Hotel Stáció ****

Hotel Stáció ****
4,79 139
Hotel Stáció ****

Hotel Stáció**** se nachází nedaleko budapešťského letiště. Hotel vás zaujme na první pohled - je postavený ve stylu luxusní, italské vily a je obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Vedle stylově vybavených pokojů zde najdete také příjemnou restauraci a bar. Součástí hotelu je také nádherné wellness centrum o rozloze 1000 m2.

Széchenyi u. 20.
Vecsés, 2220
Maďarsko
info@hotelstacio.hu
Webstránka
+(36) 29 353 053
+(36) 29 556 540

Recenze hotelu

139 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ladislav Mucska

Prostředí odpovídá popisu, ze seznamu na kupónu nic nechybělo, strava dobrá, wellness skvělý, personál vstřícný.

Petra Dunovská

Hotel je pěkný, nachází se kousek od letiště. První den jsme měli velmi dobrou servírovanou večeři o třech chodech, následující den slabší švédský stůl. V hotelu probíhala ten den svatba a dvě noci byly dost hlučné. Jídlo ve zbylých dnech bylo opět formou švédských stolů a chutné. Snídaně chutné se slušným výběrem. Hotelové wellness - bazén, vířivka, sauny a posilovna (vše od 6 do 21 hodin v ceně pobytu) zanechaly dobrý dojem. Je možné doplatit si masáže. Kousek od hotelu stavěl autobus do Budapešti, cesta ke konečné metra M3 trvala 20 minut. V Budapešti jsme se pohybovali pěšky nebo pomocí autobusu Hop on Hop.

Renata Cechova

Všechno se událo, jak jste slibovali krásný hotel i služby velká spokojenost.

Julie Ovsjannikova

Byli jsme s přítelem velmi spokojeni. Hotel je na vysoké úrovni, jídlo se nedá ani popsat jak bylo výborné. Všechno se nám moc líbilo. Wellness skvělý. Určitě doporučujeme.

Pavla Izdná

Vše bylo na výbornou, ubytování, personál, strava - doporučujeme. Za návštěvu určitě stojí tropické akvárium v Budapešti. Byl to pohodový pobyt po všech stránkách.

Erika Tóthová

So stravou sme boli spokojní, wellness bolo slabé, maličké a tým pádom plné sauny, voda v zážitkovom bazéne studená. Boli sme dvomi autami, jedno platilo parkovné a druhé pustili bez platenia

Stanislava Poizlová

S pobytom som bola veľmi spokojná. Ubytovanie sme mali super, taktiež raňajky. Skoro všetci zamestnanci hovorili po anglicky.

Tomáš Malena

Hotel je překrásný a zaměstnanci hotelu velmi příjemní a přátelští.

Silvia Szabová

Krásne prostredie, všade príjemne a voňavo, milý personál, úžasný wellness aj fitko, strava jedna báseň ako raňajky, tak aj večere.

František Bodiš

Prostredie hotela bolo veľmi dobré, presne podľa popisu. Služby a strava k absolútnej spokojnosti. Ideálne miesto na oddych a výlety do Budapešti.

Petr Káňa

Vše výborné, vřele doporučujeme. Jídlo perfektní; recepční ochotné, milé; hotel čistý a pěkný.

Kinga Dávidová

Hotel je krásný, personál velmi milý. Určitě se sem vrátíme.

Igor Pecimuth Pecimuth

Velmi spokojný s personálom aj so službami.

Vladimíra Procházková

Se všemi službami i s hotelem jsme byli spokojeni.

Ing. Mário Polónyi Polónyi

Veľmi spokojní.

Martina Škovierová

Všetko super, ale mohla by byť trošku teplejšia voda v bazéne :-)

Marian Prekop

Pekný, čistý hotel na úrovni s ochotným personálom, k tomu kvalitná strava a vynikajúci wellness, niet čo dodať.

Marian Prekop

Pekný, čistý hotel na úrovni s ochotným personálom, k tomu kvalitná strava a vynikajúci wellness, niet čo dodať.

Linda Pivodová

Hotel aj prostredie sa nám veľmi páčilo, boli sme so všetkým veľmi spokojní. Pobyt zodpovedal popisu, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené. So službami sme boli nadmieru spokojní, strava TOP, personál ochotný, ústretový a veľmi milý.

Barbora Mlčochová

S pobytem jsme byly velmi spokojeny, jídlo i wellness byly v pořádku. Personál byl rovněž vstřícný. Jediné, co hodnotím jako horší, je dostupnost hotelu a vzdálenost od centra.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím