Hotel Medlov ***

Hotel Medlov ***
4,32 19
Hotel Medlov ***

Užijte si dovolenou v hotelu Medlov, který se nachází v nadmořské výšce 750 m.n.m. v překrásně přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok láká návštěvníky z celé České republiky i mimo ní.

Každý pokoj je moderně zařízený a má TV/SAT a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Z pokoje hotelu budete mít navíc i krásný výhled z oken na okolní lesy a louky.

V hotelové restauraci si pochutnáte na české a mezinárodní kuchyni. Hotelu nechybí ani letní terasa, která nabízí příjemné posezení během slunečných dní a vinárnu.

Fryšava 143
Nové Město na Moravě, 592 31
Česká republika
info@medlovhotel.cz
Webstránka
+420 566 619 201
602 143 144

Recenze hotelu

19 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Nikola Levá

Byla jsem velmi spokojená s pobytem. Personál milý, ochotný. Služby wellness perfektní, hlavně pan masér. Strava v hotelu, taky výborná, bylo vždy z čeho vybírat. Jediný mínus bych viděla, že hotel není moderní, nábytek je velmi starý.

Eva Überallová

Hotel je starší, potřebuje rekonstrukci, ale čistý - vše bylo vynahrazeno výbornou stravou, hodně ovoce a zeleniny na snídaních. Tak by to mělo být všude. Personál vstřícný.

Marie Němcová

Vše bylo v pořádku, jídlo výborné, ale nejvíce jsem byla spokojená s panem masérem. Úžasná, poctivá masáž.

Lenka Neubauerova

Personál velice příjemný, strava dostačující, wellness v pořádku.

Aleš Míchal

Naprostá spokojenost, vše bylo tak, jak bylo uvedeno na voucheru a max. spokojenost se službami hotelu, okolí nádherné !! Budeme opakovat

Marek Pulkrab

Prostředí hotelu příjemné, pokoje se starším vybavením, ale čisté. Strava a wellness vynikající, personál příjemný. Výborné startovací místo na běžky a na kolo v této lokalitě.

Jana Lysoňková Lysoňková

Hotel odpovídal popisu. Starší vybavení, ale všude je čisto, personál byl ochotný a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Strava byla vynikající. Ideální místo pro běžkaře - v blízkosti hotelu je hodně upravených běžkařských stop. Byli jsme spokojeni a určitě se tam ještě vrátíme.

Zdeněk Hruška

Vše, jak bylo inzerováno, pobyt neměl chybu. Personál skvělý.

Markéta Čermáková

Hotel a vybavení hotelu odpovídal ceně. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava výborná, s wellness spokojenost. Personál příjemný.

Jitka Kuchyňová

Strava super.

Václav Stařičný

Velmi dobrá poloha hotelu, výborná strava a příjemný personál.

František Bárta

Služby stoprocentně splněné, personál milý, okolí hotelu nabízí dostatek možností k příjemnému pobytu v krásné přírodě.

Helena Miksánková

Vše jsem obdržela, příjemný personál.

Jan Hrubý

Personál ochotný, strava výborná.

Mirka Zítková

Pěkná příroda, hotel velký, ale to jsem věděla, strava dobrá, personál vstřícný. Nemám žádné výhrady.

Alena Strnadová

Hotel vybydlený, snídaně výborné, avšak večeře podprůměrné.

Jana Firýtová

Spokojeni - vše dle vašich propozic a našeho očekávání.

Jiřina Lišková

Okolí hotelu je nádherné, hotel i pokoje čisté, personál příjemný. Výdej stravy - snídaně od 8 do 10 hodin, večeře od 18 do 20 hodin se většině nezdál ideální, proto se v 8 a v 18 hodin tvořili fronty, protože všichni už byli hladoví nebo chtěli vyrazit na túru. Jako výlet doporučujeme procházku k pramenu řeky Svratky, do Nového Města s prohlídkou Ski areálu, návštěvu Žďáru nad Sázavou, obrovského hradu Pernštejn.

Jan Ludvík

Prostředí odpovídalo popisu. Prostory bývalého ROH hotelu jsou udržované. Kromě trochu problematických koberců ve společných prostorech nelze mít výhrady proti čistotě. Trochu problém je s logistikou výdeje jídel, ale hotel si je tohoto problému vědom a na zlepšení pracuje.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím