Romantické prostředí u Brněnské přehrady
 • Romantické prostředí u Brněnské přehrady

  Romantické prostředí u Brněnské přehrady

 • Užijte si dovolenou v hotelu Fontána

  Užijte si dovolenou v hotelu Fontána

 • Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně zařízeny

  Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně zařízeny

 • Můžete si zaplavat ve vyhřívaném bazénu

  Můžete si zaplavat ve vyhřívaném bazénu

 • Odpočiňte si ve vířivce

  Odpočiňte si ve vířivce

 • Hotel leží přímo u Brněnské přehrady

  Hotel leží přímo u Brněnské přehrady

 • Brno a jeho atmosféru si zamilujete

  Brno a jeho atmosféru si zamilujete

 • Hrad Špilberk býval slavným vězením

  Hrad Špilberk býval slavným vězením

 • Při návštěvě ZOO se takhle rozhodně tvářit nebudete

  Při návštěvě ZOO se takhle rozhodně tvářit nebudete

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 368

Kontaktní informace:

Hotel Fontána
Kníničky 814
Brno, 635 00
Česká republika

Hotel Fontána *** se nachází v klidném prostředí přímo u Brněnské přehrady. Ačkoli je všude kolem krásná příroda, do centra města se dostanete za 20 minut.

Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a nádherným výhledem na vodní hladinu přehrady. V některých pokojích je k dispozici také LCD TV.

Odpočiňte si v hotelovém wellness. Čeká na vás vyhřívaný bazén se slanou vodou, vířivka, turecké lázně a sauny. Vybrat si můžete také z nabídky masáží.

Načíst dalších 8 z 28 recenzí
Jiří Hruška

Prostředí hotelu je příjemné, pokoj běžně zařízen, dobré postele, wellness celkem malý, zato slaná voda - to bylo příjemné, strava byla vyvážená a chutná, personál se nám věnoval.

Maja Didekova

Spokojnost. Dobra poloha.

Pavla Žižková

V hotelu Fontána jsme byli moc spokojeni, výborné ubytování, vstřícný přístup personálu zvlášť na recepci (měnili jsme termín pobytu), teplý bazén, příjemná vířivka, krásné prostředí brněnské přehrady. Vřele doporučuji.

Jiří Jareš

Byly jsme spokojeni s pobytem, pokoje prostorné, čisté, strava byla výborná, personál ochotný /tady hodnotím známkou 1 /výborná/. Jen malá výtka - na pokojích a ve Wellness nebyl jediný věšák, kam by si bylo možno pověsit oblečení, ručník, župan atd. finská sauna čistá - perfektní relax, pára nefungovala /nám to nevadilo/. Bázen - čistota hodnotím známkou 3 /dobrá/ , vířivka 4 /dostatečná/, tam jsme nešly . Vířivku nám však vynahradila vířivá vana v samostatné místnosti. Ta se dala napustit čistou vodou - tady jsme si to užili na 1. Celkově tak wellness 2 /chvalitebný/.

Darja Mičová

Pobyt odpovídal popisu, jídlo bylo vynikající, ale vybavení hotelu je trošku starší.

Marie Jůnová

Prostředí hotelu odpovídá popisu, moc se nám líbilo, wellness i strava také v pořádku, a hlavně personál hotelu - tzn. recepce, číšník - všichni se snažili a vytvořili nám tak velmi příjemnou atmosféru z hotelu možnost velkého množství výletů - např. hrad Veveří a vůbec město Brno a okolí Byl to úžasný víkend, moc děkujeme Marie z jižních Čech

Pavel Holec

Personál: Super Wellness: Byl určený čas od 16:oo, ale paní recepční nás tam, pustila po celý den.

Lenka Borovková

První pohled na hotel z parkoviště nebyl moc vábný. Pokoj a wellness nás mile překvapilo, 3 sauny, bazén a vířivka. Personál ochotný, splnil vše co nás napadlo. Jídlo v restauraci bylo také nad naše očekávání. Vše vypadalo krásně a bylo velice chutné. Doporučuji :)

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím