Hotel Satelit ***

Hotel Satelit ***
4,68 155
Hotel Satelit ***

Hotel Satelit*** se nachází v centru lázeňského města Piešťany jen 500 m od lázeňského ostrova a přímo u pěší zóny. Příjemnou procházkou se dostanete do historického centra města jen za pár minut.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV SAT, bezdrátovým připojením na internet WiFi, telefonem i balkonem s posezením.

Námestie J. Murgaša 3
Piešťany, 921 01
Slovenská republika
recepcia@hotelsatelit.sk
Webstránka
00 421 33 77 258 33
00 421 915 718 797

Recenze hotelu

155 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Anna PREŇKOVÁ

Prostředí hotelu bylo vyhovující, všechny uvedené služby na kuponu byly uskutečněny, jídlo dobré, personál ochotný poskytovat informace, doporučujeme.

Anna Papřoková

Hotel je situován přímo v centru, všude je odtamtud celkem blízko. Personál vstřícný a komunikativní. Strava chutná a dostatečná. Pokoje odpovídají nabídce, stejně tak i procedury, které jsem si mohla naplánovat podle sebe. Byl to perfektní pobyt, ráda na něj budu vzpomínat. Budu doporučovat!

Alena Křížková

Hotel v centru města, přesto v klidném prostředí nás mile překvapil svou pohostinností a vším,co jsme od pobytu očekávaly. Vlídné přijetí už na recepci následovalo dále v restauraci u večeře a jídlo musíme chválit i při snídaních. Čas strávený ve wellness velmi příjemný a personál i na hotelu vstřícný a ochotný vyhovět. Všem hostům malebného lázeňského města doporučíme vyzkoušet procházky kolem Váhu, láz.ostrova s horkými léčivými prameny a také městské parky, kde najdete skvělé Balneologické muzeum města. Kdo si troufne na více pohybu, ať vyrazí do okolí jako my na Čachtický hrad.

anna nagyova

Boli sme v Piešťanoch hotel Satelit bolo tak výborne, strava fantastická, kuchár výborne ochutil, raňajky výber veľký, izby čisté, dokonca sme mali chladničku na izbe, na balkone sme sa pekne po dlhých prechádzkach opalovali, počasie na jednotku skrátka bolo vynikajúco.

Rudolf Knotek

Hotel v pořádku, strava dobrá. Příjemná masáž. Spokojenost.

lydie Szusciková

Pobyt byl skvělý, vše proběhlo tak jak bylo na kuponu uvedeno a se službami hotelu jsme byli mile překvapení.

Katarina Guziová

Bola som spokojná, vyhovovalo mi najmä to, že som mala možnosť pobytu pre jednu osobu a za neobsadené lôžko som nemusela doplácať.

Dagmar Frydrychová

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, personál vyšel vstříc výměnou solária za saunu. Prostředí hotelu je pěkné, personál byl velmi příjemný, strava velmi dobrá.

Ivana Vranková

S pobytom sme veľmi spokojní, hotel zodpovedal popisu. Milý personál, strava fajn, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Skúsili sme soľnú jaskyňu v kúpeľnom ostrove, môžem odporúčať.

Bodjan Viktor

Hotel Satelit poznám, už som tam bol, rád sa tam vraciam, je tam veľmi milý a ochotný personál, naše kupóny sme vymenili za skvelý wellness podľa kupónu a chutne sme sa naraňajkovali a navečerali. Spali sme v čistom a voňavom prostredí. Prídeme sa zrelaxovať niekedy nabudúce.

Zuzana repikova

Veľmi spokojná, strava výborná, milý personál, super wellness.

Gabriela Pajdučáková

Primerané služby za primeranú cenu. Najviac sme ocenili blízkosť centra mesta, ochotný personál, chutnú stravu.

Stanislava Balková

S pobytom, taktiež s poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, i s personálom - boli veľmi príjemní a starostliví.

Katarína Neslušanová

Personál hotela bol milý, ochotný. Služby boli poskytnuté podľa očakávania. Snáď iba vešiak na nohavice chýbal.

Dagmar Konečná

Byli jsme spokojeni se všemi službami, které hotel provozuje - ubytování, strava, wellness. Personál hotelu byl velmi ochotný a milý a dotvářel tak pohodový pobyt. Doporučujeme všem zájemcům o pobyt v Piešťanech.

Jiří Bauer

Naprosto spokojen, ochota, vynikající.

Ivan Szabó

Strava dobrá, wellness, personál - všetko bolo jak sme si to predstavovali.

Natália Štefková

Popis bol taký ako to v skutočnosti aj bolo, personál bol ochotný,milý bezproblémový. Strava fajn a welness super.

Karel Tůma

Doporučuji vyzvednout si na ostrově týdenní program kulturních akci. Bahnisko si domluvte v ProPazrii s personálem u bazénu.

ján zelienka

Pobyt, prostredie hotela, služby , personal hotela, spokojní. Doporučujem svojím známim

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím