Penzión Quatro

Penzión Quatro
4,69 400
Penzión Quatro

Penziony Quatro II. a III. najdete ve vzdálenosti jen 300 metrů od termálního aquaparku v Podhájské. Každý z pokojů má TV, ledničku, minibar a balkón nebo terasu. Nový penzion Quatro IV. leží od aquaparku asi 500 metrů v tichém prostředí pod lesem u vinic a vedle vybavení penzionů II. a III. má na pokoji také rychlovarnou konvici. Každý penzion má vlastní restauraci.

Podhájska 894
Podhájska, 94148
penzionquatro@gmail.com
Webstránka
+(421) 907 884 866
+(421) 918 545 604

Recenze penzionu

400 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s penzionem

Ludek Kubíček

Pobyt ani tentokrát nezklamal, měli jsme jen se snídaní, byli velmi bohaté s pestrým výběrem, jak teplé, tak studené i sladké. Ubytování bez jakýchkoliv výhrad, čisto, teplo, spokojenost i s personálem. Do Římských lázní jsme se těšili, voda je na hojení ekzémů skutečně léčivá. Na pobytu jsme nenašli chybu, vřele všem doporučuji.

miroslav zavadil

Vše v pořádku, snídaně bohaté a velice chutné.

Pavel Vichr

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše jak bylo uvedeno na kuponu, strava byla výborná z domácích surovin, personál příjemný. Jedinou vadou bylo nedostatečné vytápění apartmánu.

Zdeněk Maška

Dobrý standard, vše odpovídalo našim představám.

Miroslav Máčka

Vše, jak bylo nabízeno. Krásné ubytování, perfektní obsluha a vynikající snídaně. Určitě se sem brzy vrátíme.

Jana Pospíšilová

Bohaté snídaně, milý personál.

Andrea Brodinová

Bylo tam moc hezky,personál ochotný a milý.

Helena Šrámková

Penzion útulný, snídaně bohaté. Vybere si každý na co má chuť.

Jan Štěpán

V penzionu Quatro I se nám velice líbilo. Spokojeni jsme byly s personálem, který nám vždy splnil každé přání. Přikoupily jsme si i večeře a byly jsme mile překvapeni s kvalitou a výběrem jídel. I obsluha byla milá a příjemná. Chválíme také kuchaře jehož jídla a moučníky neměly chybu.

Hana Jarolímková

Všechno proběhlo v pořádku. Výborná strava, ochotný personál, ubytování pěkné.

Jiří Bečvářík

S celkovým pobytem včetně stravy jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný.

Drahoslava Pavlínová

Velmi spokojeni. Ubytování bylo velmi pěkné a čisté. Personál byl milý a vstřícný. Měli jsme snídaně formou bufetu, který byl bohatý.

Drahoslava Pavlínová

Ubytování bylo velmi pěkné a strava byla výborná.

Lubomír Neužil

Penzion Quatro III, ubytování odpovídalo popisu a mým představám, tzn. na slušné úrovni odpovídající ceně pobytu. Personál penzionu byl milý a vstřícný případným požadavkům. Musím vyzdvihnout úroveň snídaní, které podle mne museli vyhovovat každému, poněvadž zde byl široký výběr k uspokojení všech chutí!

Gernot Novák

V tomto penzionu jsme nebyli poprvé, takže jsme věděli co můžeme očekávat. V podstatě vše v pořádku - neuvěřitelně bohaté (na tuto úroveň ubytování) snídaně, příjemný personál. Jediné co považuji za nedostatek je prostěradlo na dvouposteli, které nedrží a nemáte šanci ho natáhnout tak aby drželo. Celkové hodnocení - v této cenové relaci nelze očekávat vice, takže spokojenost.

Hana Živná

Do penzionu Quatro jezdíme už delší dobu a vždy jsme velmi spokojeni, jak s jídlem, tak s personálem.

2 Vaněk

S celkovým pobytem včetně stravy jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný.

Jan Lebduška

Běžný pobyt v očekávané kvalitě, snídaně výborné.

růźena Poliakova

Náš pobyt se uskutečnil ve dnech 5-9.9.2016. Byli jsme ubytováni v Quatru 4. Ubytování bylo velmi příjemné, byli jsme překvapeni, že si můžeme dokonce přitopit. Příjezd k ubytovně je sice náročnější ale umístění a prostředí všechno vynahradí. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Snídaně byly velmi kvalitní a v dostatečném množství. Na večeři jsme chodili do Quatra 1. Rovněž zde bylo prostředí i personál velmi příjemný a ochotný. Radost byla pozorovat kuchaře při vydávání jídla. Byl usměvavý, výborně komunikoval se strávníky, nabízel s úsměvem stravu, prostě radost pohledět. Takových lidí v tomto povolání je málo. Co se týká lázeňských areálu musíme obdivovat pořádek na tak velkých plochách a tak velkém počtu lidí. Tento pobyt mohu všem doporučit, pokud nečekají nemožné. Rudolf Poliak Znojmo

Lenka Bílková

Nelze nic vytknout. Celková spokojenost.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím