Danubius Hotel Marina ***

Danubius Hotel Marina ***
4,86 7
Danubius Hotel Marina ***

Přímo na břehu Balatonu najdete hotel Marina***, který spadá pod prestižní značku Danubius. Díky své skvělé poloze má hotel vlastní "balatonské" koupaliště. Ubytování nabízí v pokojích s koupelnou a satelitní TV, k dispozici je také lednička.

V hotelu je také krytý bazén, sauna a kosmetický salon. Za příplatek si můžete objednat masáže. Pokud máte rádi aktivity a sport, zahrajete si tu stolní tenis, bowling, badminton, volejbal nebo třeba kuželky.

Széchenyi utca 26
Balatonfüred, 8230
Maďarsko
balaton.sales@danubiushotels.com
Webstránka
+36 87 889 500

Recenze hotelu

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Mária Segíňová

Prostredie krásne, služby vynikajúce, strava 100%.

Mária Segíňová

Hotel bol prekrásny a zodpovedal popisu. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne uvedené a spokojní sme boli aj so stravou. Personál tiež príjemný.

Kamila Bábíčková

Celkově jsme byli velmi spokojení, děti měly dostatečné vyžití, ať už na pláži, ve vodě, na atrakcích, v bazénu, s animátory pro děti. Hotelové pokoje mají sice starší vybavení, ale na pokoji jsme se zdržovali minimálně. Vše vykompenzovala strava, všeho dostatek po celý den, personál nesmírně milý, ochotný, vstřícný. Rádi se sem opět vrátíme.

Rozália Kóšová

Prostredie - pekná, čistá pláž, s dobrým prístupom k vode. Chutné jedlo, pestrý výber, stále sa jedlo dopĺňalo. Čistý vnútorný bazén , umiestnenie hotela blízko centra. Ústretoví, milí personál.

Olga Nikodemová Nikodemová

Hotel sice nepatřil mezi nejluxusnější, ale malý pokojík byl účelně zařízen s dostatkem úložných prostor. Stejně jsme se na hotel vraceli v pozdních večerních hodinách. Vše vynahradila úžasná plážová zahrada s mnoha vzrostlými stromy, takže nebylo třeba slunečníků. Lehátek byl také dostatek. Ocenili jsme i celodenní slušný výběr jídel, nechyběla ani zelenina, ovoce, zmrzlina... Naši pubertální chlapci (i my) byli maximálně spokojeni. Hojně využívali bazén i sportoviště v zahradě. Určitě se tam rádi vrátíme!

Jiří Kuchař

Vážení přátelé ve SLEVOKINGU. Ve vámi zajištěném hotelu MARINA v Balatonfuredu, jsme přes potíže s poruchou auta, která byla s pomocí maďarské strany strany brzy vyřešena, velmi spokojeni a každému s kým hovoříme, tuto destinaci a vaše služby, vřele doporučujeme.

Iveta Škodová

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Ubytování sice skromné, ale dostačující, všechny ostatní služby předčily naše očekávání. Velmi mile nás překvapila pestrost stravy a nasazení obsluhujícího personálu. Pláž velmi příjemná, uklizená, plážový servis kvalitní. Množství zábavy pro děti i dospělé. Příjemné pro nás bylo, že na recepci byla slečna, která uměla slovensky, takže ani jazyková bariéra nevznikla. Doporučuji zapůjčení kola, která jsou ve velmi dobrém stavu (10 euro na den) a vyzkoušet cyklostezku okolo Balatonu.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím