Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4,87 138
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Hotel Park Inn**\ má tu nejlepší možnou polohu - najdete ho v oblíbených lázních Sarvár hned vedle lázeňského areálu. Hotel je s lázněmi propojený podzemním, vyhřívaným tunelem, díky čemuž můžete přímo z pokoje přejít v županu do lázní. Hotel disponuje velkou kapacitou a je oblíbeným cílem českých turistů. Personál hotelu dokonce zná základní česká slovíčka, tudíž se zde domluvíte i bez znalosti cizího jazyka. Všechny informace jsou také uvedeny v češtině.

Vadkert u. 4
Sárvár, 9600
Maďarsko
reservations.sarvar@rezidorparkinn.com
Webstránka
+36 95 530 100
+36 95 530 101

Recenze hotelu

139 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Veronika Tučková

Pobyt zcela naplnil představy. Polopenze dobrá, wellness vstřícný, personál ochotný, dokonce už aspoň v restauraci mluvící česky.

Jana Jarinová

Vše naprosto super!

Tomáš Koutský

Krásný hotel, hezké zrekonstruované pokoje, služby hotelu velmi dobré.

Marek Hlinka

Všechno bylo tak, jak bylo na kuponu. Prostě super pobyt se vším všudy.

Hana Šolínová Šolínová

Dostali jsme vše, co bylo slíbené. Pokoje i celý hotel je moc pěkný, jídlo bylo výborné a byl velmi bohatý výběr. Personál přívětivý, vždy bylo možné se s někým domluvit. Mluvili hned několika řečmi.

Josef Vyroubal

Park Inn jsme navštívili již po několikáté a prostě při porovnání s Rakouskem či Slovenskem to nemá chybu. A ve všem - servis, obsluha chování, poskytované služby, čistota, program, a vůbec suppppeeer!!!!!!

Božena Doušová

Hotel je skvělý i pro hendikepované. Strava, ubytování, wellness, personál super. Byli jsem tam po šesté, jinam do termálů už nejezdíme.

2 Jakubcová

S ubytováním i se stravováním jsme byli spokojeni, personál je příjemný a vstřícný.

2 Jakubcová

S ubytováním i se stravováním jsme byli spokojeni, personál je vstřícný.

Jiřina Javůrková

V hotelu jsme nebyli poprvé a to svědčí o určité spokojenosti. Kladně hodnotíme propojení s lázněmi. Personál velice milý a vstřícný.

Zdeňka Mílová

S pobytem jsme byli spokojeni, vše bylo tak jak bylo uvedeno na kupónu.

Lenka Roučková

Výborný pobyt, skvělá strava, bezvadný wellness.

Svatava Dvořáčková

V tomto hotelu jsme byli již po páté.To zajisté svědčí o tom,že se tam rádi vracíme. Já jsem chtěla změnu ale manžel trval na hotelu Park Inn. A já souhlasila. Doporučuji tento hotel dalším zájemcům,neboť nemá chybu!! Vše v superlativech.

Marketa Josefovičová

Hotel úžasný. Už jsme byli v tomto hotelu podruhé a zase spokojenost se vším. Popis odpovídal , obdrželi jsme vše.

Jan Mach

S pobytem jsme byli po všech stránkách velice spokojeni. Kvalita a čistota ubytování, ochota personálu, výborná kuchyně, dostupnost bazénů, parkování i možnost nákupů ve městě.

Aleš Nejez

V lázeňském komplexu Park Inn Sarvár jsme byli poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Hotel pěkný, čisto, komfortní přístup do lázní, garážování auta a i polopenze byla dostačující. Děkujeme. Jiřina a Aleš

Ivana Jandová

Byli jsme velmi spokojeni, ochotný a milý personál, dobrá domluva - anglicky i česky, strava velmi dobrá, velký výběr. Prostředí v hotelu velmi pěkné, poskytované služby bez jakýchkoli problémů.

Lubomír Doležal

Prostředí hotelu naprosto vyhovující, personál ochotný, strava výborná, jediné mínus bylo předražené pití k večeři.

Miroslav Vodička

Hotel Park Inn je v příjemném prostředí. Všechny v nabídce a v kuponu uvedené služby byly poskytnuty. Pobyt odpovídal popisu. Strava byla ve srovnání s jinými maďarskými hotely stejné úrovně poněkud méně bohatá, v každém případě se však lze bohatě a chutně najíst. V hotelu i v celém provozovaném areálu bylo v každé době čisto a krásně teplo. Personál je ochotný a vlídný. Pouze ceny nápojů v restauraci neodpovídají českým platům a důchodům.

Lubomír Staněk

Hotel velmi pěkný, vše uvedené na kupónu bylo dodrženo, personál velmi dobrý.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím