Penzion Valevil

Penzion Valevil
4,75 8
Penzion Valevil

Rodinný penzion Valevil leží ve vesničce Dolní Morava a zakládá si na příjemné atmosféře a vstřícném přístupu personálu, těšte se proto na dovolenou plnou pohody.

Ubytování nabízí hotel v prostorných apartmánech s vlastní kuchyňkou a koupelnou. Fotografie jednotlivých apartmánů si můžete prohlédnout zde.

V rámci pobytu si pochutnáte na polopenzi v restauraci penzionu, kde si vychutnáte pochoutky české a italské kuchyně. Kromě restaurace navštivte i čajovnu nebo si zahrajte fotbálek či šipky. Nedaleko penzionu je také dětské hřiště a hřiště na beach volejbal.

Dolní Morava 44
Králíky, 561 69
valevil@valevil.cz
Webstránka
+420 603 437 275

Recenze penzionu

8 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Táňa Janečková

Prostředí bylo perfektní, odpovídalo popisu. Navštivte Stezku v oblacích. Pobyt zde všem doporučuji.

Marcela Švagerková

Ubytování super, strava chutná, majitel velmi příjemný a svah na dosah. Super relax. Mohu jen doporučit.

Marcela Švagerková

Vše v pořádku. Byli jsme spokojeni, jak s ubytováním, tak s milým personálem.

Jitka Prošková

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu. Jediná chybka, že nešlo regulovat topení a první noc bylo celkem chladno.

Jiří Šeda

Strávili jsme 3 dny v luxusním apartmánu v penzionu Valevil na Dolní Moravě. Tento penzion velice doporučujeme rodinám s dětmi (malými i velkými) a to i početnějším. Měli jsme k dispozici mezonetový apartmán s vlastní plně vybavenou kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem s krbem a velkou TV. V horním patře s dvěma prostornými ložnicemi s možností další přistýlky. Všude dostatek úložného prostoru, u vstupu možnost pohodlného umístění veškeré lyžařské výbavy, útulná koupelna se sušákem. Využili jsme nabídku stravování v restauraci penzionu a mohu potvrdit, že porce byly obrovské a domácí kuchyně velmi chutná. Snídaně formou "švédských" stolů a večeře o dvou chodech. Velmi milí majitelé včetně personálu, kteří se vždy snažili o naši maximální spokojenost. DĚKUJEME za krásnou dovolenou. :-)

Hana Skácelová

Personál a prostředí velmi příjemné, strava vynikající, vřele doporučuji.

Dana Brožková

V penzionu Valevil jsme byli velmi vlídně přijati a po celou dobu našeho pobytu o nás bylo vzorně postaráno. Navštívili jsme pivovar Holba a v Dolní Moravě Stezku v oblacích a zážitkový park. Také klášter Hedeč. Celý víkend jsme si opravdu užili a mohu jen doporučit i dalším návštěvníkům.

Marie Měřínská

Prostředí penzionu odpovídalo popisu, takže spokojenost. Sice na fotkách se jevil prostor větší, ale stačil. Co se týče personálu a nabízených služeb bylo splněno na 100% a doporučila bych svým známým. V okolí je také velké množství vyžití jak v zimně, tak i v létě.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím