Danubius Health Spa Resort Bük ****

Danubius Health Spa Resort Bük ****
4,87 111
Danubius Health Spa Resort Bük ****

Danubius Health Spa Resort Bük**** disponuje 200 klimatizovanými pokoji s balkonem, vlastním sociálním zařízením s vanou a fénem. Součástí vybavení je TV, minibar a telefon. K dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje a pokoje s antialergickým vybavením pro alergiky.

Relax si užijete ve vnitřním a venkovním plaveckém bazénu, vnitřním termálním bazénu, ve vířivce, parní sauna, sauna, vnitřní a venkovní zážitkové bazény s masážními tryskami. Při relaxu si můžete zahrát třeba šachy nebo karty (vše součástí wellness).

Za teplého můžete odpočívat na slunečné terase a zahradě. K využití je dále fitness, od pondělí do pátku sportovní hodiny, nordic walking, animační programy, kadeřník, pedikúra, beauty procedury, masáže a další.

Európa út 1
Bük, 9740
Maďarsko
buk.sales@danubiushotels.com
Webstránka
+36-94-889-400

Recenze hotelu

111 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Josef Dibďák

Prostředí hotelu i okolí pěkné, vyšlo nám i počasí.

Olga Černá

V hotelu se nám líbilo. Jídlo bylo skvělé. Bazény teplé a čisté. Výlety bych doporučila do starobylých měst K"oszeg a Sopron.

DANIELA SOBOLICOVA

Návšteva hotela bola pre nás nie len oddychovým, ale aj gastronomickým zážitkom. Personál hotela sa veľmi snažil splniť naše požiadavky, veľmi ochotne. Ubytovanie, čistota hotela dobrá. Strava v hoteli nemala chybu, veľmi dobré. Okolie hotela upravené a udržiavané. Jediné mínus bola dĺžka pobytu, ktorú sme si vybrali na tri noci, no v budúcnosti by sme uvažovali určite nad dlhším pobytom. V hoteli sme boli prvý krát, ale určite nie posledný. Všetkým odporúčam návštevu tohto hotela.

Michal Vrba

Služby velmi dobré, kuchyň výborná.

František Láník

Byli jsme velice spokojeni. Vše bylo tak jak jsme byli předem informováni. Dokonce bylo něco i navíc. Velmi příjemný personál. Velice nás potěšilo, že se snažili alespoň něco říkat česky. Anglicky nebo německy uměl každý člen personálu. Všichni byli velice příjemní a milí.

Jarmila Vovesná

Byli jsme moc spokojeni. Prostředí krásné, příjemný a ochotný personál, strava vynikající, wellness bez chyby.

Jana Ranftnerova

Moc se nám líbilo celé prostředí, personál super, vše bylo dle popisu. Nemáme žádné připomínky. Strava super.

Lucie Kutílková

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, všechno bylo v pořádku, hotel byl starší, ale všude čisto. Velký výběr jídel, příjemná obsluha. Líbil se nám dětský bazén a herna pro děti.

Miluše Bednářová

Všem se nám to moc líbilo, se službami jsme byli moc spokojení, vše bylo bez potíží a bez jiných komplikací, manžel i děti byli nadšení, pobyt splnil naše očekávání, tak jako vloni. Já jsem si to při koupání moc užila. Pokud máte možnost, dejte jim vědět, že "krém na pšenici" je česky "krupicová kaše", byla moc chutná, i když jsme už odrostlí dětskému věku.

Iveta Joštová

Hotel síce starší, ale inak mal všetko čo sme očakávali: strava výborná, personál milý, procedúry príjemné. Veľmi sme si užili. Joštovci.

Růžena Kramlová

Byli jsme spokojeni se vším - prostředí hotelu, personál, strava, wellness.

Martin Kopp

Ubytování, lázně, strava i ochotný personál odpovídal popisu v prezentaci této nabídky, vše bez komplikací a jakýchkoliv nedostatků.

Dagmar Rubešová

Vše v pořádku, strava výborná, personál ochotný.

Marie Havlova

Velmi se nám v Danubiusu líbilo. Spokojeni jsme byli se vším. Na výlety jsme nejezdili, jelikož ty 3 noci není tak dlouho, aby se dalo ještě cestovat. Ale krásně jsme si odpočinuli a bylo to prostě moc fajn.

Marie Jaroušková

Pobyt byl úžasný, prostředí hotelu velmi příjemné, služby odpovídaly popisu. Strava opravdu výborná - nikdy bych nevěřila, že Maďaři jsou takoví gurmáni. Vaří skvěle a šampaňské u snídaně jsem zažila poprvé až zde! Personál velmi příjemný, ochotný, milý. Hudba u večeře dokreslovala lázeňskou atmosféru. Prostě dle nás skvělé.

Diana Podhorná

Bola som spokojná aj so stravou, aj s wellnessom, proste so všetkým.

Ivan Kusý

Odpovídal popisu a strava byla výborná.

Michal Šurovský

Prostředí hotelu pěkné, spíše klasické (konzervativní), ale velice příjemné. Velice kvalitní služby, příjemný a ochotný personál. Určitě bych doporučil.

Jiří Žďárský

Vše odpovídalo popisu, ubytování bez problémů, ochotný a vstřícný personál hotelu, strava výborná, wellness bez chyby. Budeme se snažit ještě někdy hotel navštívit.

jaroslav heimlich

Hotel, wellness, strava a personál - vše bylo bezvadné, jenom mohu doporučit všem budoucím zákazníkům, zatím bezkonkurenčně nejlepší pobyt v Maďarsku za poslední roky co jezdíme. Úplně největší pochvalu zaslouží kuchyně, jídlo bylo úplná pohádka na jazyku. Díky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím