Hotel Fontána

Hotel Fontána
4,71 24
Hotel Fontána

Hotel Fontána *** se nachází v klidném prostředí přímo u Brněnské přehrady. Ačkoli je všude kolem krásná příroda, do centra města se dostanete za 20 minut.

Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a nádherným výhledem na vodní hladinu přehrady. V některých pokojích je k dispozici také LCD TV.

Odpočiňte si v hotelovém wellness. Čeká na vás vyhřívaný bazén se slanou vodou, vířivka, turecké lázně a sauny. Vybrat si můžete také z nabídky masáží.

Kníničky 814
Brno, 635 00
Česká republika
rezervace@fontanahotel.cz
Webstránka
+420 724 704 536

Recenze hotelu

24 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Darja Mičová

Pobyt odpovídal popisu, jídlo bylo vynikající, ale vybavení hotelu je trošku starší.

Marie Jůnová

Prostředí hotelu odpovídá popisu, moc se nám líbilo, wellness i strava také v pořádku, a hlavně personál hotelu - tzn. recepce, číšník - všichni se snažili a vytvořili nám tak velmi příjemnou atmosféru z hotelu možnost velkého množství výletů - např. hrad Veveří a vůbec město Brno a okolí Byl to úžasný víkend, moc děkujeme Marie z jižních Čech

Pavel Holec

Personál: Super Wellness: Byl určený čas od 16:oo, ale paní recepční nás tam, pustila po celý den.

Lenka Borovková

První pohled na hotel z parkoviště nebyl moc vábný. Pokoj a wellness nás mile překvapilo, 3 sauny, bazén a vířivka. Personál ochotný, splnil vše co nás napadlo. Jídlo v restauraci bylo také nad naše očekávání. Vše vypadalo krásně a bylo velice chutné. Doporučuji :)

Karel Kvasnak

Všechno bylo super, byli jsme velice spokojeni, vynikající jídlo, skvělé wellness centrum, veliký pokoj s balkonem. Příjemný a vstřícný personál.

Michaela Ježková Vančurová

Klidný hotel, vše odpovídalo popisu.

Petra Pekárková

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál byl vstřícný k našim požadavkům. Obdrželi jsme všechno, co bylo uvedeno na kupónu. Pobyt odpovídal popisu. Jídlo bylo velmi chutné a porce úplně stačily. Váš hotel mohu vřele doporučit svým známým a dalším zákazníkům.

Jolana Fukalová

Vše odpovídalo popisu, milý personál hotelu, skvělé jídlo a služby.

Marie Jůnová

Personál hotelu úžasný, paní recepční pomáhala odhrnovat sníh u auta, jídlo bez problémů, všude velice ochotní, vše, co bylo na kuponu, jsme obdrželi, wellness taky v pohodě.

Miroslav Zavadil

Hotel čistý v hezké lokalitě. Vše co bylo prezentováno v kuponu jsem měli možnost vyčerpat. Služby výborné, personál milý, vstřícný, nadstandartní obsluha. Wellnes třešničkou na dortu. Pěkné nové designové vybavení. Pobyt mohu doporučit i ostatním.

Markéta Vlastníková

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Na hotelu jsme byli skoro sami z důvodu pobytu po sezoně a také asi, že byl všední den. Výborné wellness! Spousta hotelů si hraje na wellness, ale v tomto hotelu bylo vše, sauna, pára, bazén, vířivka, sprchy s masážními hlavicemi, infra sauna. Okolí krásné, jeli jsme parníčkem, pak se svezli elektrolodičkou, prošli se podél přehrady. Pobyt pro nás neměl chybu.

Petra Justová

Hotel byl čistý, popis kuponu odpovídal. To co bylo v balíčku jsme využili, personál byl velmi ochotný.

Romana Jedličková

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hlavně wellness a prostředí bylo výborné. Strava poněkud chudší, ale za to byl velmi příjemný personál. Doporučila bych tento pobyt dalším zákazníkům, protože je zde velká možnost tipů na výlet. Tři dny je skoro málo na tento pobyt.

Magda Sedláčková

V hotelu se nám moc líbilo. Pokoj byl pohodlný. Možnost zaplavat si v bazénu již před snídaní. Výlet pěšky na Veveří a zpět lodí, mohu jen doporučit.

Hana Hossnerová

Starší zařízení pokoje, jinak pokoj odpovídal popisu. Personál milý, strava dobrá a dostatečné porce. Nám nepřálo počasí, ale doporučujeme výlet lodí spojený s prohlídkou zámku Veveří.

Jana Ulicová

Prostředí hotelu i personál byl moc fajn.

Daniela Sigmundova

Popis odpovídal, obdrželi jsme vše z kuponu, spokojenost i s personálem i s poskytnutými službami.

Monika Vrbková

S pobytem jsme byli spokojeni, příjemný a ochotný personál, hlavně paní na recepci, vždy poradila, pomohla. Hotel na klidném místě v blízkosti přehrada. Strava a wellness bez výhrad, vše v pořádku.

Kamila Neuwirthova

Prostředí hotelu se nám líbilo. Kousek k přehradě a do centra jsme jezdili autem. S hotelovými službami jsme byli také spokojeny.

Natálie Šmahlíková

Prostředí se nám velmi líbilo. Personál byl velmi vstřícný a nápomocný. Strava i wellness bylo nejlepší a byli jsme moc spokojeni.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím