Duna Residence *****

Duna Residence *****
4,50 2
Duna Residence *****

Duna Residence to jsou apartmány a prázdninový park v Dunaszentmiklos (známá vinařská oblast Neszmély) ideální pro pobyt party přátel a rodin s dětmi.

Ubytování je zajištěno ve čtyř (2 místnosti) nebo šesti (3 místnosti) lůžkovém apartmánu. Součástí je vlastní koupelna a WC, vybavená kuchyň (čaj, kávovar, lednice, mikrovlnná trouba), balkón nebo terasa. Nechybí ani CD/DVD přehrávač, internetové připojené, TV SAT, fén a trezor.

V areálu nechybí supermarket, koktejlový bar, restaurace s panoramatickými terasami, salónek.

Na děti v Duna Residence opravdu nezapomněli. Najdete tu dětské hřiště, hernu, bazén, klouzačku a dětské divadlo. Možnost zajištění hlídání děti a animací. Samozřejmostí je zapůjčení židličky, ohřívače jídla, vaničky a postýlky.

Užijte si vnitřní i venkovní bazény. Zdarma můžete využít lehátka. Pro děti je zde dětský bazén a plavání pro miminka. K relaxaci poslouží i sauna, bublinkové koupele, infra a finská sauna, relaxační místnost, pára a solárium. Dopřát si můžete jednu z nabízených masáží.

Új út 25.
Dunaszentmiklós, H-2897
Maďarsko
info@dunaresidence.hu
Webstránka
+36-34/591-300

Recenze hotelu

2 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jan Kuchtík

Vše bylo celkem dobré, trochu byl první den studenější bazén.

Ivana Volková

Prostredie nádherné, pekne upravené, terasa z apartmánu veľká a poskytujúca dostatok súkromia. Služby boli veľmi dobré, personál ústretoví, milí, snažili sa vyhovieť všetkým požiadavkám, hlavne deťom. Výlet odporúčam mestečko Tatta.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím