Hotel Bobbio ***

Hotel Bobbio ***
4,51 76
Hotel Bobbio ***

Hotel Bobbio*** najdete v klidné a luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti. V komfortně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV, minibar) panuje příjemný chládek, což oceníte zvlášť v létě. Stejně tak přijde vhod posezení v nádherné zimní zahradě s výhledem do okolní přírody. Od hotelu se snadno dostanete přímo do centra města.

Béla király út. 47
Budapešť, H 1121
Maďarsko
info@bobbio.hu
Webstránka
+(36) 12 744 000

Recenze hotelu

76 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Dita Kubešová

Krásné prostředí hotelu, trochu vzdálené od centra, ale v zeleni, busem 155 za chvíli v centru. Krásné posezení v prosklené zimní zahradě. V ceně zahrnut voucher na celodenní vstup do lázní + infrasauna 30 minut, což jsme ani nevyužili.

Kamila Trmalová

Prostředí hotelu bylo hezké, jen mohla být uklizenější koupelna. Jinak bylo vše v pořádku, jak s využitím sauny, tak s vouchery do lázní. Personál byl velice milý.

Alojz Flachbart

Příjemné prostředí, odpovídá popisu, vše jsme obdrželi, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, personál příjemný, doporučujeme.

Šárka Valošková

Velmi příjemný hotel se snaživým personálem.

Milan Gruň

Pobyt splnil naše představy, klidná část Budapešti, čisto, snídaně na úrovni, byli jsme spokojeni.

Eliška Saganová Saganová

Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu. Jednu noc nás v pokoji sice budil hlučný kotel (pozor na pokoj 207 :)), ale druhý den nám byl na základě stížnosti přidělen bez problému nový pokoj. O pobyt byl zřejmě velký zájem, a tak byli v hotelu jen Češi :)

Michaela Vránová

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, zejména zimní zahrada v zeleni. Hotel byl krásně podzimně nazdobený. Pokojíky byly dobře vybavené, snídaně byla dostatečně pestrá - každý si mohl vybrat dle chuti. Personál na hotelu je na standardní úrovni, jen pí. v recepci by mohla být vstřícnější. Saunu jsme ani z časových důvodů nevyužili. Dostupnost do centra Budapešti byla také vyhovující.

Vendulka Zemanová

Do centra sice cca 30 min, ale díky MHD nám to vůbec nevadilo, naopak jsme ocenili klid a krásné prostředí hotelu. Pokoje čisté, snídaně dostačující, personál příjemný. Pobyt jsme si moc užili.

Radek Jankura

Příjemný menší hotel na úrovni. Přesně odpovídající očekávání.

Andrej Csefalvay

Personal mili a ustretovi, prostredie vhodne na turistiku.

Pavel Papřok

Hotel Bobbio se nachází na trochu odlehlejším místě než jsem byl dosud při mých pobytech v Budapešti zvyklý, spojení městskou dopravou však je dostatečně časté a spolehlivé. Celkově klid místa téměř připomíná vesnici - jeho členité okolí a množství zeleně dokonale izoluje hluk města, zahradní posezení hotelové restaurace i balkóny tak umožní i příjemné venkovní posezení. Obrovskou výhodou hotelu je parkování v zahradě hotelu zdarma, u většiny ostatních budapešťských je totiž parkování poměrně nepříjemně zpoplatněno (řádově až stovky Kč za den!). Další výhodou jsou vstupenky do lázní Szechenyi zdarma, pokud se nepletu tak zde jde o úsporu dalších cca sedmset Kč při návštěvě lázní, kterou považuji za téměř povinnou! Co se týče hotelových snídaní, tak ty byly spíše průměrné, ale dostačující. Hotel byl při naší návštěvě v červnu téměř prázdný, takže všude bylo až neobvyklé ticho a klid. Pokoje nepříliš velké, ale dostačující a čisté. Co se týče balkónů, tak je třeba zmínit, že v případě několika pokojů spodního patra jde o společnou terasu, to může být někdy výhoda, jindy nevýhoda. Ostatní balkóny už jsou samostatné.

mojmir klimek

Velmi spokojen. Příště pojedu zase byl jsem tam již jednou.

Ľubomír Holeček

Prostredie veľmi pekné a služby boli tiež na veľmi dobrej úrovni.

Joana Schambergerová

menší hotel, pěkné prostředí, vybavení na avizované kategorii. Strava skromnější, nic méně dostačující. Bylo možno za poplatek si prodloužit pobyt až do večerních hodin před odjezdem. Hotel se nachází ve vilové čtvrti, dosažitelný MHD cca 15 min. na metro nebo autobus. S dopravou nebyly žádné problémy, naší velkou výhodou byl tentokrát náš věk (oba nad 65 let) mohli jsme jezdit zdarma, jen na osobní identifikační doklad, pas,OP. Často tam revizoři kontrolují. Poukaz do lázní jsme obdrželi a také využili. Další naší výhodou byla komunikace v maďarštině. Personál velmi vstřícný. Wellness jsme nevyužili, nebyl čas. Navštívili jsme všechny hlavní památky, je dobré navštívit Citadelu, Matyášův chrám, Rybářskou baštu atd... V hotelu jsme dostali mapu a brožurku pro turisty, kde jsou dobré tipy na výlety. Pro zdravotní problémy jsem byla jeden den hospitalizována v nemocnici, byla mi poskytnuta první pomoc, jeden den je bezplatně na evropský zdravotní průkaz.

Renáta Bráblíková Bráblíková

Nic nemůžeme vytknout, hotel hezký, strava výborná, personál milý a vstřícný.

MILOŠ HRADIL

Prostředí hotelu velmi pěkné, služby dle nabídky, personál vstřícný a ochotný. Neuměli jsme skoro vůbec anglicky jen základy německy doporučuji si stáhnout do mobilu překladač a aspoň základní fráze se naučit, ale nakonec jsme se dorozuměli, doporučuji výlet do Tropicária - největší akvárium super zážitek, v noci u Dunaje krása. Doporučuji aspoň 5-6 dní pobyt ,termální lázně také super, i okolí.

Jaroslav Hrdlička

Vše odpovídalo očekávání, personál hotelu ochotný, do centra doporučujeme užívat MHD.

Beata Kállayová

Prostredie bolo krasne, pekna cista velka izba, strava priemerna, ale stacila, jedine minus je v nedoplnani peciva...dobra dostupnost autobusom k centru mesta, personal mily a ustretovy...

Beáta Součková

Personál velmi ochotný, milý. Prostředí hotelu přesně odpovídalo popisu. Zimní zahrada vybízí k posezení!

Martina Kalandříková

Hotel byl pěkný, čistý, velké snídaně. Lokalita hotelu byla trochu odlehlá, ale dostat se do centra města MHD nebyl problém.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím