U hotelu leží nádherné jezero
 • U hotelu leží nádherné jezero

  U hotelu leží nádherné jezero

 • Profesionální whirlpool vířivka je ideální k relaxaci

  Profesionální whirlpool vířivka je ideální k relaxaci

 • Bazén se slanou mořskou vodou

  Bazén se slanou mořskou vodou

 • Relaxujte co jen to půjde

  Relaxujte co jen to půjde

 • Pokoje jsou komfortně zařízené a mají možnost přistýlky

  Pokoje jsou komfortně zařízené a mají možnost přistýlky

 • Těšte se na bohatou polopenzi včetně zmrzlinového bufetu

  Těšte se na bohatou polopenzi včetně zmrzlinového bufetu

 • Menu uspokojí i nejnáročnější labužníky

  Menu uspokojí i nejnáročnější labužníky

 • Hotelová recepce s lobby barem

  Hotelová recepce s lobby barem

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 440

Kontaktní informace:

Hotel Lions
Nesuchyně 31
Mutějovice, 270 07
Česká republika

Oblíbený Hotel Lions leží v půvabné vesničce Nesuchyni. Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje STANDART KOMFORT. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem. V areálu je WiFi zdarma.

Strava se podává v hotelové restauraci. Hotel má také svou vinotéku s bohatým výběrem tuzemských i zahraničních vín. Budete-li mít chuť na koktejl nebo něco ostřejšího, je pro vás připraven bar.

Načíst dalších 8 z 31 recenzí
Jitka Blažková

Prostředí výborné, klidné, spousta sportovního vyžití. Obsluha velice milá. Jediná škoda, že nešly objednat masáže z důvodu nemoci masérky, takže tam budeme muset znovu. Bylo opravdu krásně.

Petra Kalcovská

Hotel odpovídal popisu, velmi pěkné prostředí, vše čisté a personál příjemný.

Irena Kulišová

Hotel krásný, velmi příjemný personál, vřele doporučuji! Určitě si pobyt rádi zopakujeme!

Martina Hejdová

Velmi pěkné prostředí, luxusní zařízení pokoje, výborné jídlo, navíc jsme dostali lepší pokoj než byl v ceně poukazu, neboť v době telefonického ověření byly standardní pokoje volné a po zakoupení voucheru a písemné objednávce byly již obsazené a k dispozici byly jen pokoje superior lux s příplatkem - když jsem se proti tomu ohradila, nabídli nám lepší pokoj bez příplatku! Velmi příjemný personál. Doporučuji

Pavlína Zieglerova

Vše, co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi. Personál hotelu byl vstřícný a na vysoké profesionální úrovni. Byli jsme velmi spokojeni, doporučuji dalším zákazníkům.

Gabriela Fellingerová

Prostředí hotelu bylo pěkné, všude bylo čisto. Jídlo nám chutnalo. Obsluha byla velmi příjemná a pozorná po celou dobu našeho pobytu. Doporučuji!

Lenka Volfová

Vše super, moc doporučujeme a rádi se vrátíme.

Martin Černý

Prostředí hotelu se nám líbilo. Bohužel je to ale velký komplex. Na takové množství lidí je wellness malý, vířivka pouze pro 4 lidi, malý bazén a pára. Možná, že to někteří lidé vzdali nebo jsme měli štěstí a přišli vždy ve vhodnou dobu těsně po otevření wellness, tak jsme se dostali jak do vířivky i bazénu. Možná by vedení hotelu mohlo popřemýšlet při tak velkých ubytovacích kapacitách po rozšíření nabídky wellness vybudováním další vířivky, sauny apod. Se stravou jsme byli spokojeni. Sportovní vyžití je také na úrovni, bowling, nové hřiště na minigolf, šipky, půjčení kol. Z výletů bych doporučil návštěvu malebného městečka Rakovník nebo Krušovice s pivovarem, kde se můžete dobře najíst v restauraci U lípy.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím