Hotel Satelit ***

Hotel Satelit ***
4,67 148
Hotel Satelit ***

Hotel Satelit*** se nachází v centru lázeňského města Piešťany jen 500 m od lázeňského ostrova a přímo u pěší zóny. Příjemnou procházkou se dostanete do historického centra města jen za pár minut.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV SAT, bezdrátovým připojením na internet WiFi, telefonem i balkonem s posezením.

Námestie J. Murgaša 3
Piešťany, 921 01
Slovenská republika
recepcia@hotelsatelit.sk
Webstránka
00 421 33 77 258 33
00 421 915 718 797

Recenze hotelu

148 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Dagmar Frydrychová

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, personál vyšel vstříc výměnou solária za saunu. Prostředí hotelu je pěkné, personál byl velmi příjemný, strava velmi dobrá.

Ivana Vranková

S pobytom sme veľmi spokojní, hotel zodpovedal popisu. Milý personál, strava fajn, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne. Skúsili sme soľnú jaskyňu v kúpeľnom ostrove, môžem odporúčať.

Bodjan Viktor

Hotel Satelit poznám, už som tam bol, rád sa tam vraciam, je tam veľmi milý a ochotný personál, naše kupóny sme vymenili za skvelý wellness podľa kupónu a chutne sme sa naraňajkovali a navečerali. Spali sme v čistom a voňavom prostredí. Prídeme sa zrelaxovať niekedy nabudúce.

Zuzana repikova

Veľmi spokojná, strava výborná, milý personál, super wellness.

Gabriela Pajdučáková

Primerané služby za primeranú cenu. Najviac sme ocenili blízkosť centra mesta, ochotný personál, chutnú stravu.

Stanislava Balková

S pobytom, taktiež s poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, i s personálom - boli veľmi príjemní a starostliví.

Katarína Neslušanová

Personál hotela bol milý, ochotný. Služby boli poskytnuté podľa očakávania. Snáď iba vešiak na nohavice chýbal.

Dagmar Konečná

Byli jsme spokojeni se všemi službami, které hotel provozuje - ubytování, strava, wellness. Personál hotelu byl velmi ochotný a milý a dotvářel tak pohodový pobyt. Doporučujeme všem zájemcům o pobyt v Piešťanech.

Jiří Bauer

Naprosto spokojen, ochota, vynikající.

Ivan Szabó

Strava dobrá, wellness, personál - všetko bolo jak sme si to predstavovali.

Natália Štefková

Popis bol taký ako to v skutočnosti aj bolo, personál bol ochotný,milý bezproblémový. Strava fajn a welness super.

Karel Tůma

Doporučuji vyzvednout si na ostrově týdenní program kulturních akci. Bahnisko si domluvte v ProPazrii s personálem u bazénu.

ján zelienka

Pobyt, prostredie hotela, služby , personal hotela, spokojní. Doporučujem svojím známim

Radek Tuma

Pobyt odpovídal zakoupenému kupónu, personál příjemný, mohu jen doporučit.

Katarína Fillová

S pobytom som bola veľmi spokojná, izba vynovená, zariadená pekným masívnym nábytkom, veľmi milý personál na recepcii, v reštaurácii, strava veľmi chutná, napriek tomu, že nás bolo v danom termíne len pár hostí, raňajky boli veľmi kvalitné /tri druhy teplých jedál, nárezy, syry, viacero druho jogurtov, cereálií, pečiva, chleba, nápojov, zeleniny i ovocia. Vysoko hodnotím aj hotelový wellnes, napriek malému priestoru tri druhy sauny, vírivka, masáže.

Marcela Šimečková

Prostředí bylo velmi příjemné. Pobyt byl takový, jak uváděla nabídka. Výběr z jídel byl velmi dobrý a jídlo chutné. Wellness dostupný. Personál hotelu příjemný. Jediná připomínka je k ukazatelům směru k hotelu. Po cestě jsme žádný nenašli.

Juklíček Pavel

Velmi spokojení, personál byl příjemný a ochotný.

Miroslav Žoffaj

Prostředí velmi dobré, strava dobrá a služby na úrovni.

Anna Šipošová

Všetko bolo super,ale najviac chceme oceniť stravu. Fantastická, rozmanitý výber raňajky aj večera. Boli sme v rôznych zariadeniach ale táto strava naozaj nemá chybu.

Jindřich Schulz

Hotel je blízko centra a tudíž se z něho dostanete hned do nejdůležitějších částí Piešťan. Pro usnadnění přístupu k hotelu autem- je třeba vjet z ulice Poštová za závory parkoviště a tudy dojet k hotelu- toto jsme se dozvěděli až na recepci hotelu- není v okolí kde bez problémů zaparkovat. Jinak jsme obdrželi vše co bylo předmětem pobytu, strava výborná, personál taktéž a wellness paráda. Doporučuji koupání ve venkovním termálním bazénu, je to nevšední zážitek.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím