Hotel Lions

Hotel Lions
4,50 16
Hotel Lions

Oblíbený hotel Lions v Nesuchyni. Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje STANDART KOMFORT. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem. V areálu WiFi zdarma.

Bohatá polopenze se podává v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou švédských stolů. Večeře se podává v čase od 18:00 do 20:00 formou bufetových stolů a skládá se z polévky, salátu, teplého bufetu s výběrem dvou hlavních jídel a příloh a samoobslužného zmrzlinového bufetu.

Hotel má také svou vinotéku s bohatým výběrem tuzemských i zahraničních vín. Budete-li mít chuť na koktejl či něco ostřejšího, je pro vás připraven bar.

Nesuchyně 31
Mutějovice, 270 07
Česká republika
info@stredisko-nesuchyne.cz
Webstránka
+ 420 313 575 452

Recenze hotelu

16 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Vladimír Koryčánek

Moc spokojeni, velmi příjemný a ochotný personál. Krásné prostředí, vynikající jídlo, výborné wellness. Dobré ubytování doporučuji !!!!!!

Androniki Valentová

Vše bylo Ok, prostředí velmi pěkné, jídlo výborné, personál příjemný a ochotný. Velka spokojenost se vším.

Daniel Říha

V pořádku, vše odpovídalo nabídce.

Miroslav Šustr

Velmi příjemné a klidné prostředí.S procedurami a sportovními hrami jsem byl spokojen.Služby i personál vše v pořádku,stravování perfektní,wellness na tak velký areál jeden bazén by ušel ale jedna sauna a jedna vířivka se mi zdá málo.Hotel Lions bych určitě doporučil moc se mi tam líbilo.

Radmila Sekyrová

V hotelu se nám moc líbilo. Vše jak je inzerováno na obrázcích. Personál byl velmi příjemný, milý a ochotný.

Michal Pikna

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi, strava byla výborná, wellness a ostatní aktivity byly dobré, (i když je ještě co vylepšovat) a personál hotelu byl vynikající.

Lenka Musílková

Hotel byl moc hezký, personál velice ochotný a strava průměrná.

Pavel Manžel

Prostředí super, personál příjemný. Co se týče jídla, tak si též nemohu stěžovat. Byli jsme spokojeni a určitě se ještě do Lions v Nesuchyni pojedem podívat.

Jana Štruplová

Hotel je pěkný, příjemný a ochotný personál. Vhodný i pro rodiny s dětmi. Tichý, dobré jídlo přizpůsobené i pro děti. Wellness pěkný, bazén se slanou vodou příjemný. Měli jsme rezervaci na bazén a super. Doporučuji všem. Jediné co nám chybělo byla aspoň mini lednice na pokoji na mléko a jogurt pro děti.

Dana Kolcavova

Prostředí hotelu je krásné, pro relaxaci jako stvořené, vše bylo super a splnilo naše očekávání, ochotní číšníci, Těm opravdu patří poklona. Jen večeře nespnili to, cim se hotel pyšní, a to vyhlasenou kuchyní? Bylo to spíš jako závodní stravování. Ale jinak super :-)

Ferdinand Hodas

Krásný hotel, velmi příjemný personál, byli jsme spokojeni.

Marta Hessová

Velice pěkné prostředí, služby byly na úrovni, milá a příjemná obsluha.

Vlasta Blažková

Skvělý hotel, nadstandardně starostlivý a usměvavý personál, vynikající jídlo. Můžeme jenom doporučit :-) !

Zuzana Řeháková

Se vším (ubytování, strava, wellness, personál) jsme byli naprosto spokojeni, můžeme doporučit. Je tu i spoustu možností ke sportovnímu vyžití...

Miroslav Kraus

Pěkně vybavené sportovně-relaxační středisko, na velmi slušné úrovni ubytování a stravování, příjemný personál. Možno jenom doporučit.

Marcela Vršecká

Vše v pořádku, jídlo výborné, obsluha profesionální. Za návštěvu stojí Kadaň a zámecký park v Krásném Dvoře.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím