Hotel Medlov ***


Hotel Medlov je ideálním místem pro relax v srdci Vysočiny
 • Hotel Medlov je ideálním místem pro relax v srdci Vysočiny

  Hotel Medlov je ideálním místem pro relax v srdci Vysočiny

 • Nachází se u vody

  Nachází se u vody

 • Hotelové pokoje jsou komfortně vybavené

  Hotelové pokoje jsou komfortně vybavené

 • Užijte si atmosféru hotelové restaurace

  Užijte si atmosféru hotelové restaurace

 • Zastavte se v místní restauraci na tradiční speciality

  Zastavte se v místní restauraci na tradiční speciality

 • Odpočiňte si ve vířivce s parádním výhledem

  Odpočiňte si ve vířivce s parádním výhledem

 • V blízkém Žďáru si můžete prohlédnout modelové kolejiště

  V blízkém Žďáru si můžete prohlédnout modelové kolejiště

 • Medlovský rybník - místo vhodné ke koupání i lenošení

  Medlovský rybník - místo vhodné ke koupání i lenošení

 • Nechte se hýčkat v místním wellness

  Nechte se hýčkat v místním wellness

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 372

Kontaktní informace:

Hotel Medlov ***
Fryšava 143
Nové Město na Moravě, 592 31
Česká republika

Užijte si dovolenou v hotelu Medlov, který se nachází v nadmořské výšce 750 m.n.m. v překrásně přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok láká návštěvníky z celé České republiky i mimo ní.

Každý pokoj je moderně zařízený a má TV/SAT a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Z pokoje hotelu budete mít navíc i krásný výhled z oken na okolní lesy a louky.

V hotelové restauraci si pochutnáte na české a mezinárodní kuchyni. Hotelu nechybí ani letní terasa, která nabízí příjemné posezení během slunečných dní a vinárnu.

Načíst dalších 8 z 27 recenzí
Lenka Polášková

Prostředí okolí hotelu nádherné pro relax, strava dalo se vybírat a všechno super, pokoj udržovaný čistý spokojenost se vším. :)

František Kuchta

Absolvoval jsem dva dny pobytu v hotelu MEDLOV u Nového Města na Moravě ke vší spokojenosti. Služby byly poskytnuty dle kuponu. Personal hotelu hodnotím velmi dobře.

Jana Jarošová

Umístění hotelu bylo ideální, velká louka, rybník, terasa a malebné okolí, možnosti výšlapů po turistických trasách bez většího množství turistů. Služby hotelu ideální, jídlo výborné, pestré švédské stoly, pokoje čisté, rekonstruované s balkónem a krásným výhledem. Poskytnuté wellness služby na úrovni, příjemný personál a velice šikovný mladý masér pan Jeřábek. Nabídka baru pestrá, výborný domácí dort. Další možnosti zábavy - půjčování her, lodiček, šlapadel, minigolfu, herní místnost pro děti, všude hodně prostoru. I přes počáteční dojem hotelu, který působil omšelým dojmem, bylo vše v pořádku a bylo nám tam příjemně. Velice vhodné pro starší lidi a rodiny s dětmi.

Eva Leibertová

Velmi ochotný a vstřícný personál, výborné jídlo a krásná příroda. Nebyl problém domluvit se na změně procedur, z vířivky na střeše hotelu je překrásný výhled.

Jana Zischková

Vše bylo perfektní personál, pobyt, prostředí, služby, strava a wellness. Vřele doporučuji Všem.

Jana Dvořáková

Byli jsme velice spokojeni. Personál ochotný, strava vynikající, umístění hotelu ideální - opravdový klid na odpočinek. Výlety - Podlesí a Čertovina (autem).

Blanka Melkusová

Vše bylo v pořádku. Prostředí hotelu se nám líbilo, všude bylo čisto a příjemný personál. Hotel se nachází blízko lesa a rybníku kde je klid a pohoda.

Vladimír Kolankiewicz

Veškeré služby byly v pořádku, jídlo vynikající, široký výběr. Wellness procedury jsme obdrželi přesně podle kupónu, masér byl pečlivý a velmi kvalitní. Určitě se sem vrátíme a vezmeme s sebou vnuka (pro menší děti ideální). Vedení hotelu by si mělo rozmyslet jaký koncept bude uplatňovat do budoucna: buď pobyt v retro stylu (jen zrenovovat zašlý nábytek a ponechat v tomto stylu obložení stěn, osvětlení apod., doplnit květinovou výzdobu) nebo pokoje a celý hotel kompletně zrekonstruovat a vybavit moderním zařízením a nábytkem. Osobně bych byl pro první variantu a rozvíjet doplňkové služby (wellness, sport, turistika, kola...).

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím