Penzion Sunny (€)


Jezero Lunzer See najdete hned u hotelu
 • Jezero Lunzer See najdete hned u hotelu

  Jezero Lunzer See najdete hned u hotelu

 • Pokoje hotelu jsou útulně vybaveny

  Pokoje hotelu jsou útulně vybaveny

 • K dispozici je také vybavená kuchyňka

  K dispozici je také vybavená kuchyňka

 • Hotel je skvělým výchozím bodem pro turisty

  Hotel je skvělým výchozím bodem pro turisty

 • Využijte možnost grilování a udělejte si něco dobrého

  Využijte možnost grilování a udělejte si něco dobrého

 • Až se oteplí v okolí hotelu najdete velké množství cyklostezek

  Až se oteplí v okolí hotelu najdete velké množství cyklostezek

 • Alpy skýtají mnoho úžasných zážitků

  Alpy skýtají mnoho úžasných zážitků

 • Vyrazte třeba na Nordic Walking

  Vyrazte třeba na Nordic Walking

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 76

Kontaktní informace:

Penzion Sunny (€)
Seestrasse 10
Lunz am See, 3293
Rakousko

Kochejte se krásami Alp a objevte krásy národního parku Ötscherland, který se nachází pouhé dvě a půl hodiny od Brna a pět hodin od Prahy. Ubytování je pro vás zajištěno v horském penzionu Sunny u jezera Lunzersee s českým personálem.

Pokoje hotelu jsou vybaveny TV/SAT, DVD přehrávačem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). K dispozici je také plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednice.

V penzionu si pochutnáte na servírované snídani či polopenzi. Pokud plánujete túry, můžete si u polopenze nechat vyměnit večeři za obědový balíček, který si vezmete s sebou. V teplých měsících dále určitě oceníte nádhernou zahradu, která je přímo u řeky, gril a ohniště.

Renata Zámečníková

Jedná se o velmi jednoduše vybavený penzion. Z pokoje jsme byli velmi zklamaní - velikost cca 15 m2, bez skříně, pouze komoda, bez ramínka, věšák jen nad komodou, takže vlastně nešla ani bunda pověsit bez mačkání. Postel s proleželou matrací, která v průběhu pobytu byla "vylepšena" položením další podobné na stávající. (Bohužel jsme až později zjistili, že ten muž kterým nám sdělil, že přijdou z rakouského úřadu na kontrolu pokojů ?? byl pan majitel...), Velmi jednoduše zařízená kuchyňka s každým kouskem nádobí jiným, bakelitovými pohárky na víno... Strava velmi jednoduchá - kuřecí stehýnko s bramborem, zapečené těstoviny s uzeninou, čočka ...bez zeleniny, bez ovoce. I přes snahu paní "správcové", která měla všechno na starost. Netuším, zda pravděpodobně nejmenší pokoj (nahlédli jsme do dvou krajních na patře) jsme si vysloužili právě objednávkou přes Slevoking. Současně s námi ubytovaní hosté si nejdříve pro nespokojenost vyměnili pokoj a pak následující den ještě předčasně odjeli (chodili mezi pokojem a koupelnou/toaletou přes kuchyňku spojenou s jídelnou v jedné malinké místnosti) a za dveřmi slyšeli ranní i večerní aktivity v kuchyňce. Penzion je jistě v rakouských cenových relacích velmi levný, ale z mého pohledu je to opravdu na úkor příjemnosti pobytu. Naprosto si nedovedu představit pobyt v zimě nebo za deště - kam se dá všechno oblečení, navíc vlhké (koupelny bez oken a jen s minimálním větráním při rozsvícení).

Odpověd Hotelu...

Dobrý den. Dispozice pensionu jsou bohužel neměnné, některé pokoje jsou skutečně menší. Proto je pension nabízen jako levné ubytování, aby cena odpovídala parametrům ubytování. Faktem je, že paní skutečně obdržela nejmenší pokoj. V daný termín bylo obsazeno 5 pokojů kupóny ze Slevokingu. Snažíme se napřed obsazovat nejlepší pokoje, paní si daný termín rezervovala jako poslední. Pokud má někdo při rezervaci další požadavky (pokoj s balkonem atd.), snažíme se jim vyhovět, a pokud to nejde, nabídneme jim jiný termín. V koupelně je u topení sušák, kde lze usušit vlhké oblečení. Pár, který odjížděl dříve, věděl jaké možné pokoje pro ně zbývají a měli domluvené, že pokud jim to nebude vyhovovat, vrátí se jim poměrná část z ceny pobytu. Průběžně se v pensionu dělají rekonstrukce, zbývající postele, které nebyly vyměněny na jaře, budou vyměněny v průběhu podzimu. Hodně klientů se pravidelně do pensionu vrací, nicméně pokud má někdo vysoké nároky na ubytování, je vhodné nevybírat nejlevnější varianty. Pension Sunny

Pavel Verner

Penzion odpovídal popisu, vše proběhlo bez problémů, komunikace s personálem hotelu bezproblémová, nádherné okolí - tipy na výlety v okolí - vodopády Wasserlochklamm Palfau, stezka Medlingtal, Ötscher Graben - kaňon, Mariazell, Hochkar, Gemeinde Alpe, stezky okolo jezera Lunzer See, solné lázně Göstling, doporučuji využití NÖ Card - spousta slev na lanovky a vstupy.

Jiří Masopust

Velmi spokojen, personál ochotný

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím