Kinderhotel Schneekönig ****


Hotel má ideální polohu pro sport i odpočinek
 • Hotel má ideální polohu pro sport i odpočinek

  Hotel má ideální polohu pro sport i odpočinek

 • Po náročném dni si můžete odpočinout v bazénu

  Po náročném dni si můžete odpočinout v bazénu

 • Dopřejte si odpočinek ve wellness

  Dopřejte si odpočinek ve wellness

 • Pokoje hotelu jsou útulně vybavené

  Pokoje hotelu jsou útulně vybavené

 • K dispozici budete mít i vlastní koupelnu

  K dispozici budete mít i vlastní koupelnu

 • V hotelu si děti užijí spoustu legrace

  V hotelu si děti užijí spoustu legrace

 • Zimních radovánek si užijete dosytosti

  Zimních radovánek si užijete dosytosti

 • Zábava čeká na celou rodinu

  Zábava čeká na celou rodinu

 • Projděte se po krásné alpské přírodě

  Projděte se po krásné alpské přírodě

 • Užijte si skvělou dovolenou s celou rodinou

  Užijte si skvělou dovolenou s celou rodinou

počet prodaných
kuponů: 32

Kontaktní informace:

Kinderhotel Schneekönig ****
Falkertsee 55
Falkertsee, 9564
Rakousko

KinderHotel Schneekönig Falkertsee**** najdete v rakouském Patergassenu a přímo u sjezdovek ski areálu Falkter - Heidi alm Bergresort. Jak už název hotelu napovídá, vítány tu jsou rodiny s dětmi, pro které je nachystáno spoustu zábavy.

Pokoje jsou příjemně zařízené dřevěným nábytkem. K dispozici je minibar, TV/SAT a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). V hotelu je dále k dispozici restaurace, dětská herna a dětský klub.

V hotelu jsou samozřejmostí služby přizpůsobené dětem, např. poloviční porce jídla, dětské stolečky, kvalitní postele pro děti, dětská vanička, postýlka, vysoké židličky

Renáta Pástorová Szappanosová

Prostredie hotela bolo krásne - Korutánsko je čarovná krajina. S hotelom sme boli spokojní len priemerne. Majiteľ hotela (či správca?) ako aj celý personál sú Maďari, a takisto hotel je orientovaný na maďarského klienta, čo je v poriadku, až na to, že úroveň angličtiny aj nemčiny personálu aj majiteľa je na veľmi slabej úrovni, a tak sme celý čas bojovali s komunikačnou bariérou. S manželom sme vegetariáni, konzultovali sme teda najmä stravu. Takmer nič, na čom sme sa dohodli, neplatilo. K večeri sme chodili medzi prvými, ale obslúžení sme boli takmer vždy ako poslední. Hotel Schneekonig je rodinný hotel. Personál ponúka každý deň program pre deti s animátormi, ale to sme aj kvôli problematickej komunikácii nevyužívali. V bazéne bola dosť chladná voda, aj v detskom bazéniku, v bazéne sa náš syn na čomsi v stene bazéna porezal. Stroje na posilňovanie boli pokazené, mnoho hračiek v detskom kútiku bolo polámaných či nefunkčných. Ani raz za celý pobyt nám nevymenili uteráky a smeti vyniesli, až keď sme ich vyložili pred izbu. Bolo fajn, že sme si mohli požičať hotelový turistický kočík a nosič, bicykel pre syna sme ale nevyužili, pretože nefungoval poriadne. Napriek tomu sme si dovolenku užili, pretože Korutánsko ponúka toľko možností na turistiku a výlety, že v hoteli sme sa zdržovali len minimálne.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, je nám líto, že jste nebyli spokojeni se službami hotelu a děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Nicméně bychom chtěli objasnit některé body Vaší recenze (bohužel si nepamatujeme přesně o kterého zákazníka se jednalo, ačkoliv v systému vidíme, že u nás strávil pobyt na začátku sezóny a od té doby jsme měli zhruba kolem 2500 dalších klientů; z toho důvodu je naše odpověď všeobecná). Naše vegetariánská nebo speciální jídla jsou vždy připraveny čerstvě a jejich příprava tak zabere větší množství času než již připravená večeře z menu. Teplota v našem bazénu je kontrolována počítačem, který ji udržuje na 29,5 °C. V tomto případě je bohužel subjektivní, zda je voda chladná či ne. Ohledně zranění Vašeho syna jsme jsme nebyli informováni a tato nehoda nás mrzí. Nic takového se u nás doposud nestalo a netušíme, co ji mohlo způsobit. V případě hraček se může stát, že je děti rozbijí - většinu hraček však před začátkem sezóny vyměňujeme. S udržováním pokojů jsme měli některé problémy na začátku sezóny, za to se zákazníkům omlouváme. Výměna ručníků bývá prováděna na požádání. V případě žádosti ji splníme, avšak pokud se jedná o pobyt na 4 a méně nocí, nevyměňujeme je. Majitel se vždy s klienty setká osobně a informuje se o jejich pobytu, dovolené a problémech. Pokud problém nastane, snažíme se vždy najít řešení. Ještě jednou se omlouváme za tyto nedostatky a doufáme, že Váš pobyt byl jako celek spokojený. Děkuji za spolupráci. S pozdravem, Tým Kinderhotel Schneekönig

Karolina Parasková

Celková spokojenost ,velmi příjemný personál a vedení hotelu. Jídlo vynikající. Příští rok bychom rádi hotel znovu navštívili.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím