Vládní vila Luhačovice


Vládní vila Luhačovice stojí přímo u lázeňského parku
 • Vládní vila Luhačovice stojí přímo u lázeňského parku

  Vládní vila Luhačovice stojí přímo u lázeňského parku

 • Využijte speciální akci na apartmá

  Využijte speciální akci na apartmá

 • Pokoje Vládní vily

  Pokoje Vládní vily

 • Samozřejmostí je vlastní koupelna

  Samozřejmostí je vlastní koupelna

 • Dokupte si vstup do wellness a zaplavte si v bazénu

  Dokupte si vstup do wellness a zaplavte si v bazénu

 • Relaxujte v krásné vířivce

  Relaxujte v krásné vířivce

 • Obdivujte jedinečnou luhačovickou architekturu

  Obdivujte jedinečnou luhačovickou architekturu

 • V Luhačovicích se určitě nudit nebudete

  V Luhačovicích se určitě nudit nebudete

 • V ceně balíčku je také vstup do plovárny

  V ceně balíčku je také vstup do plovárny

 • V ceně balíčku je také vstup do plovárny

  V ceně balíčku je také vstup do plovárny

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 208

Kontaktní informace:

Vládní vila Luhačovice
Leoše Janáčka 270
Luhačovice, 763 26
Česká republika

Luhačovická Vládní vila má za sebou dozajista zajímavou historii: postavili ji v roce 1906 a od té doby se v ní ubytovávala řada známých osobností od šlechty Rakousko-Uherské monarchie, přes stranické delegace Československa až po hosty jako Juraj Jakubisko nebo Václav Klaus. lu najdete v centru Luhačovic, jenom kousek od lázeňského parku a kolonády. Pokoje vily mají vlastní koupelnu, nechybí ani TV. Při zakoupení 2 kuponů pro 2 +2 osoby si navíc můžete bez jakéhokoli dalšího příplatku užívat komfortu ve VIP apartmá.

Načíst dalších 0 z 8 recenzí
Martin Peša

Personál hotelu přívětivý, snídaně mohla být pestřejší a voda v koupelně teplejší.

Marie Andódiová

Prostředí VIP pokoje nás vzhledem k poplatku zklamalo. Pod pojmem VIP si představuji docela něco jiného. Snídaně byly jednotvárné. S obědy vzhledem k tomu, že byly stravenky v nedaleké restauraci, vynikající. Lázně i okolí stojí za to navštívit.

Odpověd Hotelu...

Pokoj za příplatek se jmenuje VIP/retro s balkonem, protože je autenticky retro zařízen z období vládní vily a byly v něm ubytovány četné VIP osobnosti své doby od Gustava Husáka až po Václava Klause. Pokud si paní Andódiová představovala pokoj jinak, je nám líto, ale v jejím případě jde nejspíše hlavně o ten příplatek 250 Kč/noc ... Na snídani jsou každý den k dispozici teplé a studené nápoje - káva, džus, mléko, voda + horká voda na čaj + 6 druhů čaje balené v sáčcích, párky, pečivo a chléb, každý den jiný typ sladkého závinu nebo vánočky, marmeláda, čokoládové müsli s oříšky, cornflakes, jogurt, máslo nebo rama + denní nabídka uzenina nebo vařená vejce nebo sýrový nářez. Pokud hodnotitelka "ochutnala" každý den všechno a zdá se jí nabídka jednotvárná, budiž. Ostatní hosté ochutnají každý den něco jiného a jsou dle jejich slov nadmíru spokojeni.

Ladislava Foffová

Vládní vila je moc pěkná, ubytování perfektní. Personál příjemný a vstřícný. Umožnili nám i dřívější snídani, abychom mohli udělat celodenní autobusový výlet do Lešné. Dokonce nám pan vedoucí našel spojení do Zlína, kde jsme v Lešné navštívili krásnou ZOO a v areálu i nádherný zámek s prohlídkou. ZOO i zámek vřele doporučujeme.

Jiřina Ungerová

Vládní vila je umístěna blízko promenády, pokoj VIP, kde jsme byli ubytováni je prostorný, jedna připomínka je ke značně opotřebovanému konferenčnímu stolku, který ruší jinak pěkné vybavení pokoje. Strava byla dobrá a postačující, výhodou bylo, že bylo možné si vybrat druhé jídlo v blízké restauraci v době již od 12.00 do 18.00, kde byl pestrý výběr chutných jídel. Personál vily i restaurace byl vstřícný, byli jsme spokojeni.

Petra Filipová

Prostředí hotelu velmi příjemné, komunikace s personálem před i během pobytu velmi vstřícná a ochotná. Apartmán pěkný, čistý, prostředí vily moc hezké - výhled do přírody, ke kolonádě kousek.

Mlada Krejčí

Vše bylo vynikající. Jako tip na výlet doporučuji navštívit Zoo Lešná a Zlín.

Mlada Krejčí

Vše v naprostém pořádku. Jako tip na výlet doporučuji procházku k vodní nádrži Luhačovice.

Marie Hundáková

Pobyt odpovídal nabídce v prezentaci, spokojenost s pobytem, poskytovatelem, řešením polopenze / stravenky a svobodná volba oběda či večeře i času čerpání / úžasná luhačovická plovárna /.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím