Letohrádek sv. Vojtěch


Navraťte se v čase a užijte si dokonalý pobyt
 • Navraťte se v čase a užijte si dokonalý pobyt

  Navraťte se v čase a užijte si dokonalý pobyt

 • Bydlet budete v dobově vybavených pokojích

  Bydlet budete v dobově vybavených pokojích

 • Vyberete si raději pokoj Jana Wericha či snad Vlasty Buriana?

  Vyberete si raději pokoj Jana Wericha či snad Vlasty Buriana?

 • Stylová koupelna vás jistě nadchne

  Stylová koupelna vás jistě nadchne

 • Užijte si výtečnou kuchyni a obsluhu v dobových kostýmech

  Užijte si výtečnou kuchyni a obsluhu v dobových kostýmech

 • Celý interiér letohrádku je kouzelný

  Celý interiér letohrádku je kouzelný

 • Odpočiňte si ve vířivce nebo sauně

  Odpočiňte si ve vířivce nebo sauně

 • Letohrádek svatý Vojtěch najdete v obci Počátky

  Letohrádek svatý Vojtěch najdete v obci Počátky

 • Odpočiňte si v zahradě s daňky a pávy

  Odpočiňte si v zahradě s daňky a pávy

 • Zažijte netradiční romantiku v srdci Vysočiny

  Zažijte netradiční romantiku v srdci Vysočiny

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 72

Kontaktní informace:

Letohrádek sv. Vojtěch
U Smrčku 334
Počátky, 394 64
Česká republika

Prvorepublikový Letohrádek svatý Vojtěch v obci Počátky nabízí ubytování v 11 luxusních pokojích a apartmánech. Každý z pokojů je odlišný a pojmenován po historicky významných osobnostech. Uložit se tak můžete v pokoji Lídy Baarové, Vlasty Buriana, Jana Wericha nebo třeba Huga Haase. Pokoje jsou vybaveny nádherným dobovým nábytkem.

Součástí areálu je také stylová restaurace, kde se můžete těšit na delikatesy připravované z kvalitních surovin, které pocházejí z místních zdrojů. Opečovávat vás bude obsluha v dobovém oblečení.

Načíst dalších 0 z 8 recenzí
Jitka Pecháčková

Pobyt odpovídal popisu, vše bylo v pořádku. Personál byl usměvavý a vstřícný. Mohu všem doporučit.

Vendula Janíčková

Skvělý hotel, báječná atmosféra vás vtáhne do 50.let. Velmi příjemný personál, krásné prostředí i okolí hotelu. Jídlo také moc dobré, dle starých původních receptur. Opravdu vše je dotaženo do posledního detailu. Byli jsme velmi spokojeni a určitě se sem vrátíme. V okolí jsme navštívili muzeum kuriozit v Pelhřimově, Hrad Kámen a nedaleko hotelu jsme se prošli nádhernou přírodou po cestách pramenů. Nudit se nebudete.

Michal Vašečka

Pension sv. Vojtěch je malým zázrakem. Všichni, kdo touží po skutečně romantice, přijeďte tak jako my na zasněženou Vysočinu, zažijte vířivku na terase s výhledem do zahrady penziónu a pak poseďte u krbu. Nejromantičtější pobyt ever. Michal

Michal Navrátil

Opravdu SUPER, jak pobyt, tak skvělý personál!!! Pochvala všem, včetně paní masérky. Vše odpovídalo uvedenému na kuponu, pokud to vyjde, rádi se na zámeček vrátíme. Můžeme jen doporučit.

Tomáš Večeřa

Prostředí hotelu a personál byli skvělé, vířivka super, kuchyně vynikající, v okolí nepřeberné množství možností na výlety od sportu po památky.

Eva Miesslerová

S pobytem jsme byly spokojeny a chceme se vrátit. Zámek je krásný zvenku i zevnitř, personál příjemný, jídlo bylo zajímavé. Nejvíc mi chutnaly čerstvé škvarky, ještě teplé, to se normálně nedostane. Okolí je krásné, velký park kolem zámku se sochami, je možno tam pobýt, aniž se někam musí jet. Také je tam výstava o filmu Tři oříšky pro panenku.

Eva Miesslerová

Byly jsme velice spokojeny a chceme se vrátit. Všechno se nám líbilo, park je skutečně velký, když je hezky, není nutno ani nikam jezdit. Je to v podstatě zámek z roku 1912, nikoliv prvorepubliková vila, což je lepší, protože v té době se stavělo velice hezky, žádný funkcionalismus. K vidění je spousta krásných věcí vevnitř i venku. Ložnice se liší, každá je úplně jiná, my jsme si vyhlédly tři na příště. Kdybych měla něco kritizovat, a dělám to nerada, protože do obnovení zámku musela jít obrovská práce, tak jsou to některé koupelny. Mají černé a bílé dlaždice, jako šachovnice, až oči přecházely. V žádné historické budově jsem nic takového neviděla, a to ani v prvorepublikové. Nevím, jestli to navrhl nějaký současný architekt, možná ano, protože ve WC v přízemí jsou stěny vymalovány skvrnitě, což je současný styl. Jinak všichni byli vstřícní, jídlo dobré, pávi v parku krásní.

Dana Krausová

Hotel byl nádherný, výjimečný a útulný. Skutečnost odpovídala fotografiím i informacím uváděným o hotelu. Na místě nám bylo nabídnuto vše, co sliboval poukaz. Jídlo bylo vynikající! Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě doporučuji zákazníkům, kteří touží po klidném odpočinku, na místě, které je v čase přenese daleko od stresů.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím