Sporthotel Olympia

Sporthotel Olympia
4,17 6
Sporthotel Olympia

Hotel Olympia*** leží na Šumavě v obci Zadov, jen 300 metrů od lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Je tedy ideálním místem pro milovníky lyžování, ale i pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) mají vlastní sociální zařízení, televizor a krásný výhled.

Najdete tu i bar a hernu s kulečníkem, šipkami, stolním tenisem a stolním fotbálkem, kam se můžete uchýlit večer. Také vám rádi uschovají lyže a zapůjčí Nordic Walking hole. Pro děti je zde dětský koutek, venku dětské hřiště s houpačkou. Hotel má své vlastní wellness centrum, kde je vířivka i sauna, infrasaunu a bazének se studenou vodou.

Zadov 349
Stachy, 384 73
recepce@sporthotelolympia.cz
Webstránka
388 428 224

Recenze hotelu

6 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Milena Dudíková

V hotelu bylo čisto, i když by si zasloužil rekonstrukci. Personál byl vstřícný a ochotný ,jídlo dobré a dostatečné množství. Líbil se nám tento čtyřdenní pobyt s polopenzí .Navíc je to strategické místo pro sjezdové a běžkové lyžování.

jana krejčová

Strava výborná, personál velmi ochotný, pouze wellness průměrný, postředí hotelu nám vyhovovalo. Vadilo nám, že před hotelem nesvítí žádné pouliční lampy.

Alena Davidová

Velmi se nám líbilo, příjemný personál, chutná strava, čisté ubytování.

Zdenek Suchomel

Obdrželi jsme všechny služby, které byly v nabídce. Strava odpovídala našim potřebám. Personál hotelu byl ochotný, obsluha v jídelně velmi dobrá. Díky překrásnému počasí jsme poznali nádhernou přírodu a památky Šumavy.

jiří rail

Hotel byl slušný, čistý, vše sedělo podle voucheru, personál velmi příjemný. Vřele doporučuji.

Pavlína Caisová

Prostředí hotelu je starší, pokoje menší, přesto jsme byli velice spokojeni. Bohatá polopenze, která uspokojí i největší hladovce. Cena odpovídá. Služby dostačující. Jako plus je pro nás dětský koutek.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím