Kaštieľ Lučivná

Kaštieľ Lučivná
4,88 16
Kaštieľ Lučivná

Kaštieľ Lučivná je malý pohádkový zámeček, který najdete v obci Lučivná v prostředí Vysokých Tater. Ubytování poskytuje v pokojích různého typu. Vy budete mít pokoj typu standard, který má možnost až dvou přistýlek. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV a minibar.

V zámečku najdete také wellness centrum, které je ideální k relaxaci (otevřeno denně do 21:00 hodin). Vychutnejte si koupel ve vířivce, oddechněte si ve finské, infra anebo parní sauně a následně se ochlaďte v ledovém bazénku. Využít můžete také relaxační místnost a masážní sprchu.

Lučivná 269
Lučivná, 059 31
recepcia@kastiellucivna.sk
Webstránka
+421 918 323 333
+421 527 884 311

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

jitka Kawijová

S poskytnutými službami jsme byli nadmíru spokojeni, hotelový personál úžasný, strava pestrá, velice chutná, wellness příjemný. Vřele doporučuji všem, nádherná dovolená.

Vlasta Kasalová

Vše bylo v naprostém pořádku, personál mile překvapil svoji vstřícností a ochotou. Hotel čistý, útulný a hlavně klidný.

Dana Divoká Divoká

Prostředí hotelu pěkné, popis odpovídal skutečnosti. Vše, co bylo na kupónu uvedeno hotel nabízel, strava výborná, personál ochotný, milý. Poloha perfektní, možno projet celé Vysoké Tatry, i Slovenský ráj.

Vladimír Melka

Hotel je skvělý, personál ochotný a vstřícný, servis a služby vynikající, vřele doporučuji.

Josef Vybíral

Plná spokojenost, nabídka odpovídala realitě, personál rychlý, ochotný a vstřícný.

Karel Valach

Vše co bylo předmětem naší dohody bylo splněno na velmi vysoké úrovni. Personál byl skvělý a věříme, že hotel ještě jednou v budoucnu navštívíme.

Daniel Horák

Hotel odpovídal popisu. Personál velmi příjemný. Nic jsme nepotřebovali vše bylo zajištěné, v podstatě jsem o personálu ani nevěděl. Tak to má být. Strava běžná hotelová, bez připomínek. Snídaně bufetová, všeho bylo dost. Večeře o 4 chodech. Vždy jsme se na večer přejedli. Do hor autem 15 minut. Wellness služby velmi příjemné. Wellness se časově kříží s časem večeří, takže je třeba sladit délku výletu a jít později na večeři, neboť s plným břichem jít do sauny není dobré. :-)

Oldřich Bareš

Prostředí hotelu krásné a nové ubytování , obsluha velmi příjemná , bohužel nám po čas dovolené pršelo , můžeme doporučit termály Vrbov , Spišský hrad , vyhlášené jeskyně například Ladová , Važanská...

Gabriela Pavlíčková Pavlíčková

Krásný hotel, útulné a čisté pokoje, velmi příjemný personál, výborné jídlo. K dispozici má hotel vířivku, parní i finskou lázeň, relaxační zónu. Můžete si také půjčit kola. Tipy na výlety: Štrbské pleso, Soliská hora, Lomnický štít, Prielom Hornádu, město Poprad - vše do dvaceti minut od hotelu. Určitě se do těchto míst znovu vrátíme.

Pavla Rozsypalová

Byla jsem velmi spokojená, personál byl opravdu úžasný, strava výborná, moc se nám tam líbilo a určitě bych doporučila známým a jistě se tam ještě někdy vrátíme. Hotel, personál i stravu bych hodnotila 1* .

Gabriela Vojkovská

Příjemný pobyt v klidném prostředí. Přátelský personál, perfektní jídlo. Doporučujeme.

Marie Flodrová

Příjemné a klidné prostředí. Služby dle nabídky poskytnuty v pořádku. Výborná strava, milý a vstřícný personál. Nádherné hory, procházky, tůry.

František Šúlek

S prostředím i službami jsme byli velice spokojeni. Můžeme jen doporučit.

Josef Váchal

V hotelu se nám velice líbilo, strava, ubytování a prostředí bylo dle nabídky. Velmi jsme ocenili wellness v nabídce 6-ti denního pobytu. Výlety v okolí Vys. Tater jsou v okruhu krátké vzdálenosti a proto je tato lokalita dobrá. Personál hotelu byl vstřícný a velmi ochotný.

Šárka Šnajdrová

Vše bylo splněno dle očekávání, personál velmi příjemný a vstřícný.

Miluše Kovaříková

Hezký den. Píši jménem mého syna. Vyprávěli mi, syn i vnuk, že hotel je ve velmi krásném prostředí a velice hezky zařízený. Se službami, které využili, byli velmi spokojeni. Strava byla velice dobrá a když si vzpomenou na milou paní, která je obsluhovala, tak není co vytknout. Smůlu měli jen v tom, že jim moc nepřálo počasí, ale to nic nemění na tom, jak byli spokojeni. Mnoho vděčných klientů a krásné jarní dny, přeje Kovaříková.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím