Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4,86 121
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Hotel Park Inn**\ má tu nejlepší možnou polohu - najdete ho v oblíbených lázních Sarvár hned vedle lázeňského areálu. Hotel je s lázněmi propojený podzemním, vyhřívaným tunelem, díky čemuž můžete přímo z pokoje přejít v županu do lázní. Hotel disponuje velkou kapacitou a je oblíbeným cílem českých turistů. Personál hotelu dokonce zná základní česká slovíčka, tudíž se zde domluvíte i bez znalosti cizího jazyka. Všechny informace jsou také uvedeny v češtině.

Vadkert u. 4
Sárvár, 9600
reservations.sarvar@rezidorparkinn.com
Webstránka
+36 95 530 100
+36 95 530 101

Recenze hotelu

122 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lubomír Doležal

Prostředí hotelu naprosto vyhovující, personál ochotný, strava výborná, jediné mínus bylo předražené pití k večeři.

Miroslav Vodička

Hotel Park Inn je v příjemném prostředí. Všechny v nabídce a v kuponu uvedené služby byly poskytnuty. Pobyt odpovídal popisu. Strava byla ve srovnání s jinými maďarskými hotely stejné úrovně poněkud méně bohatá, v každém případě se však lze bohatě a chutně najíst. V hotelu i v celém provozovaném areálu bylo v každé době čisto a krásně teplo. Personál je ochotný a vlídný. Pouze ceny nápojů v restauraci neodpovídají českým platům a důchodům.

Lubomír Staněk

Hotel velmi pěkný, vše uvedené na kupónu bylo dodrženo, personál velmi dobrý.

Jiří Liška Liška

V hotelu jsme byli již podruhé. Byli jsme opět spokojeni.

Vlastimila Baletková

Hotel je umístěn v pěkném prostředí. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla výborná, wellness pěkné. Personál hotelu byl vstřícný. U hotelu je krásný lesopark, vhodný k procházce.

Jarmila Králová Rohle 151

Příjemný, pro podzimní dny teploučký hotel s příjemným vystupováním personálu na recepci i v restauraci. Jídla množstevně i kvalitativně velký výběr. Využili jsme služeb SAUNY. Zde 3x finská sauna s různou úrovní teplot, 2x pára, 2x aroma kabinky- zde si klient zvolí svou oblíbenou vůni a může relaxovat. Také 2x whirpoolka, ochlazovací bazének a chodníček s oblázky. Ve venkovních bazénech se naší rodince líbila divoká řeka. Byli jme nadmíru spokojeni.

Marie Harmáčková

Byli jsme spokojeni, hotel se nám líbil, vše bylo v pořádku.

Oldřich Pelíšek

Vynikající ubytování, čisté prostorné pokoje a výborná strava, není co vytknout.

Petr Turský

Byli jsme zde již popáté, i když Vašim prostřednictvím poprvé. Takže jsme věděli do čeho jdeme a budeme se sem vracet i v následujících letech.

vladimir wrubel

Prostředí hotelu je velice příjemné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. S poskytnutými službami personálu jsme byli velice spokojeni. Strava, wellnes vynikající, nad naše očekávání. Výlety jsme nedělali pro špatné počasí. Vřele doporučuji dalším zákazníkům. Wrublovi.

Petra Staňková

Prostředí hotelu i lázní bylo super, strava byla na velmi dobré úrovni. Pokoje čisté, celkově jsme byli velmi spokojeni.

Pavlina Cimplova

Perfektní dovolená. Na pokoji na nás čekali župany a hurá do lázní. Všude je čisto a teplo. Velký výběr jídla. Vše chutné a čerstvé. Na večeři jsme měli např. I kachní stehna. Prostě paráda a tak příští rok v květnu jedeme zase. Doposud jsme preferovali Slovensko Velký Meder, ale zde jsou daleko lepší služby a hlavně vše je v ceně. Na Slovensku zpoplatněny tobogány. Tady v hotelu bylo hodně Čechů a vůbec se nedivím, protože je tu krásně.

Blanka Čajková

Hotel i jeho služby vynikající. V blízkosti krásné rybníky.

Jan Rejfek

Vše výtečné. Doporučuji, je to výborný relax.

Veronika Šindlerová

Max. spokojenost se vším, služby perfektní, jídlo úžasné, hotel super.

Jiřina ing.Jelínková

Spokojeni, výlet na Balaton Szombathely a hrad Suemeg, vše pěkné, stojí za návštěvu.

Jana Tabulkova

Naprostá spokojenost. Hotel s lázeňským komplexem jsme již navšívili v předchozím roce, takže jsme věděli, kam jedeme.

Jitka Tichá

Vše bylo super, nemělo nic chybičku.

Miroslava Jiránková

Byli jsme s Vámi již podruhé a byli jsme spokojeni. Představy, které jsem měli byly splněny. Jediný malý problém byl, že v dětské sekci každý den probíhal výcvik plavání a tím omezen vstup do bazénů.

Jaroslav Veringer

Hotel je čistý, uklizený, wellness perfektní, strava rozmanitá, dobrá, služby odpovídající zakoupenému kuponu, personál vstřícný a ochotný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím