Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4,86 152
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Hotel Park Inn**\ má tu nejlepší možnou polohu - najdete ho v oblíbených lázních Sarvár hned vedle lázeňského areálu. Hotel je s lázněmi propojený podzemním, vyhřívaným tunelem, díky čemuž můžete přímo z pokoje přejít v županu do lázní. Hotel disponuje velkou kapacitou a je oblíbeným cílem českých turistů. Personál hotelu dokonce zná základní česká slovíčka, tudíž se zde domluvíte i bez znalosti cizího jazyka. Všechny informace jsou také uvedeny v češtině.

Vadkert u. 4
Sárvár, 9600
Maďarsko
reservations.sarvar@rezidorparkinn.com
Webstránka
+36 95 530 100
+36 95 530 101

Recenze hotelu

158 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jozef Kováčik

Vyborny hotel. Vyhodou /obrovskou/je prepojenie hotela. Všetko čo bolo na kupone sme dostali. Služby na vybornej urovni. Strava /pestrost,kvalita atd / vynikajuca. Po celu dobu vydaja stravy bola cela ponuka. /nie v každom hotely je to normalne/. Personal uslužny, privetivy. Nemali sme žiadny problem. Jedinou navyhodou bola jazykova bariera na recepcii. Možno by stalo za uvahu poskytnutie informacii v slovenčine /češtine/ - parkovanie. Prekvapilo nas značenie bazenov, rozdelenie na liečivu a len termalnu vodu. Taketo znečenie nam chyba zvlašt v slovenskych kupeloch.

josef kettner

Pobyt neměl chybu, jídlo, personál i wellness perfektní. Rád bych doporučil dalším zákazníkům.

Helena Kubizňáková

Prostředí hotelu příjemné, čisté, služby na požadované úrovni, strava dobrá, wellness dobrý. Negativně působilo množství lidí, trochu "masovka".

Lenka Mašínová

Pobyt se nám líbil, vše odpovídalo nabídce. ☺

Pavel Hůla

Vše bylo podle popisu, velká spokojenost.

Miroslava Chabrová

Vše perfektní, hotel, strava, okolí, v hotelu se domluvíte česky, krásné procházky v okolí hotelu.

Milan Lhoták

Prostředí hotelu odpovídá popisu, čistota a úklid v pořádku, trochu opotřebovaná užíváním koupelna, strava rozmanitá dle potřeby, chutná, personál ohleduplný, neruší při odpočinku.

Jiří Luňáček

Pobyt pohodový, velká výhoda je propojenost hotelu s lázeňským komplexem a tak odpadá dvojité převlékání dětí. V hotelových županech dojdete spojovací chodbou až do lázeňského komplexu. Super!!

Veronika Tučková

Pobyt zcela naplnil představy. Polopenze dobrá, wellness vstřícný, personál ochotný, dokonce už aspoň v restauraci mluvící česky.

Jana Jarinová

Vše naprosto super!

Lukáš Kübelbek

V hotelu jsme již po čtvrté a pokaždé to bylo bez výhrad.

Tomáš Koutský

Krásný hotel, hezké zrekonstruované pokoje, služby hotelu velmi dobré.

Marek Hlinka

Všechno bylo tak, jak bylo na kuponu. Prostě super pobyt se vším všudy.

Ivana Hliňáková

Strava výborná, personál ochotný, lázně super.

Hana Šolínová Šolínová

Dostali jsme vše, co bylo slíbené. Pokoje i celý hotel je moc pěkný, jídlo bylo výborné a byl velmi bohatý výběr. Personál přívětivý, vždy bylo možné se s někým domluvit. Mluvili hned několika řečmi.

Jaromír Černík

Děkuji za zařízení pobytu v hotelu Landes hotel Arber vellness. Vše tam bylo pěkné. Pokoje čisté, strava dobrá, wellness také. Personál přívětivý. Ovšem počasí nám nepřálo.

Lenka Krupicová

Hotel skvělý, výborně jídlo a termální lázně naprosto úžasné. Vřele doporučujeme.

Josef Adámek

Velmi spokojený, líbí se nám u vás. Hotel je super moderní, odpovídal, obdrželi jsme všechno, co bylo uvedeno v kuponu, vše bylo v pořádku, personál hotelu je super ochotný.

Blanka Křížová

Pobyt v hotelu i ve wellness proběhl bez komplikací a velmi příjemně. Oceňujeme výborné jídlo, klimatizaci na pokojích, garáž v suterénu, přístup do bazénů v županech a v neposlední řadě možnost ubytování našeho psa. Návštěvníkům doporučujeme procházky okolo jezer, krmení kačenek a návštěvu zvonkohry na náměstí. Chyběl nám ale popis složení minerálních vod.

2 Kalousová

Vše na dobré úrovni, maximální spokojenost.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím