Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pryč)

Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pryč)
4,79 14
Predigtstuhl Resort ***  (CK Nic než pryč)

Plánujete rodinnou dovolenou a hledáte lokalitu, kde se zabavíte nejen vy, ale i vaše děti? Hotelový areál Predigtstuhl Resort nabízí ideální prostředí pro dětská dobrodružství i wellness ráj pro dospělé. Nachází se na velmi pěkném místě, je obklopen přírodou a centrum St. Englmar je vzdáleno asi 800 m.

Am Predigtstuhl 2
St. Englmar, 94379
Německo
info@nicnezpryc.cz
Webstránka
+ 393 347 188 852

Recenze cestovní kanceláře

14 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s cestovní kanceláří

Jana Horňáková

Hotel se nachází v krásné horské vesničce, v okolí bylo dost možností zábavy pro celou rodinu. S ubytováním jsme byli také spokojeni, pokoj byl prostorný i s kuchyňským koutem. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava byla velmi chutná a každý den tematicky laděná, bylo jí dostatek. Nabídka wellness byla na úrovni. Personál hotelu byl velmi přátelský a snažil se nám vždy maximálně vyhovět. Nedaleko od hotelu se nachází stezka v korunách stromů a dům naruby, velmi doporučujeme k návštěvě.

Jitka Marečková

Ubytování pěkné, jídlo vyhovující /nechodili jsme na obědy/, ve wellness - sauna s nízkou teplotou, jinak bazén moc pěkný. Obdrželi jsme vše dle kuponu. Lyžování v okolí omezené /jen do konce února/. Pěkné výlety: obě stezky v korunách stromů, Xperium-zajímavé, místní sklárny s ukázkou výroby skla.

Jana Kučerová

Určitě doporučuji, prostředí Šumavy krásné, v lese lanová dráha, v hotelu bazén sauna, dětská herna, fotbalová hala. Byli jsme nadšení, děcka spokojení. Vyšli nám lyže, po snídani bazén, stejně tak i před večeří. Pro děti nejlepší dovolená. Na výlety jsme neměli moc čas, ale byli jsme v experii (hala s aktivitami pro děti / oblasti voda (vlny) vzduch aerodynamika, puls, atd...) jinak lyžařské sjezdovky pro začátečníky super (modrá a červená).

Karla Štrambachová

Vše super. Byli jsme již podruhé. V létě i v zimě. Vyžití jak na hotelu tak i v okolí v létě stejně tak i v zimě mnoho. Akorát chybí wifi na pokojích.

Erika Řeháková

Prostředí hotelu i služby byly dle daného popisu. Personál příjemný, jídlo dostačující a velice chutné. Vždy bylo z čeho si vybrat. Doplňkové služby jako wellness, sauna a hala byly skvělým doplňkem k lyžování. Za nás 8 Super!!!

VLADIMÍRA POSPÍŠILOVÁ

Prostředí kolem hotelu bylo pěkné, i v samotném hotelu bylo, vše co jste potřebovali. Jídla bylo mnoho i na výběr. Využití pro dětí super, bazén úžasný i pro malé děti. Sauny, fitness a velké využití pro děti ve family world. Personál příjemný. V okolí 5 km stezka ve stromech a dům na ruby, moc pěkný výlet pro děti. Byli jsme spokojení a přemýšlíme, že i příští rok navštívíme tento hotel.

Eva Furmanová

Hotel je velmi dobře zařízený pro rodiny s dětmi, je zde množství sportovního vyžití /bazén, minigolf, hřiště, pingpong.../ a velká herna pro celou rodinu se skluzavkami a trampolínami. Přímo v areálu hotelu je možná jízda na koni. Jídla byl dostatek po celý den, vybavení pokojů je skromnější, ale čisté a personál milý. Hotel je ve strategicky výborném místě pro výlety, v dosahu BayernPark, do pěti minut park Divoký les, kam rozhodně zavítejte. Dovolená byla skvělá..

Jana Jandova

Byli jsem spokojeni. Velmi nás překvapila prostornost apartmánu a vybavená kuchyňka (kterou jsme stejně nevyužili díky programu all inclusive).

Jan Felcman

Hotel je umístěn na výborném místě s možností mnoha víletů do okolí. Parkování hned před vchodem. Nabízí dále pěkný bazén, slušné pokoje a hlavně prostornou dětskou hernu. Internetové připojení fungovalo, ale ne 100% spolehlivě. Nevýhodou tohoto ubytování byla nutnost oblékat se pro přechod do jídelny.

Tomas Reznicek

ANO, vše bylo přesně tak, jak bylo uvedeno v nabídce,

Vladimír Švec

Vše odpovídalo tomu, jak bylo uvedeno v nabídce. Personál velmi ochotný, bazen super, jídlo také.

Eva Stejskalova

Spokojeni, jenom areál je trochu zastaralý

Dominika Bavorová

Velice, vše perfektní, personál ochotný a milý. Pokoje veliké. Všechno super.

Pavel Borkovec

Jediné, co musím vytknout, že jsme měli dohodnutý pokoj pro dva dospělé a tři děti a pokoj byl jen se 3. lůžky, ale do hodiny bylo vše vyřešeno, tak v pohodě. Jinak spokojenost.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím