Hotel Trio ***

Hotel Trio ***
4,70 40
Hotel Trio ***

Hotel Trio*** se nachází na severu Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb a proto je oázou klidu, kde můžete načerpat nové sily. Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou prostorné ve světlých barvách. V podzemí najdete také menší wellness. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infra-sauně, finské sauně a relaxační místnosti.

Smižany
Smižany, 05311
Slovenská republika
hoteltrio@hoteltrio.sk
Webstránka
+(421) 905 277 381

Recenze hotelu

40 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Aneta Zvejšková

Ochotný a přátelský personál, moc dobré jídlo, na snídani bohatý výběr. Hezké pokoje i celkové prostředí hotelu. Určitě doporučuji!

Stanislav Horálek

Velmi příjemný personál - dokonce nás v neděli ráno zavezli na vlak, skvělé snídaně - velký výběr, příjemné prostředí. Wellness jsme nestihli vyzkoušet, takže se budeme muset vrátit. Doporučuji!

matej fedor

Všetko zodpovedalo popisu, užili sme si celkový pobyt, bohatá strava a chutná.

Jiří Vácha

Naprostá spokojenost. Výborná kuchyně, skvělý personál, který vždy a ochotně vyšel vstříc. Rádi se vrátíme.

Pavla Černá

Skvělý pobyt. Vše co bylo v nabídce bylo splněno. Velmi vhodna lokalita pro turistiku. Jídlo domácí, obsluha užasná. Nelze nic vytknout.

Anna Ryglová

Prostředí odpovídalo popisu, personál vynikající, domácký a přátelský přístup k hostům, strava velmi chutná /svíčková jako na svatbě/, paní kuchařka příjemná a velmi zručná v přípravě jídel, wellness dostačující, výlety nádherné - blízko začátky výšlapů / údolí Hornádů, Kláštorisko, Tomašovský výhlad, Klausy, Velký Sokol/, počasí vyšlo - co si přát víc.

Helena Hlásenská

Byli jsme maximálně spokojeni, pěkné ubytování,dobrá strava, personál milý a ochotný. Vyšlo nám úplně super počasí, příroda je tam nádherná, túry byly dost náročné, ale krásné. Nestihli jsme všechno pochodit, rádi bychom se tam ještě někdy vrátili. Vřele doporučujeme!

Antonín Socha

Personál úžasný,strava vynikající. Jen drobné závady na pokoji.Tipy na výlety : Slovensky Ráj,Termálne kupalisko Vrbov,Pieninsky narodní park.

Jitka Kunešová

Pobyt v hotelu Trio byl skvěle prožitý týden. Chodili jsme každý den na výlety, personál byl ochotný a dával nám i tipy a rady, kam se podívat a kudy se tam dostat. Snídaně byly bohaté na výběr potravin a večeře chutné, vždy s dezertem nebo jinou pozorností. Užili jsme si bazén, saunu i perličkovou vanu - výřivku. Jela bych tam znovu a ráda.

Andrea Jalalová

Výborné ubytování-hezké a čisté pokoje se soc.zařízením, v hotelu k dispozici bazén, sauna, vířivka. Personál milý a vstřícný. Jídlo bylo dobré, porce až neskutečně velké. Součástí pobytu bylo posezení venku s grilováním a výborným gulášem.

Iva Vaňurová

Hotel byl útulný, personál ochotný, strava dobrá.

Irena Matonohová

Pobyt odpovídal popisu, prostředí na dobré úrovni - 8/10, strava chutná a dostačující. Personál hotelu přívětivý. Doporučuji výlet prielom Hornádu - okružní trasa z Podlesoku, další krásné výlety je možné podniknout z Čingova - pěšky 35 minut od hotelu - po žluté směr Smižany, pak po modré.

Marcela Bartušková

Vše bez chyby, výborné jídlo, skvělé prostředí a ochotný personál.

Miloš Růžička

Hotel se nacházel v krásném prostředí, úroveň hotelu odpovídala ceně. Strava byla vynikající, stejně jako personál hotelu včetně pana majitele. Rozhodně každému turistovi doporučuji absolvovat cestu Prielom Hornádu, rokliny Suchá Belá a Zejmarská. V případě nepřízně počasí či v rámci relaxace pak navštívit blízkou Spišskou Novou Ves, Levoču či Spišský hrad.

Ivan Loyda

Spokojenost, strava vynikající, personál milý, vstřícný k dětem. Wellnes ok, výborná základna na výlety, klidné místo. Jedeme znovu. Drobné chyby přehlížím vzhledem k dobré ceně a místu.

Bc.Alice Navrátilová

Ubytování odpovídalo popisu. Strava super :), maximální spokojenost i s personálem. Dalo se na všem dohodnout. Jinak Slovenský ráj je moc krásný a týden je málo na poznání.

Kateřina Danielová

S ubytováním jsme byli spokojeni. Prostředí odpovídá ceně, všude je čisto a útulno. Se službami jsme byli rovněž velmi spokojeni. Zvláště nám velmi chutnala strava. Jídlo bylo opravdu velmi chutné a porce velké. Přesně tak, jak je psáno v recenzích. Tímto bychom chtěli poděkovat personálu, který byl velmi ochotný (rodinný přístup) a kuchařům/kám za vynikající stravu. V penzionu je biliár, fotbálek, bazén, vířivka, sauny... přesně tak, jak je psáno... A ta příroda !!! Jedním slovem nádhera !!! Určitě se tam ještě vrátíme a už teď doporučujeme přátelům a známým. :-)

Jaroslav Hruška

Vynikající kuchyně, prostření v pořádku. Velice příjemný personál. Menší nevýhodou byla chladnější voda bazénu a jeho krátká otevírací doba.

Zdeněk Sokol

Pobyt odpovídal popisu, ideální umístění, nabízené služby na odpovídající úrovni.

Vendula Kirschová

Pobyt v hotelu Trio předčil naše očekávání. Velice příjemný personál, výborná kuchyně. Dále jsme ocenili polohu hotelu. Klidné místo a zároveň dobrý výchozí bod na túry.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím