Penzión Jurika ***

Penzión Jurika ***
4,75 4
Penzión Jurika ***

Užijte si vaši dovolenou na Slovensku v Liptově, v kraji, kde se nudit nebudete ani na chvíli. Ubytujte se v nově zrekonstruovaném penzionu Jurika***, který nabízí komfortní ubytování v pokojích. Navíc má skvělou polohu, největší aquapark na Slovensku Tatralandia je od něj vzdálený jen 3 km a centrum Liptovského Mikuláše 5 km. Pokoje penzionu jsou pěkně zařízené dřevěným nábytkem, nechybí vlastní koupelna ani TV. Některé z pokojů mají také balkon. V penzionu si na dobrotách pochutnáte v restauraci s krbem. Těšit se můžete třeba na slovenské speciality.

Bobrovec 92
Bobrovec, 032 21
jurika@jurikaliptov.sk
Webstránka
+421 (0)905 180 746

Recenze penzionu

4 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Alena Chlupová

Byli jsme velice překvapení. Pan recepční byl tolik aktivní a ochotný vyjít nám vstříc a přitom nebyl vtíravý. Jídlo bylo báječné a tříchodové večeře po náročné tůře dokonale. A je tu levné pivo 0,5 l za 1,20 eu. I když na našem pokoji nešla skoro vůbec WiFi, tak nám to nakonec nevadilo. Jen tento penzion doporučujeme v období teplých, krásných dní. Nejsou zde prostory na trávení večerů či společenská místnost. I když děti kolem tři let zde mají dětský koutek.

Zdeňka Havelková

Pobyt odpovídal popisu, personál na jedničku, jídlo také. Všem doporučuji.

Petr Blaha

Vše v pořádku, maximální spokojenost.

Miloslava Svobodová

Bez výhrad, vše naprosto v pořádku. Vynikající strava, penzion útulný a klidný, dobrý dojezd k turisticky zajímavým cílům.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím