Vila Amálka

Vila Amálka
4,79 29
Vila Amálka

Vila Amálka leží v klidné okrajové části Luhačovic. Skládá se ze čtyř apartmánů, v každém z nich je možné ubytovat až 6 osob. Součástí apartmánů je vlastní koupelna, TV a kuchyňka.

Ve vile je také wellness. Tady pak můžete relaxovat v sauně, vířivce nebo relaxační místnosti se solnou stěnou.

Družstevní 687
Luhačovice, 763 26
Česká republika
info@amalkaluhacovice.cz
Webstránka
+420 777 167 705

Recenze vily

29 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s vilou

Alena Nedělčevová

Byli jsme moc spokojeni a dostali jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Personál byl vstřícný a poskytnuté služby byly výborné.

Jiří Lukšík

Vše bylo, jak bylo slíbeno, velmi dobré služby.

Anna Plachá

Vše vynikající.

Hana Deszkásová

Vše bylo v naprostém pořádku a k plné spokojenosti nás obou. Strava výborná, wellness rovněž a personál ochotný a vstřícný.

Jana Nováková

Všechno velmi dobré ,pouze vzdálenost od Poměnky pro pěší návštěvníky dost velká. Bylo by dobré upozornit příchozí hosty v recepci na možnost levné taxi služby.Hlavně v chladnějších dnech.

Daniela Holeksová

Velice se nám tam líbilo, byli jsme naprosto spokojení.

jitka Bubeníčková

Do Amálky jezdíme každé roční období. Všem doporučujeme. Krásné ubytování, ochotný personál, jídlo v Pomněnce.

Miloslava Schusterová

Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, snad jen trochu z ruky na jídlo. /20 minut /První den byl výběr z deseti chodů, což bylo velmi pozitivně hodnoceno. Další 2 dny jsme se museli spokojit s jednotným menu, v restauraci se malovalo/. To vše nám ale z pobytu nezkazilo náladu, protože jsou Luhačovice naše srdeční záležitost.

2 Vokounová

S prostředím jsme byli nadmíru spokojeni, skutečnost předčila naše očekávání. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Personál hotelu byl příjemný, nevtíravý. Se službami jsme byli spokojeni, byly poskytnuté dle objednávky. Kladně hodnotíme v tomto případě krásné, ničím nerušené soukromí.

Milena Zelená

100% spokojenost! Ubytování čisté, prostorné, vše nové, skvěle vybavené. Paní masérka příjemná a schopná. Doporučuji všem.

Soňa Dluhošová

Prostředí se nám velmi líbilo. Ve vile Amálka jsme byli opakovaně. Mohu doporučit.

Daniela Krejčí

Vše bylo super, nové apartmány, uklizené,čisté, cítily jsme se tam velmi dobře. Jídlo také v pohodě,mohu jen doporučit!

Šarka Rucká

Líbilo, celkem spokojeni. Strava velice chutná, personál perfektní, velmi chválím.

2 Vydrář

S poskytovanými službami ve Vile Amálka jsme byli velmi spokojeni. Wellnes jsme nevyužili, neboť jsme navštěvovali koupaliště na Luhačovické přehradě. Jinak vše, co bylo v nabídce bylo splněno.

Iva Seilerová

Ubytování bylo příjemné, čisto, klidné prostředí. Jediný poznatek, že by bylo třeba udělat uzamčený prostor pro kola, aby se nemusely dávat dovnitř apartmánu na koberce. Jinak spokojenost.

Anna Drápalová

Super, skvělé ubytování v nově opraveném apartmánu 3+1 v klidné části Luhačovic. Jídlo výborné, počasí také. Mohu jen doporučit.

Karel Prokopec

Ubytování - skutečnost odpovídala nabídce. Stravování - příprava a nabídka dobrá, chybělo více čerstvé zeleniny. S obsluhou spokojenost.

Tereza Frimmerová

Všechno bylo nad očekávání skvělé! Nádherné ubytování, víno na pokoji, komfort a soukromí. Byli jsme moc spokojeni.

Ivana Pazderníková

Super moderní apartmány!

Jana Chlupová

Vše bylo super. Jídlo výborné, krásně čisto v apartmánu, dostatečné množství nádobí. Jen Amálka je trošku dál od centra.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím