ve dvoře bylo taky fajn. Stejně tak vzdálenost od lázní nebo supermarket pár set metrů od penzionu.

Vilma Straková

29.12.2016 - 1.1-2017 Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Vynikající jídlo, skvělý přístup. Lázně Bük super. Všude se domluvíte, české názvy i pivo. Super pobyt, až na manželovu střevní jednodenní chřipku. Apartmány Patricia mohu jen doporučit. Vilma. S.

Rostislav Šašvata

Vše bylo přesně podle popisu, strava výborná, ubytování velmi dobré. Tip na výlet: Koszeg

Adolf Pojar

Vše bylo v pohodě, mohu jen doporučit.

Marie Vrtělová

Vše odpovídalo nabídce. Velmi příjemní majitelé a ochotní, usměvaví. Prostředí pěkné, velmi čisté, spousta dobrého jídla.

Lenka Zdražilová

S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Všude čisto a útulno. Personál se o nás perfektně staral. Vyzdvihla bych výborného kuchaře a krásný dětský koutek. Rádi se sem budeme vracet.

Václav Kánský

Spokojeni - obdrželi jsme vše co bylo nabízeno, pobyt byl v penzionu s výbornou stravou a milým přístupem majitelky.

Hana Šaldová

Prostředí hotelu krásné, pobyt odpovídal popisu i vše co bylo v nabídce na kuponu, personál byl vstřícný a strava vynikající.

Růžena Petruchová

S ubytováním v Penzionu Patrícia jsme byli velmi spokojeni a moc se nám tam líbilo. Ubytování odpovídalo popisu. Penzion Patrícia je pěkný, v klidném prostředí v obci Bük, cca 3 km od termálních lázní Bükfurdo, takže jsme tam denně dojížděli autem. Ubytování bylo moc pěkné. Pokoje byly pěkně zařízené, s televizí, čisté, součástí byla malá kuchyňka a sociální zařízení. Řekla bych, že všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Sociální zařízení bylo taky pěkné, čisté a byl tam vlastní bojler na teplou vodu. Jako maličký nedostatek bych viděla, že jsme na 3 dny dostali každý jen jednu osušku, kterou nám za dobu pobytu nikdo nevyměnil. Na 3 dny je jedna osuška opravdu málo, měly být aspoň dvě, nebo jedna osuška a jeden malý ručník. Personál, tedy paní Patrícia, její manžel a jedna starší paní, byli velmi příjemní lidé, ochotní a sympatičtí. Stravu jsme měli polopenzi, 2 x snídani a 2 x večeři, ale tady jsme bohužel až tak moc spokojeni nebyli. Snídaně byly výborné, formou bufetu, který obsahoval různé druhy pečiva, výborné maďarské salámy, šunku, vejce, párky, moučník, káva, čaj - naprosto dostačující a z naší strany byla plná spokojenost. Večeře byly tříchodové, servírované: po oba večery byla opravdu moc dobrá maďarská polévka, bohužel hlavní jídlo a moučník byly podprůměrné, ale sníst se to dalo. Co se týká množství, bylo toho opravdu hodně. Na zapití jsme dostali džbán vody, pokud má někdo rád po večeři pivo, musí si ho přinést, v penzionu se koupit nedá. Ale nejeli jsme tam kvůli jídlu, všechno ostatní nám to bohatě vynahradilo a možná se tam zase někdy rádi ubytujeme. Proto můžeme s klidem všem Penzion Patrícia vřele doporučit.

Milan Varkoček

Všechno vpořádku dle popisu, vstřícný personál, na místě jsme si pobyt prodloužili ješte o 1 den.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím