Hotel Satelit ***

Hotel Satelit ***
4,67 135
Hotel Satelit ***

Hotel Satelit*** se nachází v centru lázeňského města Piešťany jen 500 m od lázeňského ostrova a přímo u pěší zóny. Příjemnou procházkou se dostanete do historického centra města jen za pár minut.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV SAT, bezdrátovým připojením na internet WiFi, telefonem i balkonem s posezením.

Námestie J. Murgaša 3
Piešťany, 921 01
Slovenská republika
recepcia@hotelsatelit.sk
Webstránka
00 421 33 77 258 33
00 421 915 718 797

Recenze hotelu

139 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Ivan Szabó

Strava dobrá, wellness, personál - všetko bolo jak sme si to predstavovali.

Natália Štefková

Popis bol taký ako to v skutočnosti aj bolo, personál bol ochotný,milý bezproblémový. Strava fajn a welness super.

Karel Tůma

Doporučuji vyzvednout si na ostrově týdenní program kulturních akci. Bahnisko si domluvte v ProPazrii s personálem u bazénu.

ján zelienka

Pobyt, prostredie hotela, služby , personal hotela, spokojní. Doporučujem svojím známim

Radek Tuma

Pobyt odpovídal zakoupenému kupónu, personál příjemný, mohu jen doporučit.

Katarína Fillová

S pobytom som bola veľmi spokojná, izba vynovená, zariadená pekným masívnym nábytkom, veľmi milý personál na recepcii, v reštaurácii, strava veľmi chutná, napriek tomu, že nás bolo v danom termíne len pár hostí, raňajky boli veľmi kvalitné /tri druhy teplých jedál, nárezy, syry, viacero druho jogurtov, cereálií, pečiva, chleba, nápojov, zeleniny i ovocia. Vysoko hodnotím aj hotelový wellnes, napriek malému priestoru tri druhy sauny, vírivka, masáže.

Marcela Šimečková

Prostředí bylo velmi příjemné. Pobyt byl takový, jak uváděla nabídka. Výběr z jídel byl velmi dobrý a jídlo chutné. Wellness dostupný. Personál hotelu příjemný. Jediná připomínka je k ukazatelům směru k hotelu. Po cestě jsme žádný nenašli.

Juklíček Pavel

Velmi spokojení, personál byl příjemný a ochotný.

Miroslav Žoffaj

Prostředí velmi dobré, strava dobrá a služby na úrovni.

Anna Šipošová

Všetko bolo super,ale najviac chceme oceniť stravu. Fantastická, rozmanitý výber raňajky aj večera. Boli sme v rôznych zariadeniach ale táto strava naozaj nemá chybu.

Jindřich Schulz

Hotel je blízko centra a tudíž se z něho dostanete hned do nejdůležitějších částí Piešťan. Pro usnadnění přístupu k hotelu autem- je třeba vjet z ulice Poštová za závory parkoviště a tudy dojet k hotelu- toto jsme se dozvěděli až na recepci hotelu- není v okolí kde bez problémů zaparkovat. Jinak jsme obdrželi vše co bylo předmětem pobytu, strava výborná, personál taktéž a wellness paráda. Doporučuji koupání ve venkovním termálním bazénu, je to nevšední zážitek.

Miluše Szlaurová

Prostředí hotelu bylo příjemné, pobyt podle popisu odpovídal. Vše, co bylo vyznačené na kupónu jsme obdrželi. Se stravou jsme byli rovněž spokojeni i se službami wellness. Personál hotelu byl vstřícný a ochotný.

jana Landová

Úroveň hotelu odpovídala ceně za ubytování i stravování bylo v pohodě.

Lenka Kolínková

Vše v pořádku, byli jsme spokojeni. Co bylo uvedeno, bylo splněno. Navíc dobrá domácí strava.

Jitka Kahounová

Líbilo, velmi milí lidé.

Jana Felcmanová

Prostředí hotelu připomínalo ala 80 léta minulého století. Takový retro hotel. Prostředí bylo příjemné, personál příjemný a vždy ochotný pomoci. Strava výborná.

Jaromír Holeček

Velmi pěkné prostředí i umístění hotelu. Příjemný a vstřícný personál. Poskytnuté služby odpovídaly standardu. Doporučovali bychom pouze prodloužit otevírací dobu wellness do večerních hodin.

Luboš Schmidt

Prostředí výborné, včetně personálu. Obdrželi jsme vše co bylo v kuponu, výborné jídlo, prostředí lázní ještě jsme se koupali v retro termálech Eva. Příští rok určitě pojedeme znovu, můžeme jenom doporučit.

Renáta Šarochová

Všichni byly velmi vstřícný a vše bylo v pořádku. Všem doporučuji navštívit restauraci FURMAN nejen, že výborně vaří ale i prostředí v přírodě s oborou a lesními zvířaty.

Veronika Lehmdenová

Prostredie hotela sa nám páčilo, boli sme veľmi spokojní so službami i personálom.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím