Relax Hotel FIM ***

Relax Hotel FIM ***
4,93 40
Relax Hotel FIM ***

Cílem majitelů hotelu je poskytnout všem hostům maximální komfort a relax v oblasti ubytovacích, stravovacích a rehabilitačních služeb. Hotel disponuje vlastní wellness zónou, kterou můžete využívat v rámci pobytu. Zaplavte si v bazénu nebo se zahřejte v sauně či vířivce.

Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, LCD TV se satelitním příjmem, telefonem, koupelnou se sprchou nebo vanou, zabudovaným vysoušečem vlasů a WC. Při volbě dvoulůžkového pokoje je možnost výběru lůžek manželských nebo oddělených.

V rámci polopenze vás čekají bohaté snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů (studená a teplá kuchyně, saláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mléko, čaj, ovoce, čerstvá zelenina a jiné). Večeře jsou výběrem z menu s možností vegetariánské a dietní stravy.

Demänovská dolina 26
Demänovská dolina, 032 51
fim@fimjasna.sk
Webstránka
+421 (0)44 5479 999
+421 (0)44 5479 100

Recenze hotelu

40 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Veronika Andrašková

Výborná strava, milá obsluha.

Petr Kostka

Hotel byl pěkný, klidný, čistý a všechen personál byl ochotný a velmi milý. Strava předčila naše očekávání. Za shlédnutí určitě stojí Demenovské jeskyně . Také lyžování va skiareálu Jasná a relax v Gino paradise Bešeňová bylo úžasné. Příští rok se sem určitě vrátíme.

Jan Macháček

Příjemné prostředí, milý personál, pestrá polopenze.

Kateřina Válková

Se vším jsme byli naprosto spokojeni. Strava, prostředí. Personál velice milý.

Vladimír Pavelka

Vše super.

Josef Zahrádka

Hotel byl perfektní, předčil naše očekávání! Personál milý a vstřícný. A jídlo? Pár kilo navíc jsme určitě vezly domů:-) A ne nadarmo má v názvu Relax - opravdu dovča se vším všudy, můžeme jen doporučit!

Liana Balušková

Výborný hotel s vynikajícími službami.

Věra Nieslaniková

Hezké ubytování, dobrá strava, vstřícný personál. Spokojenost.

Petr Konáš Konáš

Od prvního dne až do konce bylo všechno naprosto perfektní, personál ochotný, strava výborná, není nač si stěžovat.

Ell Bílá

Naprostá spokojenost, výborná kuchyně, vstřícný personál, čistota. Pobyt odpovídal popisu. Místo 3 hvězdiček bychom dali 5. Byli jsme nadmíru spokojeni.

Petr Pexa

Hotel slušný a celkem klidný. Strava v pohodě. Klidně pojedu znovu.

Zdeňka Kyseláková

Hotel byl umístěný v krásném prostředí, odpovídal popisu, obdrželi jsme všechno, co bylo uvedeno na kupónu. Strava byla výborná, personál příjemný, milý a ochotný. Všechno bylo v nejlepším pořádku.

Silvie Večeřová

S dovolenou jsme byli spokojeni, jídlo výborné, vybavení hotelu odpovídalo popisu, personál byl moc ochotný (až jsme obdivovali jeho trpělivost). Určitě bychom pobyt doporučili dalším zákazníkům.

Jana MELICHAŘÍKOVÁ

Byli jsme spokojeni. Milý, usměvavý personál, pěkný, čistý hotel a výborná strava. Doporučuji.

Monika Růčková

Se službami hotelu jsme byli spokojeni. Strava byla chutná v dostatečném množství a stále doplňována. Personál ochotný.

Jana Kadeřábková

Prostředí hotelu bylo přesně jak bylo uvedeno, pokoje čisté útulné, strava výborná, chutná a velké porce snídaně švédské stoly stále doplňované včetně ovoce, obědy možno objednat dodatečně za skvělou cenu, personál skvělý, milý, usměvavý, ochotný. Výletů mnoho, na recepci vám poradí podle náročnosti, pobyt na 3 noci byl moc krátký v tak bezva kolektivu i přes nepřízeň počasí 1 den jsme využili šikovného maséra poradil si i bez el. proudu - masíroval a dělal zábaly při svíčkách a mezi tím jsme byli v bazénu, prostě udělal nám krásný odpočinkový dopoledne, po oběde jsme vyrazili do jeskyně vřele doporučuji, nádhera,

Tomáš Hejnoch

Vše bylo perfektní, jídlo dobré, personál ochotný.

Hana Weigertová

Prostředí velmi klidné (nevím jak v sezoně) a příjemné. Služby odpovídaly nabídce, strava dobrá (zvláště snídaně formou švéd.stolů). Pěkný bazén s celodenním provozem. Personál hotelů velmi příjemný, hostům se věnují maximálně a s úsměvem. Krásné okolí zvláště výlet na Chopok a to i pro nás důchodce s bolavými klouby (lanovky vás dovezou až na vrchol), prohlídka demanovské jeskyně, která je přímo nad hotelem a i termální lázně Bešeňová, které jsou cca 30 km vzdálené. Prostě to nemělo chybu.

Vladimír Ohaňka

Byli jsme velmi spokojeni, hlavně vyzdvihujeme velmi ochotný personál.

Petra Pavelková

Byli jsme velice mile spokojeni s ubytováním v hotelu FIM, krásné prostředí, maximální spokojenost se službami i personálem hotelu, popis odpovídal skutečnosti. Zatím jsme v tak pěkném hotelu nebyli.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím