Hotel Nezábudka

Hotel Nezábudka
4,68 71
Rekreačná 83
Tatranská Štrba, 059 41
recepcia@hotel-nezabudka.sk
Webstránka
+421 918 899 518

Recenze hotelu

72 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Dušan Ilčík JUDr.

Služby na dobrej úrovni, veľmi ochotný a milý personál, strava kvalitná, dobrý výber jedál, wellness tiež dobrý len v bazéne by mohla byť teplejšia voda. Na výlet treba ísť na Štrbské Pleso, a potom aj električkou do Starého Smokovca a na Hrebienok.

Mária Farkašovská

Tento pobyt som kúpila rodičom ako darček. Veľmi sa im páčilo, aj s jedlom boli maximálne spokojní a určite by tento hotel odporúčali aj ostatným. Ďakujeme.

Radka Novotná

Hotel velmi pěkný, krásné okolí. Super výlety. Strava vynikající. Vše bylo na 1 s ******

Anna Krnačova

Prostredie hotela je super, strava vyborna, wellness super, personal super.

Karel Liška

Hotel byl pěkný, pokoje na průměrné úrovni. Co bylo na kuponu jsem obdržel beze zbytku. Voda v hotelovém bazénu byla velice studená, nedalo se tam moc dlouho vydržet. Obsluha, recepční a stravování na velmi vysoké úrovni! Vřele doporučuji.

Josef Kukla

Prostředí bylo hezké, personál milý a ochotný, strava chutná a pestrá. Sauny a bazén zely prázdnotou, takže klidná relaxace po celodenní túře. Přes různé negativní recenze mohu jen doporučit.

Anna Krnačova

Pobyt bol úžasný, personál bol super, wellness dobrý.

Pavlína Pischlová

Vše odpovídalo, byli jsme velice spokojeni, i počasí vyšlo.

Jiřina Golasovská

Prostředí je hezké, klidné a dobře dostupné k horám. Služby v hotelu odpovídaly nabídce, staral se o nás příjemný a zcela profesionální personál. Musím pochválit i kuchaře. Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou.

Renáta Zlomková

Byli jsme se vším spokojeni. Wellness, strava, obsluha recepce celý personál byl super. Milý, ochotný, kdybych měla hodnotit od 1-10 tak dávám 10.

Radka Schutová

Staršie zariadenie izieb, ale čistučko. Personál milý a ústretový. Jedlo nemalo chybu, nič nechýbalo. Wellness sme nevyužili.

Alena Petrlová

Jídlo výborné, personál by mohl být příjemnější, ale je pravda, že při řešení problému byl vstřícný.

Jarmila Hřivnová

Prostředí hotelu pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Služby, strava i wellness dostačující. Personál příjemný.

Václav Filipovský

Prostředí a okolí hotelu odpovídalo popisu a byli jsme mile překvapeni s ochotou. Ke stravě není co vytknout, jelikož tato byla na velmi dobré úrovni. Wellness také vynikající.

Luboš Bureš

Prostředí hotelu je velice pěkné a odpovídalo popisu. V hotelu jsme obdrželi vše, co bylo uvedeno na kupónu. Strava byla vynikající, výborně ochucená, všeho byl dostatek, velký výběr z teplého i studeného bufetu (ke snídani i k večeři). Oběd byl výběr ze 4 druhů jídel (pokrm masový, bezmasý, pizza a sladké jídlo) popř. obědový balíček - ten byl velice skromný (chleba se salámem a jablko). Personál byl velice milý a ochotný, pokoje čisté a vkusně zařízené. Bazén byl dostatečně velký a teplý 28 stupňů. Z Tatranské Štrby jezdí zubačka na Štrbské Pleso (cena za jednu jízdu je 1 euro). Dále lze po krásách Tater cestovat vlakem, takže velice výhodné místo odkud se dá vyjet kamkoliv v Tatrách (my navštívili Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranskou Lomnici, Hrebienok a Popradské Pleso.

Magda Molčanová

Byli jsme velice spokojeni, personál byl příjemný, strava a ubytování skvělé.

Pavel Hasalík

Líbilo se nám tam velmi. Personál byl skvělý a příjemný,strava dobrá a krásný wellness . Doporučuji pobyt všem ,kteří chtějí navštívit Tatry.

Eva Chvalkovská

Byli jsme v hotelu Nezabudka velmi spokojeni. Okolí je upravené. Personál příjemný a vstřícný. Strava byla výborná. Doporučujeme cestu zubačkou na Štrbské pleso a dále výlety po okolí.

Michal Nosek

Spokojenost, žádný luxus jsem neočekával, strava výborná, wellness - chyběl mi na pokoji nějaký postup či popis, jak službu využívat ( kde klíček od skříňky, zda si vzít ručník apod...)

Soňa Hloušková

vše co bylo uvedeno jsme obdrželi, wellness neměl chybu, personál ochotný, snažili se pobyt zpříjemnit, strava výborná, pomohli i s doporučením výletu. Jedinou chybou byla nabídka balíčku místo oběda.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím