Vládní vila Luhačovice

Vládní vila Luhačovice
4,57 7
Vládní vila Luhačovice

Luhačovická Vládní vila má za sebou dozajista zajímavou historii: postavili ji v roce 1906 a od té doby se v ní ubytovávala řada známých osobností od šlechty Rakousko-Uherské monarchie, přes stranické delegace Československa až po hosty jako Juraj Jakubisko nebo Václav Klaus. lu najdete v centru Luhačovic, jenom kousek od lázeňského parku a kolonády. Pokoje vily mají vlastní koupelnu, nechybí ani TV. Při zakoupení 4 kuponů pro 2 +2 osoby si navíc můžete bez jakéhokoli dalšího příplatku užívat komfortu ve VIP apartmá.

Leoše Janáčka 270
Luhačovice, 763 26
Česká republika
info@vila-luhacovice.cz
Webstránka
722 927 927

Recenze vily

7 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s vilou

Ladislava Foffová

Vládní vila je moc pěkná, ubytování perfektní. Personál příjemný a vstřícný. Umožnili nám i dřívější snídani, abychom mohli udělat celodenní autobusový výlet do Lešné. Dokonce nám pan vedoucí našel spojení do Zlína, kde jsme v Lešné navštívili krásnou ZOO a v areálu i nádherný zámek s prohlídkou. ZOO i zámek vřele doporučujeme.

Jiřina Ungerová

Vládní vila je umístěna blízko promenády, pokoj VIP, kde jsme byli ubytováni je prostorný, jedna připomínka je ke značně opotřebovanému konferenčnímu stolku, který ruší jinak pěkné vybavení pokoje. Strava byla dobrá a postačující, výhodou bylo, že bylo možné si vybrat druhé jídlo v blízké restauraci v době již od 12.00 do 18.00, kde byl pestrý výběr chutných jídel. Personál vily i restaurace byl vstřícný, byli jsme spokojeni.

Petra Filipová

Prostředí hotelu velmi příjemné, komunikace s personálem před i během pobytu velmi vstřícná a ochotná. Apartmán pěkný, čistý, prostředí vily moc hezké - výhled do přírody, ke kolonádě kousek.

Mlada Krejčí

Vše bylo vynikající. Jako tip na výlet doporučuji navštívit Zoo Lešná a Zlín.

Mlada Krejčí

Vše v naprostém pořádku. Jako tip na výlet doporučuji procházku k vodní nádrži Luhačovice.

Marie Hundáková

Pobyt odpovídal nabídce v prezentaci, spokojenost s pobytem, poskytovatelem, řešením polopenze / stravenky a svobodná volba oběda či večeře i času čerpání / úžasná luhačovická plovárna /.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím