Danubius Health Spa Resort Bük ****

Danubius Health Spa Resort Bük ****
4,87 45
Danubius Health Spa Resort Bük ****

Danubius Health Spa Resort Bük**** disponuje 200 klimatizovanými pokoji s balkonem, vlastním sociálním zařízením s vanou a fénem. Součástí vybavení je TV, minibar a telefon. K dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje a pokoje s antialergickým vybavením pro alergiky.

Relax si užijete ve vnitřním a venkovním plaveckém bazénu, vnitřním termálním bazénu, ve vířivce, parní sauna, sauna, vnitřní a venkovní zážitkové bazény s masážními tryskami. Při relaxu si můžete zahrát třeba šachy nebo karty (vše součástí wellness).

Za teplého můžete odpočívat na slunečné terase a zahradě. K využití je dále fitness, od pondělí do pátku sportovní hodiny, nordic walking, animační programy, kadeřník, pedikúra, beauty procedury, masáže a další.

Európa út 1
Bük, 9740
Maďarsko
buk.sales@danubiushotels.com
Webstránka
+36-94-889-400

Recenze hotelu

62 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Valéria Geri

Personál, strava, wellness, služby hotela - jednoducho super!

Jiří Hodina

Spokojenost, výborné jídlo.

Kateřina Vyhlídalová

Hotel úžasný. Byly jsme zde již podruhé, vše odpovídalo popisu. Navíc tu bylo rozšíření dětského bazénu a vyžití pro ně. V minulosti nebylo. Takže příště můžeme i s dítětem.

Kateřina Krotká

Prostředí hotelu je příjemné, velmi se mi líbil hotelový park. Strava vynikající, nemohli jsme se nabažit.

Ján Nádaždy

Stolný tenis zadarmo, len s vlastnými raketami. Čo Zľavoking neuvádzal.

Pavel Černý

Hotel vynikající, služby výborné, strava excelentní! Personál ochotný. My osobně jako výlet navštívili lázně v Sárváru, kde je více příležitostí k vyžití, ale lázně přímo v hotelu jsou klidné a k relaxaci dostačující.

Miroslava Koulová

Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách, dostali jsme vše, co bylo inzerováno, jídlo velmi chutné a bylo neustále doplňováno, personál vstřícný, pokoje čisté, bazény taktéž.

Růžena Vlachová

Není co vytknout, prostě super ((-:

VLADIMÍR ZÁBRANSKÝ

Nic bych neměnil, hotel jako vždy splnil, co slíbil.

Eva Hudcová

Ano, popis odpovídal, jídlo vynikající.

Lenka Paterová Paterová

Jídlo bylo vynikající.

Ivan Kvačkaj

Prostredie hotela super. I keď dýcha socializmom napr. nábytok v izbe na 5 poschodí. Opotrebovaný a podobne. . poschodie už bolo niečo iné a vieme prečo. Pobyt zodpovedal popisom, i keď izby celkom nie - iné obrázky a iná skutočnosť, i keď nie vo všetkom. Všetko čo bolo na kupóne uvedené, sme mali k dispozícii a bolo výborne. Služby výborné a strava... excelentná a dostatok a chutná. Okrem jednej čašníčky, ktorá dlho obsluhovala, ani sa neusmiala, stála pri nás bokom, akoby sme ju mali obslúžiť my, neskoro priniesla objednané pitie a podobne - bolo fajn. Potom sme prešli do iného sektora, kde obsluhovali mladí muži-čašníci, a bolo to úplne iné. O výletoch nemôžem veľa hovoriť, lebo bolo zlé počasie, takže sme absolvovali len jeden výlet autom do mesta Keszeg, kde sme dlho neboli pre zlé počasie. Pobyt som už odporúčal 4 priateľom v tej sume, ktorú sme mali aj my. Snáď by stálo za úvahu, umožniť odchádzajúcim sa ešte naobedovať. I keď tam je tzv. desiata. Záver - veľká spokojnosť, určite ešte prídeme.

Zdeněk Janík

Všechno bylo perfektní, včetně personálu i služeb a okolí

Jana Skalská

Hotel luxusní, vše odpovídalo popisu, strava nadprůměrná (tři kila jsem přibrala) :-) Wellness paráda. Nemělo chybu, na podzim jedem znovu!

František Metelka

Vše bylo O.K, možná malinko měkčí matrace....:)

Eva Machačová

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, obdrželi jsme vše dle kupónu. Rovněž s poskytnutými službami (strava atd.) a personálem jsme byli velice spokojeni.

Jaroslav Martinek

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, čisté pokoje a soc. zařízení. Připojení k Wifi po celém hotelu. Vše, co bylo napsané v popisu, bylo dodrženo. Strava byla vynikající, velký výběr a nebylo žádné jídlo, které by se jim nepovedlo. Personál hotelu ochotný a po celou dobu jsme se nikam nepodívali, jenom restaurace a bazény. Prostě super.

Petr Večeřa

Naprostá spokojenost, pobyt předčil naše očekávání, strava a personál naprostá špička, doporučuji k relaxaci a odpočinku.

Renata Hritzová

Do hotelu jezdíme pravidelně a jsme spokojeni především se stravou a relax-zónou.

Jana Kratochvilová

V tomto hotelu jsme byli již podruhé a opět nezklamal. Vše bezchybné, perfektní služby a luxusní strava formou all inclusive včetně nápojů. Velkou výhodou tohoto hotelu je i velký plavecký bazén ve wellness.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím