Parkhotel Centrum ***

Parkhotel Centrum ***
4,81 102
Zimná 34
Spíšská Nová Ves, 05201
Slovenská republika
recepcia@parkhotelcentrum.sk
Webstránka
+(421) 534 150 811

Recenze hotelu

102 hodnocení

Zkušenosti našich zákazníků s hotelem

Lenka Slezáková

Hotel se nachází přímo v centru, avšak i přes to je tu klid. Pokoje jsou pěkné a čisté. Postele pohodlné. Sice nám nefungovala na pokoji lednice, avšak ochotně nám potřebné věci uschovali v centrální lednici. Vše tu řeší s úsměvem na tváři a pohodovou atmosférou. A jídlo je výborné. Snídaně formou bufetu jsou bohaté a každý si rozhodně vybere. Mají tu snad vše! Večeře jsou tříchodové a všechno jídlo je naprosto luxusní! A porce jsou tak veliké, že vždy jídlo tak tak dojíme :)))) Přesto vše sníme do posledního drobečku :)! Pokud potřebujete poradit s výletem i s tím Vám zde velmi ochotně poradí! A kdyby chtěl někdo více kousek od hotelu se nachází i info centrum. Parkovaní je možné přímo u hotelu a wifi je samozřejmostí. Jsme tu již podruhé a určitě se ještě vrátíme! :)

magda čefelínová

Naprostá spokojenost, ochota personálu, vše v pořádku.

Ľubomír Matiaš

Služby boli na velmi dobrej úrovni, personál príjemni a veľmi ochotni, raňajky prekročili naše očakávania, veľmi veľa sme pochodili a spoznali, Markušovce - letohradok, kaštiel, skalný hríb, príjemne nás prekvapil poriadok po dedinách.

Jarmila Dajčárová

Prostredie pekné , strava a personál super. Jediným nedostatkom bola nefungujúca chladnička na izbe. Tipy na výlety: prešli sme prielom Hornádu po zamrznutom Hornáde, nádhera, Markušovský skalný hríb a Šikľavú skalu v Matejovciach. Samotná Spišská je pekné mesto, treba vidieť.

Alena Maličká

Hotel s milým personálem, odpovídal popisu. Vše, jak bylo uvedeno v popisu při nákupu. Personál příjemný a obětavý.

Jarmila Beerová

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné,všude čisto a ubytování zcela odpovídalo jak bylo prezentováno. Co se týká stravy těž nemůžeme nic vytknout, bylo pokaždé hezky prostřeno, jídla byla vynikající a porce velké. Personál od našeho příjezdu až do konce pobytu byl milý, vstřícný a usměvavý. Stalo se nám, že roztržitý manžel zapomněl bankovku 5 eur při placení kávy v hotelové kavárně na stole, aniž by si to uvědomil. Jaké bylo překvapení, když při večeři přišel onen číšník a bankovku nám s úsměvem vrátil. Proto personálu hotelu přejeme stále více spokojených zákazníků. Byla to naše jedna z nejhezčích dovolených.

Tom Wzatková

Prostředí hotelu příjemné, odpovídající popisu. Jediné co vadilo na pokoji, byla asi 10 cm mezera uprostřed manželské postele. Personál velmi milý a ochotný. Výlet do Slovenského ráje doporučuji začít za vesnicí Letanovce, přímo u vstupu do Ráje je možnost parkování bez poplatku.

Vratislav Konšel

Vše bylo naprosto v pořádku. Hotel čistý, moderní, příjemný personál, který nám vše dokonale vysvětlil i pomohl s dalším programem.

Silvana Jakubalová

Hotel přímo v centru města kde je možné hned zajít kamkoli posedět a do obchodů, přitom dobře se parkuje za hotelem pro hosty zdarma. Pokoje čisté, každý den úklid. Jen chyběl výtah - kufr do podkroví :(((. Personál ochotný, snídaně chutné hlavně čerstvé koláče, koblížky, lívanečky.

Emília Martiniaková

Boli sme veľmi spokojní, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, personál výborný, ochotný, proste super. Odporučame Slovenský raj, modrú značku, úžasné výhľady a trocha adrenalínu.

Pavlína Kochmannová

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál byl velice milý, vstřícný a ochotný, pokoje moc hezké, čisté a postele pohodlné, což se nedá vždycky říct. Velice chválíme tamní kuchyni, moc nám chutnalo. Strávili jsme v hotelu 3 noci a určitě se rádi vrátíme. Každému pobyt vřele doporučujeme.

Iveta Rosová

Hotel byl moc pěkný, prostředí také a snídaně výborné, celková spokojenost.

eliška koutníková

S pobytem jsem byla spokojená. Personál byl velmi milý a vstřícný. Snídaně byly výborné vždy vše čerstvé a bohatá nabídka.

Ivana Svízelová

S hotelem jsme byli nadmíru spokojeni. Nádherné prostředí, úžasný personál, ochotný poradit, když bylo třeba. Strava na jedničku! Výlet jsme podnikli z Podlesku na Suchou Belou,Kláštorisko a z Čingova na Závojové vodopády a Tomašovský výhled.Doporučila bych i Velký sokol, to jsme už nestihli.Spišský hrad by bylo škoda vynechat.Slovenský ráj je nádherný, za jednu dovolenou nejde všechno stihnout.

Zdenka Míšková

S pobytem ve Slovenském ráji jsme byli velmi spokojeni. Prostředí hotelu pěkné, čisté. Personál hotelu velmi příjemný a ochotný. Strava výborná, bohaté snídaně, chutné večeře a dezerty. Podnikli jsme tůru Prielom Hornádu a Suchů Belů. Navštívili jsme Dobšínské ledové jeskyně a podnikli výlet na Spišský hrad. Také jsme navštívili termální lázně Vrbová. Večerní procházky po Spišské Nové Vsi byly příjemným zpestřením.

Jaroslava Kubíčková

Hotel je v dobré lokalitě, kousíček od vstupu do Slov.ráje. Hotel čistý, hezky zařízený, personál příjemný, ochotný, snídaňový bufet bohatý, jídlo chutné. Doporučuji.

Eva Mikušková

S pobytem jsme byli spokojeni, pokoje pěkné, čisté, úklid každý den. Personál usměvavý, ochotný. Jídlo chutné. Recenze odpovídaly skutečnosti. Pobyt můžeme doporučit i dalším zákazníkům. Hlavním cílem našeho pobytu byly túry ve Slovenském ráji, je to kousek od Spišské N. V., město je pěkné, ale stihli jsme jen příjemnou večerní procházku kolem náměstí. Termály ve Vrbové nám přišly vhod po celodenní túře. Počasí nám vyšlo nádherné.Všichni jsme si to užili. Nabídku Slevokingu bychom využili i v budoucnu.

Ludek Kubíček

Hotel velmi hezký, voňavý, čistý. Měli jsme pouze snídaně, byly určitě nadprůměrné, široký výběr, chutné. Personál ochotný, usměvavý, milý. Hodnotíme velmi kladně, doporučujme.

Jaroslava Kácová

Prostředí hotelu příjemné, čisté, chybí výtah. Personál ochotný,milý, usměvavý. Strava chutná, snídaně bohaté, večeře chutné (polévka, hl.jídlo,moučník), ale bez možnosti výběru(pouze jedno jídlo) Určitě bych pobyt doporučila.

Pavel Kratochvíl

Vše odpovídalo, personál ochotný, jídlo velmi chutné. Doporučuji výlet do Slovenského ráje z Dědinek, dřevěný kostel v Kežmaroku.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím