Danubius Health Spa Resort Bük ****

Danubius Health Spa Resort Bük ****
4,89 35
Danubius Health Spa Resort Bük ****

Danubius Health Spa Resort Bük**** disponuje 200 klimatizovanými pokoji s balkonem, vlastním sociálním zařízením s vanou a fénem. Součástí vybavení je TV, minibar a telefon. K dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje a pokoje s antialergickým vybavením pro alergiky.

Relax si užijete ve vnitřním a venkovním plaveckém bazénu, vnitřním termálním bazénu, ve vířivce, parní sauna, sauna, vnitřní a venkovní zážitkové bazény s masážními tryskami. Při relaxu si můžete zahrát třeba šachy nebo karty (vše součástí wellness).

Za teplého můžete odpočívat na slunečné terase a zahradě. K využití je dále fitness, od pondělí do pátku sportovní hodiny, nordic walking, animační programy, kadeřník, pedikúra, beauty procedury, masáže a další.

Európa út 1
Bük, 9740
buk.sales@danubiushotels.com
Webstránka
+36-94-889-400

Recenze hotelu

35 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jana Kvapilová

Všechno bylo super. Popis hotelu odpovídal, strava a wellness bez jakýchkoliv připomínek, personál na 1.

Henrieta Ondercinova

S pobytom sme boli maximálne spokojní.

Simona Kourová

Personál hovoří německy, anglicky, ale mnozí i česky, nebo slovensky. Hotel svými službami patří určitě mezi TOP v Maďarsku. Blízko hranic, krásné prostředí. Bazény s léčivou vodou součástí hotelu. Sauna,solárim,masáže a jiné léčebné procedury přímo v hotelu. Sportovni vyžití: minigolf (zdarma). squash, tenis, cyklistika, kuželky, maxi šachy, maxi dáma- vše v areálu hotelu. Stravování po celý den, velký výběr, jak pro dospělé, tak pro děti.

Květa Krásná

Velmi spokojeni, hlavně strava pestrá, jídelníček i v češtině, wellness čistý, dostatek lehátek.

Milan Gavenda

Velmi spokojeni, předčil naše očekávání.

Josef Šimoník

Velká spokojenost.

Miluše Bednářová

Krásný hotel, pohodlné ubytování, teplé koupání, příjemné plavání i venku, možnost výletů na kole po okolí, výjimečný výběr chutných jídel celodenně, velký výběr nápojů, dobré vínko, personál vstřícný a ochotný, nabídka kuponu odpovídala skutečnosti, možnost výletu autem k zámku hraběcí rodiny Esterhazy ve Fertodu. Vskutku pohádková dovolená, byli jsme všichni nadšení.

Vladimír Kuba

Hotel je už trochu starší, ale služby byly na 100 % včetně personálu. Strava byla na 150%, takový výběr a nabídku jsem ještě nezažil, jen bych možná nenabízel šampaňské ke snídani, ale až k obědu.

Frantisek Jauris

Stravování i pobyt velice příjemný.

Luboš Golitko

Prostředí velice pěkné, služby super, strava výborná, wellness příjemné....

Luboš Golitko

Vše OK, služby, ubytování, pesonál, strava...

Petr Veverka

Doporučuji, skvělé.

Miroslav Dýšek

Super, nemám výtky.

František Kertész

Príjemné prostredie, služby a strava veľmi dobré, personál hotela bol ochotný a prístupný, odporúčam využiť cyklotrasy.

Oldřich Pater Oldřich Pater

Pobyt byl bez chyby.

Vladimir Šídlo

Vše v pořádku, nemáme připomínky.

Pavel Kalocsai

vše splnilo očekávání.

Jiří Hanák

Hotel velmi dobrý, strava výborná

Marie Pávková

Prostředí hotelu se nám líbilo, vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, strava byla pestrá, chutná, každý si mohl vybrat, byla rychle doplňována. Personál hotelu byl příjemný, ochotný.

Jiří Maška

Prostředí hotelu pěkné, pobyt odpovídal popisu,obdržel jsem vše, personál příjemný, vsřícní. Výlety nevím, protože za čtyři dni pobytu toho moc nestíháte, raději jsme se věnovali vyhřívání v bazenu s termální vodou.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím