Hotel Stáció ****

Hotel Stáció ****
4,80 152
Hotel Stáció ****

Hotel Stáció**** se nachází nedaleko budapešťského letiště. Hotel vás zaujme na první pohled - je postavený ve stylu luxusní, italské vily a je obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Vedle stylově vybavených pokojů zde najdete také příjemnou restauraci a bar. Součástí hotelu je také nádherné wellness centrum o rozloze 1000 m2.

Széchenyi u. 20.
Vecsés, 2220
Maďarsko
info@hotelstacio.hu
Webstránka
+(36) 29 353 053
+(36) 29 556 540

Recenze hotelu

152 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ivana Hýžová

Právě jsme se vrátili z pobytu. Služby na vysoké úrovni, personál velmi příjemný usměvavý a vstřícný. Hotel i okolí velmi pěkné. Wellness úžasné, velký bazén, vířivka. Sauny a posilovna top, nedá se nic vytknout. Jen velké zklamání strava. Snídaně byli skvělé, ale večeře úplný propadák. Malý výběr z příloh jen rýže nebo krokety ,nic z tamní kuchyně a pokud maso, tak na houbách, bohužel alergie. Jinak pobyt hodnotím velmi kladně.

Dušan Mrkos

Pobyt v hotelu Stáció přesně odpovídal popisu. Je v klidném prostředí a s dobrou dostupností na dopravu do centra Budapešti. Personál byl ochotný, pouze komunikace s ním jen anglicky nebo maďarsky, což nám dělalo trochu problém, ale to byl náš problém. Jinak se nám personál snažil vyjít vždy ochotně vstříc. Překvapilo nás jako starší 65ti let, že doprava je zdarma a tak jsme za cestování neutratili ani Forint. Doporučuji při pobytu si koupit nejen snídani ale i večeře. Obojí bylo formou bufetu a velice dobré. Dobré je také si v recepci hotelu zakoupit lístek na autobus Hop on - Hop of, kerý vyjde levněji než u prodejců v centru Budapešti.

Pavla Bártková

Hotel velmi příjemný, čistý, služby na úrovni. Personál vstřícný a ochotný, jídlo bylo slušné. Wellness neměl chybu. Ani cesta do centra nebyla problém. Velmi pohodlně autobusem cca 300 m od hotelu jsme jeli na metro a odtud do centra, celkem cca 35 min. Byli jsme moc spokojeni.

Jarmila Olivová

Byli jsme nadšeni, vše bylo nad naše očekávání. Naše prvotní obava, že je hotel daleko od města byla nakonec zbytečná, doprava autobusem a metrem byla výborná. Služby hotelu skvělé, strava výborná, wellness také. Můžeme jen doporučit, pokud se bude akce opakovat, znovu využijeme. Doporučuji využít okružní jízdy autobusem HOP on, HOP off, platí 48 hod. včetně výletu lodí, s českým výkladem.

Josef Branžovský

Vše bylo na jedničku, strava vynikajicí, wellness úžasný, personál milý, usměvavý, ochotný vyjít ve všem vstříc i nám, kteří nejsme příliš jazykově zdatní.

Monika Solčanová

Strava vynikajúca, wellness super, služby výborné, navštívili sme tropikárium, aquapark, centrum Budapešti, odporúčame výlet na Margaritin ostrov na Dunaji, nádherné.

Petra Stříbrná

Hotel byl skutečně luxusní, obsluha výborná, i veškeré služby v hotelu, včetně bazénu i Wellness.

Ivana Chocholatá Chocholatá

Hotel byl velmi pěkný a příjemný, prostředí odpovídalo popisu. Snídaně byly pestré a moc dobré. Personál příjemný. Věděli jsme, že hotel je poměrně daleko od centra, ale autobusová zastávka je asi 3 min. od hotelu a s trochou plánování jsme se pohodlně dostali do centra i z centra. Po celodenních prohlídkách města jsme ocenili a využívali wellness.

Roman Kugler

Byli jsme velmi spokojeni. Vše odpovídalo popisu. Můžu jedině doporučit.

Lenka Šimečková

Vše na jedničku. Prostředí kolem hotelu, hotel samotný, usměvavý a vstřícný personál, pokojový servis. Vše.

Ivo Gardáš

Vše bylo v pořádku - obsluha na recepci, hezké wellness, výborné jídlo, pěkný pokoj.

Jarmila Olivová

Ubytování velmi komfortní, personál vstřícný, jídlo nabízené formou bufetu s velmi dobrým výběrem. Wellness mile překvapil, i přes naplnění kapacity hotelu bylo možné si ho vychutnat.

Eduard Goričev

Všechno bylo na vysoké úrovni. Pobyt jsme moc užili!

Ladislav Mucska

Prostředí odpovídá popisu, ze seznamu na kupónu nic nechybělo, strava dobrá, wellness skvělý, personál vstřícný.

Petra Dunovská

Hotel je pěkný, nachází se kousek od letiště. První den jsme měli velmi dobrou servírovanou večeři o třech chodech, následující den slabší švédský stůl. V hotelu probíhala ten den svatba a dvě noci byly dost hlučné. Jídlo ve zbylých dnech bylo opět formou švédských stolů a chutné. Snídaně chutné se slušným výběrem. Hotelové wellness - bazén, vířivka, sauny a posilovna (vše od 6 do 21 hodin v ceně pobytu) zanechaly dobrý dojem. Je možné doplatit si masáže. Kousek od hotelu stavěl autobus do Budapešti, cesta ke konečné metra M3 trvala 20 minut. V Budapešti jsme se pohybovali pěšky nebo pomocí autobusu Hop on Hop.

Renata Cechova

Všechno se událo, jak jste slibovali krásný hotel i služby velká spokojenost.

Julie Ovsjannikova

Byli jsme s přítelem velmi spokojeni. Hotel je na vysoké úrovni, jídlo se nedá ani popsat jak bylo výborné. Všechno se nám moc líbilo. Wellness skvělý. Určitě doporučujeme.

Pavla Izdná

Vše bylo na výbornou, ubytování, personál, strava - doporučujeme. Za návštěvu určitě stojí tropické akvárium v Budapešti. Byl to pohodový pobyt po všech stránkách.

Erika Tóthová

So stravou sme boli spokojní, wellness bolo slabé, maličké a tým pádom plné sauny, voda v zážitkovom bazéne studená. Boli sme dvomi autami, jedno platilo parkovné a druhé pustili bez platenia

Stanislava Poizlová

S pobytom som bola veľmi spokojná. Ubytovanie sme mali super, taktiež raňajky. Skoro všetci zamestnanci hovorili po anglicky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím