Hotel Stáció ****


Krásné prostředí hotelu Stácio nadchne opravdu každého
 • Krásné prostředí hotelu Stácio nadchne opravdu každého

  Krásné prostředí hotelu Stácio nadchne opravdu každého

 • Hotelové wellness má rozlohu 1 000 m²

  Hotelové wellness má rozlohu 1 000 m²

 • Luxusní hotelové wellness

  Luxusní hotelové wellness

 • Hotel získal ocenění Nejlepší maďarský 4* hotel roku 2015

  Hotel získal ocenění Nejlepší maďarský 4* hotel roku 2015

 • Moderní vybavení pokojů hotelu

  Moderní vybavení pokojů hotelu

 • V hotelové restauraci se můžete rozmazlovat výbornými delikatesami

  V hotelové restauraci se můžete rozmazlovat výbornými delikatesami

 • Budapešť vás okouzlí

  Budapešť vás okouzlí

 • Populární hotel Stácio nabízí jedinečné zážitky

  Populární hotel Stácio nabízí jedinečné zážitky

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 2250

Kontaktní informace:

Hotel Stáció ****
Széchenyi u. 20.
Vecsés, 2220
Maďarsko

Hotel Stáció **** se nachází nedaleko budapešťského letiště. Hotel vás zaujme na první pohled - je postavený ve stylu luxusní italské vily a je obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Vedle stylově vybavených pokojů zde najdete také příjemnou restauraci a bar. Součástí hotelu je nádherné wellness centrum o rozloze 1000 m².

Načíst dalších 8 z 155 recenzí
Martina Kotková

Hotel krásný a čistý. Personál ochotný a polopenze opravdu bohatá. Popis nabídky přesně odpovídá. Různých slevo pobytů jsme již absolvovali mnoho, ale tento byl top. Mohu jediný doporučit.

Jitka Kropáčová

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Hotel a celkově i služby odpovídaly popisu. S jídlem jsme byli velmi spokojeni. Bohatý výběr výborného jídla byl především u večeře. Snídaně se každý den opakovaly. Ale i tak se z nabídky dalo dostatečně vybrat. Personál byl milý a ochotný. První den krom welcome drinku, nám číšník objednal i přípitek navíc. Velmi se nám líbil výlet busem a poté metrem do Budapeště. Byl to fajn zážitek. Jinak na hotelu bylo dost Čechů, takže jsme si měli každý den s kým povykládat. Bohužel, že personál neuměl ani trošku česky. Takže jsme museli oprášit angličtinu s němčinou. I tak domluva v pohodě. I na jídelníčku nám překlad do češtiny chyběl. Což nás překvapilo, když víme, že Čechů tam jezdí jistě spousta. Celkově jsme s našim prodlouženým víkendem byli velmi spokojeni a věříme, že se zde ještě někdy podíváme.

Lenka Flámová

Dovolená v hotelu Stacio byla úžasná. Hotel je velmi pěkná stavba, obklopená krásnou zahradou. Pokoje jsou čisté, vkusně zařízené, součástí každého pokoje (v prvním patře) byla teráska a i dole v zahradě bylo několik zón, kde si člověk mohl večer posedět. Wellness jsme si také moc užili. Při příjezdu jsme dostali kartičku, kterou jsme pak u vstupu do Wellness vyměnili za župany a po celou dobu pohybu jsme mohli využívat veškeré služby. V bazénu bylo několik masážních prvků, které se zapínaly v intervalu cca 15min, stejně jako vířivka. Dole v suterénu se pak nachází saunový svět, několik saun, solná komora, bazének se studenou vodou, vědro s ledem. Strava - polopenze - byla také velmi dobrá. Švédské stoly - snídaně obsahovaly vejce na různé způsoby, párky, sýry, salámy (včetně uheráku), zeleninu, ovoce, jogurty, velký výběr pečiva, cereálií. K pití pak byla celkem slušná káva z automatu a dva druhy džusů (pomeranč a jablko). Večeře - dva druhy polévek, čtyři druhy hlavního chodu (z toho jeden bezmasý) spousta zeleniny, ovoce, zákusků a tři druhy zmrzliny). Žlutý autobus na konečnou metra Kobánya- Kispest měl zastávku asi 150m od hotelu. Cesta trvala 20 minut a cena jízdného byla 310,- forintů (asi 27kč). Autobus jezdil v intervalu 1,5h a jízdní řád vám na požádání vytiskli na recepci hotelu. Na recepci hotelu také nabízeli cestu do centra vyhlídkovým patrovým autobusem za 6000,- forintů (to jsme nevyužili).

František Římský

Vzhledem k tomu, že jsem stejný pobyt absolvoval již dříve - byla splněna má očekávání a hotel drží stále svůj vysoký standard.

Eva Musilová

Nádherné prostředí, skvělé jídlo, velice ochotný personál. Doporučuji celodenní výlet po památkách prostřednictvím vyhlídkového autobusu HOP ON HOP OFF. Všem doporučuji.

Vladimir Duranka

Obed á la carte (nebol súčasťou ceny) bol skvelý. Večerný bufet (v cene) veľmi obyčajný.

Mgr. Alžbeta Štubňová

Veľmi pekný, príjemný, moderný hotel, ústretový personál, veľme pestrá a chutná strava, výborný wellness. Izby sú odhlučnené, čo zabezpečuje veľmi dobrý oddych. Služby sú na vysokej úrovni. Bar ponúka výbornú kávu, aj výborné víno. Bez výčitiek! Snáď len taká drobnosť - návod na vylepšenie: uvítali by sme dlhšiu otváraciu dobu do wellnessu, najmä pre vstup do bazéna, napr. do 22.00 hod. Vyplýva to z toho, že hotel je na periférii Budapešti a večer taký wellness po celodennej prehliadke veľkomesta veľmi dobre padne, ale už je žiaľ zatvorený. Balkóny dovybaviť terasovým nábytkom na sedenie.

Ivana Hýžová

Právě jsme se vrátili z pobytu. Služby na vysoké úrovni, personál velmi příjemný usměvavý a vstřícný. Hotel i okolí velmi pěkné. Wellness úžasné, velký bazén, vířivka. Sauny a posilovna top, nedá se nic vytknout. Jen velké zklamání strava. Snídaně byli skvělé, ale večeře úplný propadák. Malý výběr z příloh jen rýže nebo krokety ,nic z tamní kuchyně a pokud maso, tak na houbách, bohužel alergie. Jinak pobyt hodnotím velmi kladně.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím