Hotel Summit ***

Hotel Summit ***
4,73 201
Hotel Summit ***

Vydejte se na perfektní dovolenou do nádherné přírody pod Tatrami. Nezapomenutelný pobyt vám zaručí hotel Summit***, kde se můžete těšit na výborné jídlo a příjemnou domácí atmosféru. Hotel najdete v malebné krajině Liptově, jen pár kroků od oblíbených termálů v Bešeňové.

Bešeňová 155
Bešeňová, 034 83
Slovenská republika
hotelsummit@hotelsummit.sk
Webstránka
+ 421 908 901 392

Recenze hotelu

201 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Nikola Samková

Byla jsem velmi spokojena, všechno proběhlo v pořádku a nic nám nechybělo. Těším se zase na další pobyt na Slovensku. :)

Josef Hudec

Ubytování, jídlo a personál hodnotíme velice dobře.

petr suchan

Vše bylo v nejlepším pořádku. Personál ochotný a všímavý. Jídlo chutné a dostačující. V jednom dni jsme navštívili Liptovský Mikuláš kde nás nadchlo zoo kontakt a miniatury Slovenska všem doporučuji.

Jana Vaněčková

S hotelem Summit jsme byli velmi spokojeni. Personál je milý, vstřícný a ochotný. Stravování luxusní.

Dagmar Nachtmanová

Rozhodně doporučuji, milá obsluha, ceny příjemné, hezký pokoj i sportovní vyžití.

Květuše Tomíčková

Hotel supr, ochota personálu, doporučuji.

Anna Vojtová

S pobytem v hotelu Summit v Bešeňové jsme byli velmi spokojeni. Prostředí hotelu je útulné, velmi chutná strava a milý a ochotný personál. Využili jsme i privátní vířivku, která byla skvělým zakončením dne. Vše, co bylo na kupónu jsme obdrželi, pobyt splnil naše očekávání a rádi se budeme do tohoto skvělého hotelu vracet.

Jiřina Smolíková

Byly jsme již po několikáté v hotelu Summit a vždy jsme byly příjemně překvapeny čistotou prostředí, výborným jídlem i vzornou obsluhou a proto se tam vždy rády vracíme.

Pavla Podmolíková

Hotel moc hezký, personál milý a ochotný. Jídlo dokonalé, nejen vizuálně hezké, ale i chuťově moc dobré a na snídani velký výběr pokrmů. Vířivka a welcome drink bez chybičky. Jako výlet bych určitě doporučila výšlap na Velký Choč, který jsme zvládli i my v březnu. A jako zakončení dát si drink ve venkovních termálech v Bešeňové. Za mě pobyt jasná 1*.

Jana Šindlerová Šindlerová

V hotelu jsme byli moc spokojeni, příjemný personál, jídlo kvalitní, služby také. Doporučili by jsme hotel SUMMIT a také kromě návštěvy termálních lázní Gino Paradise a Tatralandie i menší ZOO, které je vedle Tatralandie. Může se jít v doprovodu ošetřovatelů i do výběhů a klecí ke zvířatům a pohladit je. Moc pěkné a překvapilo nás, že něco takového na Slovensku existuje.

Markéta Čermáková

Vše bylo moc hezké, personál příjemný a vstřícný. Velmi milé bylo překvapení k narozeninám, které jsem v době pobytu slavila.

Libuše Zatloukalová

Vše, na co se doptáváte, bylo k naší maximální spokojenosti.

Tomáš Břečka

Hotel byl příjemný, pěkně vybavený, jídlo chutné, vše bezvadné. Mohu doporučit.

Pavel Tomíček

V pořádku, ubytováni skvělé, za 1, stravovaní za 1, prostředí za 2. Personál za 1.

Zuzana Oravcová

hotel v poriadku, personál milý, strava dobrá :) oddýchli sme si

Marie Krejcova

Prostředí hotelu "Summit" pěkné. Veškerý personál velice milý.

Marcela Šnajdrová

Spokojeni jsme rozhodně byli, jelikož jsme se vraceli už po druhé. Pobyt odpovídal popisu, prostředí hotelu bylo čisté. Personál hotelu ochotný, příjemný. V aquaparku Bešeňová je šest velkých vnitřních tobogánů, jeden menší a mnoho malých skluzavek pro malé děti. Vše super určitě se zase někdy vrátíme....

Karel Marčan

Hotel nádherný, výborné jídlo, super možnosti na zábavu: šipky, pinpong, stolní fotbálek, badminton, tenis, kola, vířivka... Personál sympatický, vstřícný. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, platilo.

Kamila Poláchová

Pokoje čisté, strava bezvadná, personál ochotný, příjemný.

Radka Kostková

Maximální spokojenost, jak se službami, tak i s milým personálem. Zákazníkům by jsme doporučili návštěvu Tatralandie

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím