Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pr...


Predigtstuhl Resort je ideální pro rodinnou dovolenou
 • Predigtstuhl Resort je ideální pro rodinnou dovolenou

  Predigtstuhl Resort je ideální pro rodinnou dovolenou

 • Užijte si vstup do wellness

  Užijte si vstup do wellness

 • Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

  Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

 • Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

  Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

 • Apartmány jsou komfortně vybaveny

  Apartmány jsou komfortně vybaveny

 • All inclusive s nápoji po celý den

  All inclusive s nápoji po celý den

 • Užívejte si dobrého jídla

  Užívejte si dobrého jídla

 • Pro děti je připraven Family World s různými atrakcemi

  Pro děti je připraven Family World s různými atrakcemi

 • Nadšeni budou i ti nejmenší

  Nadšeni budou i ti nejmenší

 • Vydejte se za krásnou přírodou Bavorska

  Vydejte se za krásnou přírodou Bavorska

 • I za jeho památkami

  I za jeho památkami

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 167

Kontaktní informace:

Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pryč)
Am Predigtstuhl 2
St. Englmar, 94379
Německo

Plánujete rodinnou dovolenou a hledáte lokalitu, kde se zabavíte nejen vy, ale i vaše děti? Hotelový areál Predigtstuhl Resort nabízí ideální prostředí pro dětská dobrodružství i wellness ráj pro dospělé. Nachází se na velmi pěkném místě, je obklopen přírodou a centrum St. Englmar je vzdáleno asi 800 m.

Načíst dalších 6 z 14 recenzí
Jana Horňáková

Hotel se nachází v krásné horské vesničce, v okolí bylo dost možností zábavy pro celou rodinu. S ubytováním jsme byli také spokojeni, pokoj byl prostorný i s kuchyňským koutem. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava byla velmi chutná a každý den tematicky laděná, bylo jí dostatek. Nabídka wellness byla na úrovni. Personál hotelu byl velmi přátelský a snažil se nám vždy maximálně vyhovět. Nedaleko od hotelu se nachází stezka v korunách stromů a dům naruby, velmi doporučujeme k návštěvě.

Jitka Marečková

Ubytování pěkné, jídlo vyhovující /nechodili jsme na obědy/, ve wellness - sauna s nízkou teplotou, jinak bazén moc pěkný. Obdrželi jsme vše dle kuponu. Lyžování v okolí omezené /jen do konce února/. Pěkné výlety: obě stezky v korunách stromů, Xperium-zajímavé, místní sklárny s ukázkou výroby skla.

Jana Kučerová

Určitě doporučuji, prostředí Šumavy krásné, v lese lanová dráha, v hotelu bazén sauna, dětská herna, fotbalová hala. Byli jsme nadšení, děcka spokojení. Vyšli nám lyže, po snídani bazén, stejně tak i před večeří. Pro děti nejlepší dovolená. Na výlety jsme neměli moc čas, ale byli jsme v experii (hala s aktivitami pro děti / oblasti voda (vlny) vzduch aerodynamika, puls, atd...) jinak lyžařské sjezdovky pro začátečníky super (modrá a červená).

Karla Štrambachová

Vše super. Byli jsme již podruhé. V létě i v zimě. Vyžití jak na hotelu tak i v okolí v létě stejně tak i v zimě mnoho. Akorát chybí wifi na pokojích.

Erika Řeháková

Prostředí hotelu i služby byly dle daného popisu. Personál příjemný, jídlo dostačující a velice chutné. Vždy bylo z čeho si vybrat. Doplňkové služby jako wellness, sauna a hala byly skvělým doplňkem k lyžování. Za nás 8 Super!!!

VLADIMÍRA POSPÍŠILOVÁ

Prostředí kolem hotelu bylo pěkné, i v samotném hotelu bylo, vše co jste potřebovali. Jídla bylo mnoho i na výběr. Využití pro dětí super, bazén úžasný i pro malé děti. Sauny, fitness a velké využití pro děti ve family world. Personál příjemný. V okolí 5 km stezka ve stromech a dům na ruby, moc pěkný výlet pro děti. Byli jsme spokojení a přemýšlíme, že i příští rok navštívíme tento hotel.

Eva Furmanová

Hotel je velmi dobře zařízený pro rodiny s dětmi, je zde množství sportovního vyžití /bazén, minigolf, hřiště, pingpong.../ a velká herna pro celou rodinu se skluzavkami a trampolínami. Přímo v areálu hotelu je možná jízda na koni. Jídla byl dostatek po celý den, vybavení pokojů je skromnější, ale čisté a personál milý. Hotel je ve strategicky výborném místě pro výlety, v dosahu BayernPark, do pěti minut park Divoký les, kam rozhodně zavítejte. Dovolená byla skvělá..

Jana Jandova

Byli jsem spokojeni. Velmi nás překvapila prostornost apartmánu a vybavená kuchyňka (kterou jsme stejně nevyužili díky programu all inclusive).

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím