Letohrádek sv. Vojtěch

Letohrádek sv. Vojtěch
4,75 8
Letohrádek sv. Vojtěch

Prvorepublikový Letohrádek svatý Vojtěch v obci Počátky nabízí ubytování v 11 luxusních pokojích a apartmánech. Každý z pokojů je odlišný a pojmenován po historicky významných osobnostech. Uložit se tak můžete v pokoji Lídy Baarové, Vlasty Buriana, Jana Wericha nebo třeba Huga Haase. Pokoje jsou vybaveny nádherným dobovým nábytkem.

Součástí areálu je také stylová restaurace, kde se můžete těšit na delikatesy připravované z kvalitních surovin, které pocházejí z místních zdrojů. Opečovávat vás bude obsluha v dobovém oblečení.

U Smrčku 334
Počátky, 394 64
info@svatyvojtech.cz
Webstránka
+420 561 034 834,
+420 777 098 296

Recenze hotelu

8 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Vendula Janíčková

Skvělý hotel, báječná atmosféra vás vtáhne do 50.let. Velmi příjemný personál, krásné prostředí i okolí hotelu. Jídlo také moc dobré, dle starých původních receptur. Opravdu vše je dotaženo do posledního detailu. Byli jsme velmi spokojeni a určitě se sem vrátíme. V okolí jsme navštívili muzeum kuriozit v Pelhřimově, Hrad Kámen a nedaleko hotelu jsme se prošli nádhernou přírodou po cestách pramenů. Nudit se nebudete.

Lucia Papsova

Personál hotela bol milý. V areáli hotela je park so zvieratkami, wellness bolo super. Večera bola podávaná len do 19:00 jedlá z diviny, zajace, prasiatka. V okolí je možnosť navštíviť hrady a zámky ( Hrad Lipnice nad Sázavou, Svetlá nad Sázavou, Ledec nad Sázavou) ako aj pekné mesto Telč.

Michal Vašečka

Pension sv. Vojtěch je malým zázrakem. Všichni, kdo touží po skutečně romantice, přijeďte tak jako my na zasněženou Vysočinu, zažijte vířivku na terase s výhledem do zahrady penziónu a pak poseďte u krbu. Nejromantičtější pobyt ever. Michal

Michal Navrátil

Opravdu SUPER, jak pobyt, tak skvělý personál!!! Pochvala všem, včetně paní masérky. Vše odpovídalo uvedenému na kuponu, pokud to vyjde, rádi se na zámeček vrátíme. Můžeme jen doporučit.

Tomáš Večeřa

Prostředí hotelu a personál byli skvělé, vířivka super, kuchyně vynikající, v okolí nepřeberné množství možností na výlety od sportu po památky.

Eva Miesslerová

S pobytem jsme byly spokojeny a chceme se vrátit. Zámek je krásný zvenku i zevnitř, personál příjemný, jídlo bylo zajímavé. Nejvíc mi chutnaly čerstvé škvarky, ještě teplé, to se normálně nedostane. Okolí je krásné, velký park kolem zámku se sochami, je možno tam pobýt, aniž se někam musí jet. Také je tam výstava o filmu Tři oříšky pro panenku.

Eva Miesslerová

Byly jsme velice spokojeny a chceme se vrátit. Všechno se nám líbilo, park je skutečně velký, když je hezky, není nutno ani nikam jezdit. Je to v podstatě zámek z roku 1912, nikoliv prvorepubliková vila, což je lepší, protože v té době se stavělo velice hezky, žádný funkcionalismus. K vidění je spousta krásných věcí vevnitř i venku. Ložnice se liší, každá je úplně jiná, my jsme si vyhlédly tři na příště. Kdybych měla něco kritizovat, a dělám to nerada, protože do obnovení zámku musela jít obrovská práce, tak jsou to některé koupelny. Mají černé a bílé dlaždice, jako šachovnice, až oči přecházely. V žádné historické budově jsem nic takového neviděla, a to ani v prvorepublikové. Nevím, jestli to navrhl nějaký současný architekt, možná ano, protože ve WC v přízemí jsou stěny vymalovány skvrnitě, což je současný styl. Jinak všichni byli vstřícní, jídlo dobré, pávi v parku krásní.

Dana Krausová

Hotel byl nádherný, výjimečný a útulný. Skutečnost odpovídala fotografiím i informacím uváděným o hotelu. Na místě nám bylo nabídnuto vše, co sliboval poukaz. Jídlo bylo vynikající! Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě doporučuji zákazníkům, kteří touží po klidném odpočinku, na místě, které je v čase přenese daleko od stresů.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím