Hotel Nezábudka

Hotel Nezábudka
4,68 78
Rekreačná 83
Tatranská Štrba, 059 41
Slovenská republika
recepcia@hotel-nezabudka.sk
Webstránka
+421 918 899 518

Recenze hotelu

78 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Jaroslava Mašláňová

Personál, hotel, strava, prostředí ... Úžasné

karla feldmanova

Hotel v pohode, starší ale veľmi udržiavaný, strava a wellness výborné, pri odchode a odovzdaní kľúča od izby ma trocha zaskočila veta recepčnej, "počkajte idem skontrolovať izbu". Ináč všeobecná spokojnosť. Snáď len malá pripomienka k službám všeobecne v Tatrách. Maximálny problém platiť platobnou kartou a v časti kde sme boli sme ani nemali možnosť výberu z bankomatu :( veľmi smutné na naše "veľhory".

Jiřina Bubíková

Byli jsme hodně spokojeni, personál ochotný, jídlo výborné.

Veronika Riemlová

Příjemný personál, výborné jídlo, krásné prostředí, pěkný hotel.

Filip Živný

Krásné prostředí, velice příjemný personál, skvělá kuchyně a především úžasné wellness !

Stanislav Švehlík

Hotel Nezabudka plně doporučuji pro vstřícný přístup personálu a dobré a kvalitní jídlo (a byl ho vždy dostatek). Spokojenost byla i s ubytováním. Též samotný manažer hotelu nám několikrát pomohl radou ohledně nákupů i cest za zábavou.

Dušan Ilčík JUDr.

Služby na dobrej úrovni, veľmi ochotný a milý personál, strava kvalitná, dobrý výber jedál, wellness tiež dobrý len v bazéne by mohla byť teplejšia voda. Na výlet treba ísť na Štrbské Pleso, a potom aj električkou do Starého Smokovca a na Hrebienok.

Mária Farkašovská

Tento pobyt som kúpila rodičom ako darček. Veľmi sa im páčilo, aj s jedlom boli maximálne spokojní a určite by tento hotel odporúčali aj ostatným. Ďakujeme.

Radka Novotná

Hotel velmi pěkný, krásné okolí. Super výlety. Strava vynikající. Vše bylo na 1 s ******

Anna Krnačova

Prostredie hotela je super, strava vyborna, wellness super, personal super.

Karel Liška

Hotel byl pěkný, pokoje na průměrné úrovni. Co bylo na kuponu jsem obdržel beze zbytku. Voda v hotelovém bazénu byla velice studená, nedalo se tam moc dlouho vydržet. Obsluha, recepční a stravování na velmi vysoké úrovni! Vřele doporučuji.

Josef Kukla

Prostředí bylo hezké, personál milý a ochotný, strava chutná a pestrá. Sauny a bazén zely prázdnotou, takže klidná relaxace po celodenní túře. Přes různé negativní recenze mohu jen doporučit.

Anna Krnačova

Pobyt bol úžasný, personál bol super, wellness dobrý.

Pavlína Pischlová

Vše odpovídalo, byli jsme velice spokojeni, i počasí vyšlo.

Jiřina Golasovská

Prostředí je hezké, klidné a dobře dostupné k horám. Služby v hotelu odpovídaly nabídce, staral se o nás příjemný a zcela profesionální personál. Musím pochválit i kuchaře. Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou.

Renáta Zlomková

Byli jsme se vším spokojeni. Wellness, strava, obsluha recepce celý personál byl super. Milý, ochotný, kdybych měla hodnotit od 1-10 tak dávám 10.

Radka Schutová

Staršie zariadenie izieb, ale čistučko. Personál milý a ústretový. Jedlo nemalo chybu, nič nechýbalo. Wellness sme nevyužili.

Alena Petrlová

Jídlo výborné, personál by mohl být příjemnější, ale je pravda, že při řešení problému byl vstřícný.

Jarmila Hřivnová

Prostředí hotelu pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Služby, strava i wellness dostačující. Personál příjemný.

Václav Filipovský

Prostředí a okolí hotelu odpovídalo popisu a byli jsme mile překvapeni s ochotou. Ke stravě není co vytknout, jelikož tato byla na velmi dobré úrovni. Wellness také vynikající.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím