Hotel Medlov ***

Hotel Medlov ***
4,29 7
Hotel Medlov ***

Užijte si dovolenou v hotelu Medlov, který se nachází v nadmořské výšce 750 m.n.m. v překrásně přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok láká návštěvníky z celé České republiky i mimo ní.

Každý pokoj je moderně zařízený a má TV/SAT a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Z pokoje hotelu budete mít navíc i krásný výhled z oken na okolní lesy a louky.

V hotelové restauraci si pochutnáte na české a mezinárodní kuchyni. Hotelu nechybí ani letní terasa, která nabízí příjemné posezení během slunečných dní a vinárnu.

Fryšava 143
Nové Město na Moravě, 592 31
Česká republika
info@medlovhotel.cz
Webstránka
+420 566 619 201
566 619 201

Recenze hotelu

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

František Bárta

Služby stoprocentně splněné, personál milý, okolí hotelu nabízí dostatek možností k příjemnému pobytu v krásné přírodě.

Jan Hrubý

Personál ochotný, strava výborná.

Mirka Zítková

Pěkná příroda, hotel velký, ale to jsem věděla, strava dobrá, personál vstřícný. Nemám žádné výhrady.

Alena Strnadová

Hotel vybydlený, snídaně výborné, avšak večeře podprůměrné.

Jana Firýtová

Spokojeni - vše dle vašich propozic a našeho očekávání.

Jiřina Lišková

Okolí hotelu je nádherné, hotel i pokoje čisté, personál příjemný. Výdej stravy - snídaně od 8 do 10 hodin, večeře od 18 do 20 hodin se většině nezdál ideální, proto se v 8 a v 18 hodin tvořili fronty, protože všichni už byli hladoví nebo chtěli vyrazit na túru. Jako výlet doporučujeme procházku k pramenu řeky Svratky, do Nového Města s prohlídkou Ski areálu, návštěvu Žďáru nad Sázavou, obrovského hradu Pernštejn.

Jan Ludvík

Prostředí odpovídalo popisu. Prostory bývalého ROH hotelu jsou udržované. Kromě trochu problematických koberců ve společných prostorech nelze mít výhrady proti čistotě. Trochu problém je s logistikou výdeje jídel, ale hotel si je tohoto problému vědom a na zlepšení pracuje.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím