Duna Residence *****


Užijte si pobyt se vším všudy
 • Užijte si pobyt se vším všudy

  Užijte si pobyt se vším všudy

 • Užijte si pobyt se vším všudy

  Užijte si pobyt se vším všudy

 • V parádním wellness si pořádně odpočinete

  V parádním wellness si pořádně odpočinete

 • V parádním wellness si pořádně odpočinete

  V parádním wellness si pořádně odpočinete

 • K dispozici je také vnitřní bazén

  K dispozici je také vnitřní bazén

 • K dispozici je také vnitřní bazén

  K dispozici je také vnitřní bazén

 • Po náročném dni si zajděte do vířivky

  Po náročném dni si zajděte do vířivky

 • Duna Residence nabízí luxusně zařízené apartmány

  Duna Residence nabízí luxusně zařízené apartmány

 • Pokoje jsou pohodlně zařízeny

  Pokoje jsou pohodlně zařízeny

 • Komfortní vybavení apartmánů

  Komfortní vybavení apartmánů

 • Součástí je i kuchyňka

  Součástí je i kuchyňka

 • Těšte se na místní speciality

  Těšte se na místní speciality

 • Atmosféra hotelu je více než přátelská

  Atmosféra hotelu je více než přátelská

 • Užijte si nádherné prostředí Maďarska

  Užijte si nádherné prostředí Maďarska

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 84

Kontaktní informace:

Duna Residence *****
Új út 25.
Dunaszentmiklós, H-2897
Maďarsko

Duna Residence, to jsou apartmány a prázdninový park v Dunaszentmiklos (známá vinařská oblast Neszmély) - ideální pro pobyt party přátel nebo pro rodiny s dětmi. V areálu nechybí supermarket, koktejlový bar, restaurace s panoramatickými terasami, salónek.

Hotel je velmi přátelský k rodinám s dětmi. Najdete tu různé atrakce pro děti včetně herny a dětského divadla. Samozřejmostí je zapůjčení židličky, ohřívače jídla, vaničky a postýlky.

2 Prokopová

Ubytování nádherné. Úžasný apartmán 3+KK, jen hygienické věci - ručníky, mýdlo, jar, houby na nádobí apod. si vezměte s sebou. Nádherný výhled z apartmánu č.56. Opravdu krása a velmi čisto! Jídlo průměrné, nic moc výběr, samé schody, takže pro kočárky to úplně není. Vnitřní areál s bazénem a venkovní bazén nic moc. Vše dost malé, voda v bazénu venku v červenci ledová, minimum lehátek, obsluha příjemné, ale jinak než maďarsky se moc nedomluvíte. Na recepci byly dámy opravdu milé, uměly německy či anglicky, na baru 2 lidé také mluvili anglicky, ale zbytek personálu, asi brigádníci absolutně nic. Když to shrnu, ubytování určitě doporučuji, pokud máte vlastní program - kola, výlety apod, hodnotím 5*. Zbytek - jídlo+ wellness max 3*. Celkově bych se sem právě kvůli tomu malému vyžití s dětmi, malému a studenému venkovnímu bazénu a průměrnému jídlu už nevrátila.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, paní Prokopová, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na náš hotel. Je nám líto, že jste u nás zažila tyto nepříjemnosti. Do apartmánů vždy chystáme čisté ručníky a také přikládáme ručníky navíc pro každého ubytovaného zákazníka. Tímto protokolem se striktně řídíme. Pravděpodobně se stala chyba při úklidu. Prověřím každý apartmán s naším úklidovým manažerem. Jsme však rádi, že Vás potěšil výhled z hotelu. Právě kvůli tomuto výhledu má hotel takovou výšku - chtěli jsme klientům poskytnout toto potěšení z výhledu. Bazén je nastaven na 30 stupňů celsia v letních měsících, od podzimu do jara pak na 32. Každého člena našeho hotelu školíme v německém a anglickém jazyce. Budeme i do budoucna rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, která nám pomůže zlepšit kvalitu našich služeb. Best Regards, Adam Pinter Director of Operations

Stanislava Čížková

Apartmány jsou prostorné a dobře vybavené, ale úroveň ***** určitě nemají, před pár lety asi ano. Je tam pouze jeden menší bazén venkovní s 1 skluzavkou a jeden malý kruhový vnitřní s teplou vodou. Wellness bylo standardní - infra kabina a sauna. Bufetové snídaně i večeře byly dobré. V celém areálu bylo čisto a klid.

Anna Mészárosová

S apartmánom sme boli veľmi spokojný. Kuchyňa je plne vybavená - chladnička, umývačka riadu atď. Izby sú veľmi pekné, príjemne zladené. Kúpeľňu a toaletu by som nehodnotila ako 5*, ale samozrejme čistota bola aj v týchto priestoroch. Strava bola tiež výborná. Voda v bazéne trošku studená, ale keďže sme boli bez detí, nám to nevadilo.

Jan Kuchtík

Vše bylo celkem dobré, trochu byl první den studenější bazén.

Ivana Volková

Prostredie nádherné, pekne upravené, terasa z apartmánu veľká a poskytujúca dostatok súkromia. Služby boli veľmi dobré, personál ústretoví, milí, snažili sa vyhovieť všetkým požiadavkám, hlavne deťom. Výlet odporúčam mestečko Tatta.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím