Danubius Health Spa Resort Helia ****

Danubius Health Spa Resort Helia ****
4,14 7
 Danubius Health Spa Resort Helia ****

Budapešťský Danubius Health Spa Resort Helia**** leží na břehu Dunaje a zároveň naproti Margitině ostrovu. Luxusní pokoje jsou komfortně vybaveny a odpovídají standardu 4*. Většina z nich má výhled na Dunaj nebo na Margitin ostrov. Do historického centra maďarské metropole se dostanete během 15 min a pohodlně vás tam zaveze městská doprava - metro leží cca 300 metrů od hotelu, zastávka autobusu asi 50 m. Komplex se nachází na klidné ulici, kde vás určitě nebudou rušit hlučná auta.

Kárpát utca 62-64
Budapest, 1133
helia.reservation@danubiushotels.com
Webstránka
+36-1-889-5800

Recenze hotelu

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Peter GREGOR

Hotel v poriadku, personal zdvorily, jedlo dobre.

Vladimira Hajna

Vše bylo podle popisu, personál byl velmi milý a ochotný, pokoje čisté a klidné (a to jsem hodně náročný klient). Jediné, co nebylo úplně perfektní, pokud cestujete s dítětem, bylo to, že v hotelu není žádný dětský koutek...ale nedaleko je dětské hřiště, takže když přeje počasí, není to problém. Co se týká vegetariánské stravy bych vytkla jen povadlou zeleninu, ale pro nevegetariány byla strava pestrá a chutná... Můj syn byl nadmíru spokojený : )

Pavla Koštanská

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, především s wellness. Bohatá a pestrá byla i nabídka snídaně a večeře. Vstřícný a ochotný personál.

Kamila Neumannová

Prostředí pěkné, popis odpovídal, vše jsme obdrželi, personál příjemný. Pro důchodce je městská doprava zdarma, dobré využít pro loď po Dunaji.

Ludmila Hánová

Byli jsme velmi spokojeni se stravou a službami hotelu.

Karel Pech

Hotel byl velmi pěkný, čistý, restaurace s muzikou, personál příjemný.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím