Hotel Lions

Hotel Lions
4,58 24
Hotel Lions

Oblíbený hotel Lions v Nesuchyni. Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje STANDART KOMFORT. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem. V areálu WiFi zdarma.

Bohatá polopenze se podává v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou švédských stolů. Večeře se podává v čase od 18:00 do 20:00 formou bufetových stolů a skládá se z polévky, salátu, teplého bufetu s výběrem dvou hlavních jídel a příloh a samoobslužného zmrzlinového bufetu.

Hotel má také svou vinotéku s bohatým výběrem tuzemských i zahraničních vín. Budete-li mít chuť na koktejl či něco ostřejšího, je pro vás připraven bar.

Nesuchyně 31
Mutějovice, 270 07
Česká republika
info@stredisko-nesuchyne.cz
Webstránka
+ 420 313 575 452

Recenze hotelu

24 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Martin Černý

Prostředí hotelu se nám líbilo. Bohužel je to ale velký komplex. Na takové množství lidí je wellness malý, vířivka pouze pro 4 lidi, malý bazén a pára. Možná, že to někteří lidé vzdali nebo jsme měli štěstí a přišli vždy ve vhodnou dobu těsně po otevření wellness, tak jsme se dostali jak do vířivky i bazénu. Možná by vedení hotelu mohlo popřemýšlet při tak velkých ubytovacích kapacitách po rozšíření nabídky wellness vybudováním další vířivky, sauny apod. Se stravou jsme byli spokojeni. Sportovní vyžití je také na úrovni, bowling, nové hřiště na minigolf, šipky, půjčení kol. Z výletů bych doporučil návštěvu malebného městečka Rakovník nebo Krušovice s pivovarem, kde se můžete dobře najíst v restauraci U lípy.

Veronika Mochurová

Prostředí hotelu bylo příjemné, jediné co nám vadilo bylo, že jsme byli ubytovaní daleko od hlavní budovy a muselo se chodit venkem. Ano odpovídal, jediné co nás zklamalo byl malý bazén, do kterého jsme se přes davy lidí nedostali. Služby odpovídaly popisu. Personál ochotný a milý, zejména mladý číšník Jamall. Určitě Praha , Karlovy Vary, Rakovník ...

Markéta Červová

Čistý, krásný hotel, milý a vstřícný personál, jídlo skvělé.

Eliška Janíková

Nádherný komplex, služby super.

Vladislav Kučera

Prostředí hotelu je nádherné. Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Strava byla chutná - možná by mohla být pestřejší. Personál hotelu byl vstřícný a ochotný.

Iveta Černá Černá

Ubytování bylo pěkné, jídlo výborné. Jen malý bazén na velký počet klientů.

Alena BŘOUŠKOVÁ

Prostředí bylo skvělé, vše jsme dostali, jak bylo uvedeno, wellness též super, personál také skvělý ,tento hotel doporučuji.

Vladimír Koryčánek

Moc spokojeni, velmi příjemný a ochotný personál. Krásné prostředí, vynikající jídlo, výborné wellness. Dobré ubytování doporučuji !!!!!!

Jaroslav Jirik

Vše na velmi dobré úrovni. Kdybych měl svoji firmu, chtěl bych mít takové zaměstnance. To mluví za vše.

Androniki Valentová

Vše bylo Ok, prostředí velmi pěkné, jídlo výborné, personál příjemný a ochotný. Velka spokojenost se vším.

Daniel Říha

V pořádku, vše odpovídalo nabídce.

Miroslav Šustr

Velmi příjemné a klidné prostředí.S procedurami a sportovními hrami jsem byl spokojen.Služby i personál vše v pořádku,stravování perfektní,wellness na tak velký areál jeden bazén by ušel ale jedna sauna a jedna vířivka se mi zdá málo.Hotel Lions bych určitě doporučil moc se mi tam líbilo.

Radmila Sekyrová

V hotelu se nám moc líbilo. Vše jak je inzerováno na obrázcích. Personál byl velmi příjemný, milý a ochotný.

Michal Pikna

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi, strava byla výborná, wellness a ostatní aktivity byly dobré, (i když je ještě co vylepšovat) a personál hotelu byl vynikající.

Lenka Musílková

Hotel byl moc hezký, personál velice ochotný a strava průměrná.

Pavel Manžel

Prostředí super, personál příjemný. Co se týče jídla, tak si též nemohu stěžovat. Byli jsme spokojeni a určitě se ještě do Lions v Nesuchyni pojedem podívat.

Jana Štruplová

Hotel je pěkný, příjemný a ochotný personál. Vhodný i pro rodiny s dětmi. Tichý, dobré jídlo přizpůsobené i pro děti. Wellness pěkný, bazén se slanou vodou příjemný. Měli jsme rezervaci na bazén a super. Doporučuji všem. Jediné co nám chybělo byla aspoň mini lednice na pokoji na mléko a jogurt pro děti.

Dana Kolcavova

Prostředí hotelu je krásné, pro relaxaci jako stvořené, vše bylo super a splnilo naše očekávání, ochotní číšníci, Těm opravdu patří poklona. Jen večeře nespnili to, cim se hotel pyšní, a to vyhlasenou kuchyní? Bylo to spíš jako závodní stravování. Ale jinak super :-)

Ferdinand Hodas

Krásný hotel, velmi příjemný personál, byli jsme spokojeni.

Marta Hessová

Velice pěkné prostředí, služby byly na úrovni, milá a příjemná obsluha.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím